Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen biztonsági rendszert...

Milyen biztonsági rendszert ajánlanátok a betörők ellen?

Figyelt kérdés

Faterral egy érzékelőre gondoltunk, ha azt valaki átlépi (belesétál a lézerbe), akkor jelez bent, vagy épp telefonon.

Sok a bűnözés...


2012. ápr. 23. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Automata gépágyúkat, mozgásérzékelővel.
2012. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A ház egy sarkára infravörös lézerled, tükrökkel körbeirányítod a ház mellett 1 méterrel, aztán ha az megszakadt, csak neked jelez közel az ágy mellett. Aztán elő a baseball ütőt az ágyalól, és várod az ajtó mellett. NE öld meg, egy gerinctörés megteszi ...
2012. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire gondoltunk, hogy a kapu mögé tennénk egy ilyen lézeres cuccot. Szóval ha valaki belém a ház területére, mi már tudjuk.
2012. ápr. 23. 21:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Sentry gun :D
2012. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2 tibeti masztif pihen a kertbe, akik egyenként 70kg-sak és 10 mp alatt futják a 100at, ha bejön itt a gázspré meg kés is..
2012. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, gázsprével jól arcon fújod, mikor fent vagy az emeleten, hátul vagy, vagy épp valahol máshol, és fogalmad sincs, hogy bent van a lakásodban valaki.
2012. ápr. 23. 22:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Az a két tibeti eb lehet hogy többet fogyaszt, mint egy csúcs risztaóegység kiépítve ;)
2012. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az lehet, de én most nem tudtam meg evvel többet, hogy hogyan védhetném meg magam, a családom, és az értékeink.
2012. ápr. 23. 22:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a lézeres riasztó jó ötlet, bár drága, de a védelem megér annyit. Kamerákat is tehetsz fel, az is sokat segít.

Ha nagyon gázos a környék, szereljetek rácsokat az ablakra, és az ajtókat is ellenőrizzétek. Ma már nagyon jó biztonsági bejárati ajtók vannak, érdemes erre is kicsivel többet szánni.

Szerintem a cél, hogy ne menjenek be a házba. Ha mindezek ellenére bejutnak, akkor pedig nem marad más, mint valamivel agyonverni őket.

2012. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező

Miért nem egy biztonsági szakembert kérdeztek meg,ahol kellő és alapos a felvilágosítás:XD

2012. ápr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!