Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csinálhat ilyet a Magyar...

Csinálhat ilyet a Magyar Gárda, vagy csak kitaláció lenne?

Figyelt kérdés
vidéki kisvárosban élek Szabolcsban és a városnak van egy része ami hát... a telep. a veszéyles rész ahová fehér ember ne nagyon menjen mert nem kerül ki épségben. na jó ez túlzás de csúnyán megverhetik ott, egy sorompó van előtte, az az idézőjeles határvonal, ott még a rendőrautó is megfurdul, nem megy tovább. na és hallottam olyat hogy elvileg utaztak le ide gárdisták, lementek oda, de ilyen csoportokban, berúgták az ajtókat több házban is, (mert ugye ilyen putri színvonal van) bementek 7-8an egy házba és jól megverték a cigányokat. ezt jó pár házban eljátszották. igaz lehet ez szerintetek vagy csak népmesét csináltak belőle?
2009. jún. 24. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy igaz. Ezt szerintem nem fogja tudni senki megmondani neked 100%-ra. Mindenesetre a Gárda a magyarokat próbálja védeni és nem biztos, hogy ez olyan rossz dolog, mert ahogy írtad is, a rendőrség semmit sem tesz.
2009. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen, én sem úgy értettem hogy ez rossz dolog lenne persze zárójelben írom nehogy most rasszistának ordítsanak le mindjárt, mert tényleg hogy még a rendőr is inkább elfordítja a fejét és továbbmegy, ezek meg legalább rendet tesznek egy kicsit ha igaz lehet
2009. jún. 24. 23:45
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

A Gárda nem alacsonyodik le erre a szintre, még sosem hallottam hogy valami törvényelleneset csináltak volna.

Egyébkén ha valami jót tesznek pl kenyérosztás arról érdekesen hallgat a média...


Egyébként ha lenne ilyen akkor az egész cigánytelep ott lenne kapával-kaszával és kevés lenne az a 7-8 ember az 100-200 ellen...

Egyébként 99% kamu az egész.

2009. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy összesen annyian voltak csak 7-8asával rontottak be a házakba. de am tényleg elgondolkodtató, mert elég sok ott a cigány és lehet hogy már itt a városban rajtunk álltak volna bosszút, annak meg lenne híre
2009. jún. 25. 00:19
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

A Gárda szerintem sem alacsonyodik le erre a szintre, inkább csak erődemonstrációt csinálnak. Ha ennek 1 kis része is igaz lenne, akkor ebből országos botrány kerekedett volna....jááájj a szegíny romacsaládok, ártatlan jóó emberek, akiket összevert a mocskos Magyar Gárda!! Minden híradóban első híren szerepelt volna!

Egyébként hajrá Gárda!

2009. jún. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Jól látod, meg amúgy is egy többszáz fős tömegverekedésnek lenne nyoma...
2009. jún. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem valószínű a történet.De a Gárdát én unatkozó,ráérő forró fejű emberekből álló csoportnak tartom,akik a magyar érzelmüket hangoztatva erőszakszervezetet tartanak fenn.Ez pedig nem hasznos a társadalom szempontjábólÉsaz,hogy osztottak valahol kenyeret ?A Máltai Szeretet szolgálat ettől többet tett.Nekem,ha meglátom a társaságot,mindig a Munkásőrség jut eszembe.(no meg az egyenruhájukról a nácik).Ha olyan segítőkészek,miért nincsenek ott a viharkárokat szenvedett településeken segíteni,vagy az árvíz sujtotta területeken.A munkásőrök ott voltak mindig.Tévedés ne essék,nem akarom dícsérni a munkásőrséget,de ez tény.

A cigánykérdést pedig nem erőszakkal kellene megoldani.Az erőszak mindig erőszakot szül.

2009. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez a történet valóban csak kitaláció, bár én örülnék a legjobban, ha megtehetnék. (egyenruhában semiképp)
2009. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Az icipici buzeráns gárdista árpádrongyos majmocskák mindenre képesek.
2009. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
8:11-nek: ott vannak /voltak az árvízkároknál is, csak a média sohasem említette őket.
2009. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!