Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megoszlanak a vélemények, de...

Megoszlanak a vélemények, de tényleg ez lesz/van!?

2011. okt. 22. 00:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én már láttam! Egy nagy baromság! Vannak benne részigazságok, de ennyi! Utópisztikus kommunizmus 2.0! Másrészt, hogy lehet HITELES egy ilyen mozgalom, ha az első résszel már jól lejáratták magukat? Nem vagyok vallásos, de amit az első részben összehazudtak a vallásról az undorító. Egy ateista vallástérténész is kiakadna rajta! Aztán a gazdasági részben is annyi baromságot összehordtak...

Hiteltelenek, kész.

2011. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A villanykörtéset láttam annak idején, az tényleg érdekes volt, habár néhol picit rezgett a léc.
2011. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És az, hogy az újszülöttet egy sötét szobába tesznek 5é koráig, megvakul, mivel nem tud kifejlődni ez az érzék szerve?! És hogy a ló sokkal fejlettebb abból, h születése után már futni is tud, h életen maradhasson. ect..
2011. okt. 22. 12:08
 14/16 anonim ***** válasza:

10:05


"Szóval szerinted az, ami véges mégsem fog elfogyni idő előtt?? pl. kőolaj, édesvíz!?? ennyire vak nem lehetsz!"


Szerinted az édesvizet bányásszák?


Egyébként a kőolaj sem "fogy el", ha tanultál volna valaha 2-3 óra közgazdaságtant, tudnád is, miért.


A Zeitgeist egy mocskos vállalkozás, mely abból él, hogy félrevezeti a hozzád hasonló naiv embereket.

2011. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ma 11:57


A villanykörte-összeesküvés című film igaz információkat és hazugságokat kever.


Talán a film célja nem is más, mint lejáratni bárkit, akinek pl. nem tetszik a nyomtatógyárak viselkedése.


Egyébként túl a konkrét hazugságokon, a villanykörte-összeesküvés film másik problémája, hogy egyoldalú.

2011. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Azt egy szóval sem mondtam, h az édesvizet bányásszák!!

Amúgy meg lehet nem fogy el, mivel a körforgás az esővíz, aztán a gleccserek és ha netán minden kötél szakad sósvízből is lehet..

2011. okt. 22. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!