Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van arra lehetőség, hogy a...

Van arra lehetőség, hogy a nevemet angolosíthassam?

Figyelt kérdés

Jövőben ki fogok költözni az Egyesült Államokba, de még idén egy európai út miatt fogok új útlevelet is csináltatni. Na nem is ez a lényeg, hanem hogy még az útlevél előtt szeretném megváltoztatni a nevemet .... Richárd Györgyről, Richard George .....-ra. Erre van lehetőség itt Magyarországon? (Még a bevándorlás előtt.)

(Csak mert ha Lakatos Radiátor lehet, akkor gondolom ez is :) )


2012. márc. 31. 14:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Miért nem inkább kínaiasítod? Az is világnyelv lesz nemsokára.

Ne legyél béna maradi, haladj a korral! Légy Han Csin PU, az kafább!

2012. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Jaj ne fárasszatok már... most komolyan. -.-''

Engem semmi nem köt ehhez az országhoz, ennyi.

2012. ápr. 1. 17:43
 23/45 anonim válasza:
44%
En 100%-ban 1et ertek a kerdezovel! Nem vagyok buszke a szarmazasomra, nem vagyok oda Mo-ert. Latom sokan fel vannak haborodva, de mire vagytok olyan buszkek? A volt koztarsasagelnokotokre? A ciganyokra? Vagy az ezer eves multra, ami senkit sem erdekel es koze sincs a mostani allapotokhoz? Hal' egnek en se Mo-on elekm bar nem Usaban, hanem ausztraliaban. A kerdezo jol teszi, hogy elmegy abbol a fertobol, es bar a nevem Anna, igy nem valtottam angolra, de megtennem, ha valtozna valamit. Amugy kerdezo, milyen idos vagy es milyen vegzettseged van? :)
2012. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Anna te mit csinálsz Ausztráliában?tényleg ők amúgy mire büszkék?kérdezem ezt azért mert ők meg az Angliából deportált fegyencek leszármazottai,de tényleg ott mi a hivatalos álláspont erről?

Az Usától se kell elájulni.sok a szegény sok a lakókocsiban élő.a filmekből ez nem jön át de ha átkapcsoltok a Jerry Springer show-ra...

2012. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim válasza:
43%

Mit csinalok? Dolgozok, mint itt minden ember. Arra buszkek itt, hogy sikerult a JELENBEN elheto orszagot felepiteniuk. Avagy az egyik legmegelhetobb orszagot...

Nagyon sok nagyvarosi lakos bevandorlo, csakhogy azok dolgoznak is, nem ugy mint Mo-on.

Az oslakosok nagy resze, akik az angliabol deportalt fegyencek leszarmazottai, azok videken elnek. Tehat Ausztraliaba igencsak keves ilyen van, foleg nem nagyvarosokba.

2012. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
azt gondoltam én is hogy nem vakációzol.arra voltam imént kiváncsi hogy vagy e ott akkora király hogy lesajnálj minden magyarországi magyart...vagy csak szimplán arra vered magad hogy "Ausztráliában élek ti meg Magyarországon és amúgy Ausztráliának ekkora a GDP-je meg a GNI-je Magyarországnak meg nem.."
2012. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Anna kérlek szépen én 17 éves leszek, tehát koromból adódóan tanuló vagyok (hiába vitte le a drága jó Orbán kormány 16-ra a tankötelezettséget, (amivel rohadtúl nem értek egyet, illetve szüntette be a nyelvi előkészítő évfolyamokat) az csak a 2012/13as évfolyamtól lesz érvényes) szóóóval, tavaly nyelvi előkészítős voltam úgy kb 500 angol órával, terveim szerint egy baráti társasággal megyek ki dolgozni/tanulni az Egyesült Államokba (eredetileg Connecticut - azon belül Harvard University - volt a nagy álmunk, de erről lemondtunk :):(() Szóval a mostani álláspontunk az a Floridai állami egyetem, én pedig hematológus (v. patológus) szeretnék lenni (mai napig minden vágyam a jog, de telített szakma az egész, egészségügyben vannak hatalmas hiányok)... nos, ez egy kimerítő válasz volt, de ha van még kérdésed nagyon szívesen válaszolok :))
2012. ápr. 5. 02:06
 28/45 anonim ***** válasza:

én azt gondoltam hogy azok mennek orvosnak akik kisgyerek koruk óta a biológia megszállottjai,nem pedig 2-3évvel pályaválasztás előtt térnek át egy tök más szakterületről hogy"hát inkább akkor orvosnak állok"

persze lehet valaki polihisztor szó se róla...de ugye az köztudott hogy nem azért van orvoshiány szerte a világon mert nem akarna senki sem az lenni hanem mert mind az állam mind a személy számára(attól függ ki az érintett)pénzes dolog.a jogászok is okos emberek de ott elég az ész nem kell embereket boncolgatni hogy tényleg elsajátítsd a szakmát

2012. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Így van, sosem lesz belőled jó orvos, ha azért állsz be mert "piaci igény van rá". Ahhoz annál sokkal nagyobb felelősség és elhivatottság kell, emberi életek függenek közvetlen tőled. Belőled, abból amit tudok rólad, max egy pénzéhes, amúgy mindenkit és mindent utáló és ezért szakmailag is piszkosul rossz orvos lehetne.

Egy ennyire hideg és gyűlölettel teli embernek, mint te inkább ajánlom mégis a jogi pályát, ott mindig akad hely mégegy keselyűnek. Ne rontsd meg az orvostársadalmat.

2012. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Én csak a magyarokkal vagyok így :DD Amúgy meg hematológiánál pont hogy nem függ tőlem az emberek élete, de ha nem is pont ez, akár ápolónak, de most hogy így mondod... hmm lehet mégiscsak maradok ügyvéd :):D
2012. ápr. 5. 22:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!