Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Normális, hogy Hitler a...

Normális, hogy Hitler a példaképem?

Figyelt kérdés
Hitler a példaképem már elég régóta,és nem nincs kimosva az agyam. Egész gyerekkoromban kérdezősködtem róla, szinte mindent elolvastam,és hát az igazat megvallva apukám is szélsőjobbos,de ez nem azt jelenti,hogy ő mosta ki a fejem, mert én is teljes mértékben egyetértek vele. Most komolyan,szerintem szenté kéne avatni Hitlert. Az ember bőrszíne fehér, éljen a Jobbik és Magyarország. Nincs több kérdésem. :D
2012. júl. 27. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
16%

ma 15:52

Az előző hsz-em minimum fele csak provokáció volt a vájtpóveres hitlerimádó csőcselék felé XD

2012. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
58%

hitler egy mocskos büdös terrorista volt sztálinnal és a többi kommunista sátánnal együtt, jó magyar ember egyiket sem szereti!!!

a mocskos büdös németek és oroszok 50 év alatt tönkrevágták Magyarországot, miközben marakodtak rajta!!!

2012. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
11%

Nem, nem kérdeztem végig az összeset, de 4 éve élek Németországban, ezalatt volt alkalmam pár emberrel a témáról beszélni. Unokahúgom is kint él, bár tőlünk 400 km-re, és ő is ugyanezt mondja, amit én.

Azért kíváncsi lennék, ha történetesen mondjuk melegnek születsz (ez ugyanis genetika, amit ugyebár nem tudsz befolyásolni), akkor is ugyanígy gondolnád-e.

2012. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
40%

Látom, mindenki, aki valami értelmeset is mondott, le lett pontozva. :D Vicces.

Gondolom, akkor is nagyon szeretted volna Hitlert, ha épp akkor és ott éltél volna, és megölték volna az anyádat (vagy bármelyik szerettedet) csak azért, mert testi fogyatékos. :)


A kérdés nekem elsőre csak buta provokációnak tűnt, de azért felteszek pár kérdést.


Mennyi idős vagy? Mi az a "szinte minden", amit olvastál? Hitlernek sértés lenne a szentté avatás, ha olyan sok mindent tudnál róla, akkor viccből sem írnál ilyet. Szóval miért írsz ilyet? :D Hogy tudod összehozni Hitlert és a Jobbikot? Mi az, amiért annyira tiszteled és nagyra tartod Hitlert, azon kívül, hogy "meg akarta menteni" a társadalmat a neked nem tetsző elemektől? (Tehát a felsorolásban ne legyen benne a zsidózás, b*zizás, cigányozás, satöbbi.)

2012. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
0%
Én kétlem, hogy komolyan gondolja a kedves kérdező ezt a kérdést. Szerintem, ez csak azért írta ki, hogy provokálja a jobboldalt.
2012. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
16%

Hitler saját népét, majd mások népét irtotta. Embertelen kísérleteket végzett azért, hogy a lehető legolcsóbban tudja megsemmisíteni az embert.


Faji elméletei is csődöt mondtak: mára a biológia bebizonyította, hogy pont a diverzitás, az emberi sokszínűség segíti a túlélésünket és fejlődésünket.


Hogy egy tömeggyilkos a példaképed, aki azért öletett meg 6 millió zsidót, mert nem tudta feldolgozni, hogy a gyermekkorában rákban meghalt édesanyját nem tudta meggyógyítani egy zsidó orvos?


Szerintem ez nem normális.

2012. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan, úgy szeretem a gyk politika kategóriáját, mert talán ez ad a legjobb áttekintést arról, hogy milyen sz emberek gondolkodásmódja nálunk. Számos alkalommal megdöbbentem, sőt, elkeseredtem ettől a hihetetlen hozzáállástól. Szégyellem magam azért, hogy ilyen emberekkel élek egy országban, akik kvázi dicsőítenek egy olyan embert akinek milliók vére tapad a kezén. De nemcsak konkrétan erre a kérdésre vagyok kiakadva és erre a Hitler- témára- de ennél a pontnál telt be a pohár. Egy kis faluban élek és itt az emberek nagy részének- főleg a korombeli fiataloknak- hasonló a véleménye , amihez több esetben óriási primitívség társul.De nem hibáztatom őket, mert elfogadom, hogy tudásuk hiányos vagy másképp nevelték őket.


Nem veszitek észre, hogy ezzel a gyűlölet beszél belőletek... Gyűlölködtök, GYŰLÖLITEK a zsidókat, GYŰLÖLITEK a cigányokat, GYŰLÖLITEK a Nyugatot, GYŰLÖLITEK a Keletet, GYŰLÖLITEK a melegeket, GYŰLÖLITEK a gazdagokat, GYŰLÖLITEK a gettóban élőket,van olyan is amit nem gyűlöltök? Ezáltal rosszabbá váltok még azoknál is akiket bevizionáltatok magatoknak ellenségnek.


Kérdező: írtad, hogy szélsőjobbos vagy, és ti általában vallásosak vagytok. Épp a ti vallásotok alappillére a szeretet, ami a gyűlölet ellentéte...


Köszönöm ezt a kedves kérdezőnek és a hasonszőrű társainak, mert többek között ti motiváltok arra, hogy keményebben tanuljam a nyelveket és minél előbb külföldre menjek. Életem legnehezebb döntése lesz, de megéri.

2012. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
3%

a nácizmus, a bolsevikliberalizmus és a kommunizmus a világ legpusztítóbb eszméi.

szdsz-esek nehogy azt higyjétek különben vagytok sztálinnál és hitlernél ti aljas piócák!

és ezek az eszmék pusztítják a békés magyar embereket a kiegyezés nevezetű diktátum óta!

2012. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
18%

A németek közül vannak akik szeretik Hitlert.


Egyébként a németek Hitlerre nagyon nem büszkék , az oroszok sem büszkék a diktátoraikra.Ezeknek az diktátoroknak milliók vére tapad a kezéhez.


A 3. birodalomra viszont büszkék a németek ,hogy egykor markukban tartották egész Európát.Most is ők Európa vezetője csak másként.


Az oroszok ugyanígy vannak Szovjetunióval.


Mi is büszkék vagyunk a birodalmunkra a dicső Osztrák-Magyar Birodalomra.

2012. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
4%
na mi van szdsz-esek, megsértődtetek, hogy kimondtam az igazságot, hogy olyanok vagytok mint hitler???
2012. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!