Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szócsatározásba kerültem a...

Szócsatározásba kerültem a postással, vajon feljelenthet e ezért?

Figyelt kérdés
Ajánlott küldeményt hozott ma nekem az MPL futárszolgálat. Pontosan ott írtam alá, ahova odabökött, viszont utána förmedt rám, hogy mégsem jó helyen írtam alá. Ezután pökhendi módon elkezdett oltogatni, tehát szócsatározás alakult ki köztünk. Egyébként ez a futár mindig beszól nekem valamiért. Odáig fajult a dolog, hogy amikor már visszamentem a lépcsőházba, utánam szólt, hogy kint legyen nagy a szám, én meg kimentem és azt mondtam neki, hogy jaj lesz neked ha én kimegyek. Tehát az a kérdésem, hogy feljelenthet e egy ilyen verbális fenyegetőzésért? Igaz ez kölcsönös volt, viszont ő egy közfeladatot ellátó személy. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. jún. 20. 13:36
1 2
 11/18 Shaddark ***** válasza:

Egyik volt párom postán dolgozott, tudom hogy nagyon nehéz ott egy ideje.

De ez akkor sem indok arra hogy belekössünk abba akinek a cuccát kivisszük mert rossz helyen írt alá.

A stressz okozta frusztrációt nem szabad ügyfelen kiélni, veszekedni vele meg hát...

Én nem ismerek nálunk egyetlen postást sem aki ne ítélné el ha elmondanám neki a sztorit.

Velem kifejezetten rendesek, volt hogy nem volt nálam pénz otthon épp és nem tudtam átvenni valamit, adtak telefonszámot és miután vettem ki automatából összefutottunk és rendeztük a dolgot 1 házzal arrébb - inkább ez a segítő hozzáállás a jellemző rájuk.

Sose találkoztam még ilyennel mint amit a cikkben írnak, én akármilyen nehéz is az élet ebben a munkakörben nem gondolom hogy neki ebben a szakmában kellene dolgoznia.

Itt megy 100 másik kollégájának hogy normális legyen akkor neki miért nem?

Amúgy ez a megbecsülés dolog is szerintem változó lehet, itt nem nézi le őket senki, sőt.

Pedig Balcsira is ment már innen egyvalaki a pénzzel :))

Én se gondolom hogy kevesebbet érne egy postás mint én, attól még simán lehet akár jobb vagy értelmesebb vagy szebb ember is tőlem hogy postás valaki.

De ahogy én, úgy ő is végezze a dolgát, az egó "hegyezését" ne munkaidőben csinálja, mint ahogy én se teszem.

2012. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Shaddark ***** válasza:

"Az informatikában ez 100%, hogy nem így van."

Jah, mikor elmagyarázzák mi hogy működik és mit is kellene csinálnom mert ők jobban tudják :)))

2012. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Na, ugyanez a postás hozott ma ki nekem csomagot, és megint nem tudta megállni, hogy ne kötözködjön. Úgy mutatta nekem az aláírandó részt mintha egy fogyatékos lennék, gúnyos megjegyzésekkel, arról nem is beszélve, hogy úgy hozta ide a csomagot, hogy azok eláztak az esőben. Megfenyegettem, hogy most már tényleg panasszal fogok élni a felettesénél, erre ő azt mondja, hogy feljelent amiért nem fizetek áfát. Egyébként honnan veszi, hogy nem fizetek áfát? Meg amúgy is, mi köze hozzá? Ki fogom rúgatni ezt a kis tetüt!
2012. jún. 25. 13:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Szólj a főnökének. Én múltkor az okmányirodában osztottam ki a pasit, mert nem bírt a vérével és ott játszotta a kemény gyereket, mert neki kellett adnia egy ideiglenes személyit, mert nem volt meg az enyém. És ezért akkor hisztit csapott, hogy már mindenki minket nézett. De miután rájött, hogy velem ezt nem tudja megcsinálni egyből összekapta magát és elővette a jobbik énjét.
2012. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Már megtettem a szükséges lépéseket, 30 napon belül értesíteni fognak a "kivizsgálás" eredményéről.
2012. jún. 25. 15:22
 16/18 anonim ***** válasza:

a postás segg hülye, ha azt sem tudja hol kell alá íratni a levelet, és még mellé be is pofázik !


jól teszed. !


úgy ki szedtem volna a kocsiból mint a szart, ha kell másnap.

2012. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A postás válaszolónak üzenem, hogy nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak velük. És én bírom a postásokat. Persze attól a kérdezőnek adok igazat, mert postások között is vannak bunkók.

Bár szerintem a mi postásunkkal nem merted volna megcsinálni, mert vagy 210centi 120kg izom.:D Bár attól nagyon szimpatikus és mindig segítőkész:D

2012. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
pontosan mit mondtál?
2012. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!