Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat, akik...

Miért ítélik el azokat, akik a Jobbikra szavaznak, mert unják a romák viselkedését?

Figyelt kérdés
Talán jó képet kellene hozzá vágni?

2012. ápr. 18. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
25%

"Aztán nézd meg, hogy a mélyszegénységben élők hány százaléka roma."


Roma nincs csak cigány! És aztán nézd meg hány mélyszegénységben élő cigány megy el dolgozni.

2012. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
43%

"Meg mit rendszabalyozzanak elsosorban, mikor Miskolcon a buncselekmenyek 92-at romak kovettek el es ez az arany nagyjabol mindenhol all?

Rajtad se latszik, h roma vagy aaa hol:D"


Zalaegerszegen meg a bűncselekmények 92-át magyarok.

"Rajtad se látszik, h redneck vagy aaa hol:D"

2012. ápr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
91%

Relatíve kevés cigány ismerősöm van, nagyjából 4-5. Egyik sem bűnöző. Egyikükkel sakkszakkörön ismerkedtem meg, elég értelmes srác és tanult is. Normálisan beszélt mégis a város legszarabb középsulijába vették csak fel. Középiskolai felvételiknél ugye még él a személyes elbeszélgetés intézménye.


A fentebbi miatt is fontos lenne, hogy ne cigány bűnözésről beszéljünk, hanem mondjuk a cigányok körében kimagaslóan nagyszámú bűnözésről.

2012. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanolyan egyenrangú emberekként kéne rájuk gondolni mint mi magunk vagyunk."


Próbálok ezekre egyenrangú emberként gondolni, de sehogy sem sikerül.


[link]

2012. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
74%

"hogy ne cigány bűnözésről beszéljünk, hanem mondjuk a cigányok körében kimagaslóan nagyszámú bűnözésről."


És a kettő nem ugyanaz? Dehogyisnem.

2012. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
21%

17:00!


Ha a Jobbikosok között sok a náci párt ideológiájával azonosuló ember, akkor mostantól minden egyes szélsőségesen rasszista megnyilvánulást „jobbiknácizás” jelenségének fogom hívni. Hisz „a kettő nem ugyanaz? Dehogyisnem.” Vagy a Jobbikosok nagy része kikéri ezt magának (és teszem hozzá, hogy jogosan)?

2012. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
29%
És szerinted a cigánybűnözés azt jelenti, hogy minden cigány bűnöző? A cigányzene azt jelenti, hogy minden cigány zenész? A csípőspaprika azt jelenti, hogy minden paprika csíp? Logikából, szövegértésből nulla vagy, de a fröcsögés az nagyon megy.
2012. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:

"És szerinted a cigánybűnözés azt jelenti, hogy minden cigány bűnöző? A cigányzene azt jelenti, hogy minden cigány zenész? A csípőspaprika azt jelenti, hogy minden paprika csíp? Logikából, szövegértésből nulla vagy, de a fröcsögés az nagyon megy."

Kérlek, olvasd el, mit írtam! Segítek: nem állítottam, hogy minden Jobbikos náci. Nem állítottam, hogy minden cigány bűnöző. Csak azt kifogásoltam, hogy egy csoport összes tagját már pusztán az elnevezéssel összemosnak egy rossz cselekedettel - ami nem szerencsés.

2012. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
100%

Amit egy pillanatig sem csináltam, csak belemagyaráztad.


"hogy ne cigány bűnözésről beszéljünk, hanem mondjuk a cigányok körében kimagaslóan nagyszámú bűnözésről."


Igen, ez a két dolog pontosan egy és ugyanaz, szóval nem hanem, a cigánybűnözés a cigányok körében kimagaslóan magas bűnözési rátát és tipikus elkövetési módokat jelenti, ennyit.

2012. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:

17:46!

Ha te ezt így értetted, bocsánat, valóban félreértettelek. Azt viszont lásd, hogy a többség nem csak erre használja (és én is ezért értettelek félre - és tényleg mea culpa).

2012. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!