Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csinálhat ilyet a Magyar...

Csinálhat ilyet a Magyar Gárda, vagy csak kitaláció lenne?

Figyelt kérdés
vidéki kisvárosban élek Szabolcsban és a városnak van egy része ami hát... a telep. a veszéyles rész ahová fehér ember ne nagyon menjen mert nem kerül ki épségben. na jó ez túlzás de csúnyán megverhetik ott, egy sorompó van előtte, az az idézőjeles határvonal, ott még a rendőrautó is megfurdul, nem megy tovább. na és hallottam olyat hogy elvileg utaztak le ide gárdisták, lementek oda, de ilyen csoportokban, berúgták az ajtókat több házban is, (mert ugye ilyen putri színvonal van) bementek 7-8an egy házba és jól megverték a cigányokat. ezt jó pár házban eljátszották. igaz lehet ez szerintetek vagy csak népmesét csináltak belőle?
2009. jún. 24. 23:33
1 2
 11/20 anonim válasza:
91%
És nem csak az árvízkároknál voltak ott, hanem az idős néninek is gyűjtöttek pénzt, akihez "valakik" betörtek, összeverték és ellopták a házfelújításra összegyűjtött pénzét. Csak ezekről ugye kussol a média. Amit egyébként nem értek, de mindegy. Meg ugye a kisebbséget mindig sajnálni kell...
2009. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem igaz, de bár az lenne!! Nem a bőrük színe miatt,hanem mert ők is ezt csinálják VELÜNK fehérekkel!! az utcán nekik is csak bandába van nagy pofájuk és kötekednek. Idős házaspárt vernek agyon sz*ros 20ezer forintért.. úgyhogy remélem hogy igaz és megízlelik milyen az amit ők is csinálnak.. huh erre is jöhetne az a gárda..:D
2009. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem se igaz.

Amúgy a megregulázásukhoz nem is ez kéne.

1. Megerősíteni létszámukban és jogaikban a rendőröket.

2. Vonzóvá tenni a jogászok előtt a bírói és ügyészi pályát is és ezzel párhuzamosan több bíróságot felállítani, akik gyorsabban és hatékonyabban tudnak dolgozni.

3. Építeni kéne négy öt nagy szigorú börtönt, amik összesen be tudnak fogadni akár 50-60 ezer embert, vagy még többet.

4. Minden olyan bűncselekmény büntetési tételét megháromszorozni, ami tipikusan cigány bűncselekmény. Mivel a jogvédők szerint cigánybűnözés nem létezik, ezért nem is tiltakozhatnának, hogy a törvényi változtatások a cigányok ellen vannak! :) Saját csapdájukba esnének. Hehe.

5. Bevezetni a szigorú felügyelő tiszti intézményt, mert ami van nagyon gyenge, és aki nem jelentkezik rendesen és rendszeresen, visszavágni a kóterba.

6. És ez már következmény. Ha a cigánytelep fele 15 éveket ülne pl, színesfémlopásért vagy a magyar gazda kertjéből való terménylopásért is, akkor a másik fele igenis meggondolná, hogy integrálódjon-e, vagy folytassa a mai életmódját!

2009. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%

"tt vannak /voltak az árvízkároknál is, csak a média sohasem említette őket"


Fulladjatok bele, s megemlítünk benneteket. Addig nincs miért. Nyilas segítség nem kell nekünk.

2009. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

És ezek a Nyilasok kint voltak múlthéten Szabolcsban, ingyen segíteni azokon az embereken, akiknek szétverte a házát a jég. Igaz milyen gonoszak?

A kérdésre válaszolva, szerintem is csak kitaláció. A MAgyar Gárda még nem bántott senkit, csak segített a rászorulókon.

Az már más kérdés, hogy a kormány utasítására létrejött ún. "Őrző-szárny", a Dósa-Gárda pontosan azt csinálja, amiről a balliberális médiában horrugnak, hogy lejárassák a Gárdát, de gondolkodó ember már nem dől be nekik.

2009. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Öreg a Gárda ilyet sose tenne,a Gárda egy emberbarát társaság a csendőrség ami a Vona kormány idején fog működni.Minket védenek magyarokat csak,de nem provokálnak,nem kellene annyi cionista médiát olvasni.Csak le akarják járatni őket.
2009. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
A Magyar Gárda nem tesz ilyet.Ha ők így ilyeneket tennének,már rég rend lenne az országban.Egyébként Dósáék sem az mszp kreálmányai.
2009. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam semmiféle propagandát erről,de viszont láttam ilyet!Egy borsodi faluban történt amikor is a rendőrökkel érkeztek,és mindegy volt,hogy gyermek vagy terhes nő össsze verték őket.És ez még nem minden,mert négykézláb állították őket és azt mondták nekik,hogy ugassatok kutyák,mert ha hitler apánk élne ti már mindd halottak lennétek!!!!
2009. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
És még annyit,hogy nem vagyok cigány de ezek a dolgok amit az előbb leírtam nagyon megdöbbentettek,mert ha nem látom nem is hiszem el.Nem csak jó oldala van ám a Gárdának,mert igen csak félelem keltőek,nem csak a cigányok számára,hanem a magyarok számára is.
2009. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
elhiszem utolsó, de legalább ha már a cigányokat megfélelmlítik ezzel, már kevesebb a bűnözés. ez olyan dolog mint mikor az iskolában a cigány kisgyerekre akárhogy kiabál is a tanító nem érti meg, nem fogad szót, de ha behívják a szüleit és ott lekever az anyuka egy pofont a gyereknek egyből szót fogad...
2009. szept. 17. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!