Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megérné az országnak ha...

Megérné az országnak ha legális lenne a marihuána?

Figyelt kérdés

2011. okt. 31. 09:00
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Szerintem meg te vagy tévúton! És eléggé szánalmas is vagy ha csak másokat tudsz kritizálni!
2011. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
mégse érzem úgy hogy az előttem írt kommentek valamivel is több jelentéssel bírnának, mint amit írtam. és ez nem kritizálás, csak épp nem tudod miről beszélek, de az nem a te bajod.
2011. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Na megjelent egy igazságosztó bölcs.Minek szólsz hozzá,ha nincs véleményed pro vagy kontra?

Tudod ez itt azért van,hogy mindenki leírhatja a feldobott témáról a véleményét!Ha nem tetszik,és mindenkit szánalmasnak tartasz aki hozzá szól,akkor keressél más elfoglaltságot ami érdekel is,de ne szórd az igét itt,és főleg ne fikázzál másokat akik legalább normálisan megtudják fogalmazni ha valamiről véleményük van.Mindegy is hogy mi az,de legalább van!

Ez a 16.49nek szólt.

2011. nov. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Vadmeggy ***** válasza:
56%

Azok az emberek kérem ne írjanak, akik soha nem láttak még egy darab jointot sem!!!

Én egyetemista vagyok, vizsgaidőszakban igenis jól esik egy kis nyugtató joint. Felőlem lehet illegális, de az szerintetek nem szánalmas, hogy jobban büntetik a fű fogyasztást/termesztést, mint mondjuk a rablást, betörést, súlyos testi sértést?

Ha valaki otthon termesztget magának és a haveroknak, akkor ö kap 2-3 évet.

Ha valaki kirabol téged/ megkésel a kombínón, kap fél év felfüggesztettet. Szerintem ez a vicc!

2011. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
66%

Az elöttem szólónak igaza van és ez siralmas, hogy így állnak hozzá a rendvédelmi szervek.

Megérné-e az országnak? Meg ám rendesen! Ahogyan már leírták az elöttem szólók. Hollandiában egyébként nem véletlenül lett legális: hogy a heroin visszaszorítsák!!! Ami egyébként sikeresnek mondható! De az említett országban ha felnyitsz egy doboz sört a parkban mire megtekeri a melletted ülő a jointot már ott lessz a rendőr a 200 Eurós birsággal!!! Hogy miért? Azért mert az alkohol agresszió keltő! Mint ahogy valaki már említette a fűből nem tudod magad túladagolni míg ellentétben nemhiszem, hogy meg tudnál inni 20 Liter pálinkát anélkül hogy a mályad fel ne robbanna! Én elöbb büntetném meg a kannásbor gyártóját, hogy ilyen minőséget ki mer adni a kezéből! 1000 Ft alatt nem bor a bor. Amíg a berúgott ember felbátorodik és sebezhetetlennek érzi magát és neki megy mindenkinek addig a betépett egyén elnézést kér mindenkitől és megkérdezi, hogy tekerjen-e egy békecigit amiért "megsértett" Barátságos és kezelhető nem úgy mint az alkesz amelyik a szintetikus szarral mérgezi magát. Mindenki maga döntheti el mivel mérgezi magát! De amíg a marihuána egy termesztett növény (igen van negatív hatása a pozitív mellett!) Addig az alkohol egy erjesztett (romlott) gyümölcsből van és én spec nem ismerek pozitív hatását. Inkább elszívok néha-néha egy cigit minthogy legurítsak akár csak egy felest is a koccintósból! Had dönthesse már el mindenki maga, hogy mivel érzi magát jól. Egyébként gondoljatok csak nyugodtan abba bele, hogy most megengedték a házi pálinkafőzést. Kérdezzetek meg valakit, hogy mennyibe is kerül egy L pálinka előállítása? A bolba mennyibe is került 1-2 éve? Mennyi adó is van rajta? Nem érné meg legalizálni a füvet? Régebben volt egy két benzinkút ahol ki volt írva az adó nélküli ára az üzemanyagnak! Hány százalékos haszonnal is dolgozik a kormány? Nem érné meg amikor fapofával több mint 50 százalékát elveszik a fizetésednek? Ezen mennyi lenne a hasznuk?

Azok akik negatívan álltak a témához kívánom hogy sűrűn kocintsanak a 300 Ft-os kannás barátjukkal!

2012. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
EBcsontnak irnam hogy eleg hulye vagy......a marihuana nem egy uj szer mert mar tobb ezer eve is szivtak....ez nem csakdani egy drog hanem nagyon sok mas gyogyszert belole kesziteni amitol nem alsz be......nem csak a beallasrol szol
2013. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nagyon nem érné meg sőt a cigit is bekéne tiltani

A drogosokat halállal büntetni

2018. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!