Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat, akik...

Miért ítélik el azokat, akik a Jobbikra szavaznak, mert unják a romák viselkedését?

Figyelt kérdés
Talán jó képet kellene hozzá vágni?

2012. ápr. 18. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
45%

1: Azért, mert a romák viselkedését ítélik el, és nem a bűnözőkét. Jelentős nézetbeli különbség.

2: A Jobbik egy gazdasági agyrém. Olvastad a 2010-es programjukat? Én igen.

3: Szegedi Csanád meg Zagyva látókörével bíró emberekre egy nyékládházi szatócsboltot nem bíznék rá, nem hogy egy országot.

2012. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
19%
Akkor hinnénk el bármit is a Jobbiknak, ha a bűnözők ellen lépne fel elsősorban, nem a romák és zsidók ellen. Ha a magyar bűnözőket szeretné elsősorban megrendszabályozni, azután a többieket, akkor elhinném és talán még szimpatizálnék is velük. De mindig csak másokra köpködni, na, azt már nem.
2012. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
81%

Ezek a Bv-s dolgozók nem romák voltak...


Az aljasság meg a köcsögség nem fajfüggő..


http://www.youtube.com/watch?v=UBckSGt3Sis


Én rühellem a politikát mert csak egy rohadt biznisz az egész! Aki nyer az ehet többet a nagy tányérból amibe az adókból töltik a kaviárt!

2012. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
33%

A Kádár-rendszerben nem volt baj a romákkal. Mindegyikük dolgozott,és a gyerekeik iskolába jártak! Csak akkor voltak munkahelyek a számukra is.

A Jobbik megakarja oldani a problémát? Ugyan mivel? Az állandó cigányozással,gyűlölködéssel?

Tud nekik munkát,megélhetést biztosítani? Nem,

Akkor miről beszéltek?

A Jobbik egy bohóc párt,ha hatalomra kerülnének,nagyon rövid idő alatt eltűnne az ország a süllyesztőben.

A programjuk és a beszédeik alapján,ezt a józanul gondolkodó emberek tudják.

2012. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:

Magyar bunozoket megrendszabalyozni elsosorban???

Ugye most vagod, h ezzel jol megmondtad a nagy budos semmit?

Meg mit rendszabalyozzanak elsosorban, mikor Miskolcon a buncselekmenyek 92-at romak kovettek el es ez az arany nagyjabol mindenhol all?

Rajtad se latszik, h roma vagy aaa hol:D

2012. ápr. 18. 21:27
 16/77 A kérdező kommentje:

"A Kádár-rendszerben nem volt baj a romákkal. Mindegyikük dolgozott,és a gyerekeik

iskolába jártak! Csak akkor voltak munkahelyek a számukra is."


Ezen jot nevettem:D

2012. ápr. 18. 21:30
 17/77 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, te tudsz valamit, amit én nem? Magyarországon nincs statisztika a bűnözők etnikai hovatartozásáról.
2012. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
39%
15-ös komment, ááá, egy szót sem értettél az egészből. Kár volt itt törni magunkat.
2012. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:

"Kérdező, te tudsz valamit, amit én nem? Magyarországon nincs statisztika a bűnözők

etnikai hovatartozásáról."


Szerinted, de latom alapveto dolgokkal nem vagy tisztaban, kb ket eve ebbol volt cirkusz.

2012. ápr. 18. 21:36
 20/77 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon nincs statisztika"


Már nincs, a dzsippótenyésztő gittegyletnek h

la. Tíz évvel ezelőtt még tízszer magasabb volt a bűnözési ráta a cigányok körében, azóta biztos megjavult a helyzet.

2012. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!