Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz a családokkal 2015-ben?

Mi lesz a családokkal 2015-ben?

Figyelt kérdés
Aki frankhitelt vett fel és azóta megugrott a törlesztő - és most a részletbefagyasztást választja - mit fog csinálni 2015-ben, amikor a felhalmozódott tartozást kell fizetnie?
2011. aug. 3. 09:10
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Elkell mennie dolgozni és addig is gyűjtenie a pénzt vagy kirakják.
2011. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A Duna Tv-n tegnap este egy riportban azt mondta a bankszövetség elnöke, hogy ebbe a 180 Ft-os rögzített árfolyamos történetbe csak az menjen bele, aki biztosan tudja, hogy 3 év múlva "pénz áll a házhoz", azaz lesz annyi pénze, hogy ezt is, plusz a megemelkedett részleteket is tudja majd 3 év múlva fizetni. Szerintem elkeserítő a helyzet.


A másik, hogy megéri-e egy 10 milliós lakásra 20 milliót visszafizetni a banknak? Vagy jobb hagyni a fenébe, és vesszen el? De még így is marad tartozás a bank felé.


Én azt mondom, hogy jobb lenne megszabadulni ettől a lakástól (hiteltől) és újrakezdeni valahol.. a padlóról :( Nem lesz egyszerű, de a bankok jelenlegi hozzáállása miatt én nem nagyon látom a kiutat ebből. (Hálistennek engem nem érint a téma, de nagyon mélyem megrendít mindig, mikor ez szóba kerül).

2011. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen propagálják, hogy a befagyasztást csak az válassza, aki tudja, hogy csak átmeneti pénzzavar miatt nem tud jelenleg fizetni, és három év múlva már ez elmúlik.

Aki túlvállalta magát a hitellel, annak nem szabad ezt a megoldást vállalnia, mert három év múlva biztosan tönkremegy.

2011. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon reménykedem valami S.N.B ellent merényletben...Nekem csak az lenne megoldás.Hátha valami vállalkozó kedvő meg is csinálja.
2011. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi. Sajnos mindenki bebukja a lakásokat. A bankok azt csinálnak amit akarnak, és az államok ezt hadják.
2011. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sőt nem csak hadják hanem még támogatják is.
2011. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Hát sajnos sokan el fogják bukni a lakásukat 3 év múlva.

Rengeteg árverezés lakás kerül majd piacra,ami csökkenti az minden ingatlan értékét,így azon családoknak is bedönti a hitelét akik véletlenül addig fizetni tudták.Nem lesz elég értékes az ingatlanuk,hogy az fedezetet nyújtson a továbbiakban a hitelre.


De a Fidesznek ez nem fáj,sztem úgy gondolkodnak,hogy ha elbukják a választást majd gondolkodik a következő kormány a helyzet megoldásán.Ha meg maradnak akkor meg legfeljebb eltörlik a nyugdíjat,vagy a táppénzt,Gyest,vagy bármit...csak pénzt csináljanak.

2011. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

igen, valóban csak annak éri meg, aki tudja biztosan, hogy lesz valamennyi pénze 3 év múlva..

abban, hogy "a padlóról kell kezdeni újra" csak részben tudok egyetérteni, mert sok embernek már gyereke van és ha elveszik az egyetlen otthonát, akkor mi lesz? sajnálom őket..ők valószínűleg nem tudnak mást tenni, belemennek ebbe az egészbe, legalább addig van otthonuk.

Más pontból ez az egész dolog már várható volt, mindenki hitelre mindent, mert ugye "a szomszédnak is van és nekünk is kell" verzió nagyon élénken élt mindenhol! Nagyon sokan meggondolatlanul vették fel a hiteleket és ide jutottunk. A másik oldalról meg ott vannak a mocsok bankok, akik valljuk be nagyon jól rászedték a sok embert erre az egészre, nekik csak a profitszerzés a fontos, erkölcseik nincsenek.

2011. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Én a kocsimat finanszíroztatom,és azt sem szeretném,ha vissza kéne adnom,mert már 2,8 millió forintot belefecceltem.És mikor szóba kerül az eladósidás,csak a lakáshiteleseket szedik elő.Hát emellett mennyi autóhiteles küszködik?!?
2011. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ilyenkor r0hadt mocskos szemét a bank is, meg az állam is amiért hagyja...


Bezzeg mikor a 8-10-15 milliós hiteleket megadta 110 nettóra fedezet nélkül akkor jó volt mi? ....


Amúgy ez a frankhitel árfolyam befagyasztás egy hatalmas parasztvakítás. Viktor királlyá szeretné magát koronáztatni, de ahhoz még idő kell. Ha még az új választások előtt elvesznek a bankok 100.000 lakást akkor nem fogják a Duna jegén királlyá koronázni. Ezért 2015-ig el kell tolni a dolgot. Addigra újra megválasszák szépen. A parasztnak meg ugyan úgy elveszik majd a házát, mint ahogy most tennék...

2011. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!