Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz azokkal a családokkal...

Mi lesz azokkal a családokkal akik nem tudnak befűteni, mert nincs pénzük?

Figyelt kérdés
Őket ki fogja megsegíteni?
2011. okt. 22. 14:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"A tehetősebbek több adót fizetnek be, ezáltal jobban hozzájárulnak a szegények megsegítéséhez, mint a többi szegény."

Ezzel nem mondom azt, hogy ne adakozzanak. Aki tudd, adakozzon. Csak lásd, hogy mennyit is ér a saját és cégeik adója.

2011. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Menjünk ki az erdőre a családdal és vágjunk fát és amit kivágtunk azt adjuk oda a rászorulóknak? Ne haragudj, elég nevetségesen hangzik, nem gondolod ? De nyugi, megteszik ezt helyettünk a cigányok ! Az már erdőirtásnak minősül, amiket Ők csinálnak és nagyon drágán adják a fákat az idős embereknek... és azok meg kénytelenek megvenni, mert nincs más, a gáz drága nekik, mivel kevés nyugdíjból élnek és azt meg gyógyszerre költik leginkább ! Mi az hogy a tehetősebb többet adózik, ne röhögtess már, 2012-től mindenki egységesen fog adózni.. szval nem értem.
2011. okt. 23. 00:01
 23/26 anonim ***** válasza:

Kezdem azt látni, hogy te is csak szövegelsz, de tenni nem tennél semmit. Nem azt mondtam, hogy vágj illegálisan fát. De ha tudsz nekik bizonyos dolgokban segíteni, pl. szállítani, aprítani (mert az öregek még gyújtóst se tudnak hasogatni maguknak), az igenis sokat jelenthet.

És nem kell kapásból cigányozni.



"Mi az hogy a tehetősebb többet adózik, ne röhögtess már, 2012-től mindenki egységesen fog adózni.. szval nem értem."

Csak egy kis matek: melyik a több, a 600e 50%-a, vagy a 100e 50%-a? És még jelenleg nem egykulcsosan adózunk, szóval az arány még magasabb, főleg, ha beszámítjuk a minimálbér bizonyos adókedvezményeit/mentességét.


De azt még mindig nem tudom, hogy akkor te mit vársz el konkrétan az emberektől, és te konkrétan mit teszel a beszéden kívül.

2011. okt. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy SEMMIT NEM TESZEK, mivel még iskolába járok, nem tudok pénzel támogatni senkit, de amúgy sem teszek semmit !Csak sajnálom őket. És nem várok el semmit senkitől, tőled sem....
2011. okt. 23. 08:48
 25/26 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező te valóban egy igazi hülye vagy.

Már itt látszik, h azt állítod, hogy szerinted mindenki ugyan annyit adózik.

2011. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Rájuk sajna kemény idők jönnek. Vagy esznek,vagy megfagynak. Tavaly is sokan fagytak meg a saját otthonukban. Ez Magyarország!
2011. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!