Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van arra lehetőség, hogy a...

Van arra lehetőség, hogy a nevemet angolosíthassam?

Figyelt kérdés

Jövőben ki fogok költözni az Egyesült Államokba, de még idén egy európai út miatt fogok új útlevelet is csináltatni. Na nem is ez a lényeg, hanem hogy még az útlevél előtt szeretném megváltoztatni a nevemet .... Richárd Györgyről, Richard George .....-ra. Erre van lehetőség itt Magyarországon? (Még a bevándorlás előtt.)

(Csak mert ha Lakatos Radiátor lehet, akkor gondolom ez is :) )


2012. márc. 31. 14:48
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

nagyon "eltökélt vagy".már lejebb adod a terveket orvosról ápolóra...aztán meg újfent visszatérsz a joghoz.

ha így folytatod az amerikai utad is lehet végül annyiban fog kimerülni hogy átugrod a nagykövetség kerítését

2012. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Kedves, amúgy nem; nálam mindig is a jog volt a nirvána, az hogy orvosnak menjek már alapból is egy nagyon kemény megalkuvás volt számomra.
2012. ápr. 5. 22:28
 33/45 Waff ***** válasza:
Inkább menj a pichába,mint orvosnak :D Habár cigány orvost még úgysem láttam....hm.....nem is tudom :P :D
2012. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Miért lennék én cigány származású?? O.o

Csak azért mert az utóbbi 10 évben "elcigányosodott" a Richárd név?

Ha az lennék nem angolosítani akarnám, hanem olaszosítani Ricardóra... nem gondolod?

2012. ápr. 7. 19:15
 35/45 anonim ***** válasza:

De jó, hogy nem ismerlek, kedves Ricardo George Taylor.

Neked miért hagyja el még magyar szó a szád?

2012. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Mert a legtöbb ember nem érti meg ha angolul beszélek, (bár szűk baráti körben angolul beszélgetünk) csak azért :)) (ismételten nem Szabó a vezetéknevem, csak példaképp hoztam fel)
2012. ápr. 8. 15:55
 37/45 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen nyelven beszélhetsz, a legtöbb ember nem érti. Talán ezért szűk a baráti köröd. Ez az USA-ban sem lesz másképp.
2012. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Én már erről nem is nyitok vitát... de azért egy magyarázattal szolgálnék: EGY szűk baráti körön BELÜL beszélünk angolul (ez kb 2 főt jelent), többiekkel magyarul...sajnos.
2012. ápr. 8. 22:58
 39/45 anonim válasza:

Mi az, hogy sajnos???

bakker én eddig nem voltam itt, de végig olvastam ezt és hát ezt el se tudom hinni!! engem is felidegesítesz pedig nyugodt szoktam lenni... hogy tudod utálni a szülő földedet?? elképesztő milyen nevelést kaptál, hogy utálod a saját hazád? és hogy jössz te ahhoz 17 évesen hogy itt fikázd a magyar népet?! TE MIT TETTÉL LE AZ ASZTALRA? hogy ilyen nagy a pofád? ... és mit tudsz te a köztársasági elnökről, hogy vele példálózol...

azt hiszed mindent tudsz mi? hát gondold már végig szted mire volt jó, hogy lemondott ?? semmire .. ez is csak az MSZP alávaló húzása, hogy egy 70 éves öregembert lejárassanak egy ország előtt, holott igazából az akkori doktorikat valszeg mind ellenőrizhetnék...

Persze az MSZP-nek jó ez mert külföldön furán hangzik a médiában hogy lemondott a magyar köztársasági elnök és így magát az országot járatják le... hát gratulálok nekik is meg neked is hogy ennyire vagy magyar.. ha már mindent eldobsz magadtól amit a gyerekekbe nevelni szoktak mint elvek (hazaszeretet, identitás, büszkeség,) és még a neved is... hát akkor barátom nem tudunk veled mit kezdeni, de azt azért gondold végig, hogy te mit tettél ezért az országért és akkor mondd, hogy szar amikor megpróbáltál segíteni rajta...

2012. ápr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Én erről továbbra se nyitok vitát, téptem már emiatt eleget a számat, a kor pedig szerintem nem indok se nem magyarázat arra hogy valakit le nézzünk, lehet valaki 50 évesen is hülye, neveletlen, és lehet valaki 13 évesen is tanult, sőt bölcs is. Hidd el nem én lennék az első 17 éves aki utálja ezt az országot, engem egyszerűen nem érdekel, én is voltam nemzeti érzésű, én is sírtam Trianonon, de egyszerűen MÁR nem érdekel. Meg hogy mit tettem le az asztalra, kérlek szépen, korból adódóan még semmit, mert nem tehettem még le semmit. De fejezzük be, ahogy látom van elég nagyon magyar ember, nem az én hiányom miatt fog tönkre menni ez az ország... ja hogy már tönkre ment. Na mindegy.
2012. ápr. 9. 15:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!