Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha valaki punk akkor egyértelm...

Ha valaki punk akkor egyértelműen politizál?

Figyelt kérdés
mert azt mondja sok ismerősöm hogy ha nem politizálok akkor nem is vagyok igazi punk, de engem nem érdekel a politika...akkor hogy is van ez?

2012. jún. 12. 13:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
úgyértem, h punk zenét hallgatok, punkként öltözködök, punkok a barátaim, és szeretem azt a szabadságot és másságot amit ez a stilus ad...de a politikába inkább nem szolok bele, mert nem akarok
2012. jún. 12. 13:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos politizálni szerintem, ugyanakkor nem árt, ha van némi elképzelésed a világ dolgairól, ha van egy saját magad által optimálisnak ítélt világképed.
2012. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
baromság, mégis miért kéne politizálnia minden punknak? neaggódj, attól hogy nem politizálsz nem leszel kevésbé punk, elvégre nem erről szól
2012. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A punkság nem a politizálásról szól. Ökör volt, aki ezt mondta neked, hogy nem vagy igazi punk, ha nem politizálsz.
2012. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aktívan politizálni, de azért jobb, ha tudsz egyet és mást az anarchizmusról és történelméről.
2012. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség... a punkság mióta politikai véleményvállalás? és hidd el, te jársz jobban, hogy nem érdekel a politika.
2012. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szalka richárd válasza:

a Punknak semmi köze nincs a politikához és nem tudom te milyen "punkokkal" lógsz de nem igazi punkok

én is találkoztam már ilyennel meg olyannal is aki azt mondja ha nem tarhálsz akkor nem vagy punk de ne higgy az ilyen embereknek mert ez nem punk csak valami elbaszott szar kitaláció hogy ezek a punkok.

ez nem punk!! a punk lázad a rendszer ellen és nem érdeklik az ilyen baromságok mint politika és persze mások véleménye sem

ezt el tudnám magyarázni kb 2 óra alatt de most nem fogok ide mindent leírni

2012. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Ha valaki lázad a rendszer ellen, akkor politizál.

Úgyhogy irány a könyvtár, és olvass egy kis Kropotkint.

2012. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szalka richárd válasza:

szerintem nekem nem kell erről olvasnom de sose azt nézd

a punk nem azért lázad a rendszer ellen mert a másik biztos jobb hanem azért mert őt ne szopassa a rendszer így semmi politizálás nincs a dologban miután nem törődik vele hogy ki akarja szopatni csak azzal hogy nem hagyja magát és ezért lázad tehát semmilyen politikai nézetről nincs itt szó és nem kel ahoz politizálni hogy ne akard hogy szopasson a kormány és azért dolgozz hogy éhendögölhes!!

2012. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egy igazi punk nem politizál!A punkok az anarchia eszméjét követik(minden nagyhatalmat elítélnek)akkor miért kéne politizálniuk?Azt még megértem ha egy punk antifasiszta,de hogy jobb vagy bal oldali elveket valljon...nevetséges
2014. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!