Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Normális, hogy Hitler a...

Normális, hogy Hitler a példaképem?

Figyelt kérdés
Hitler a példaképem már elég régóta,és nem nincs kimosva az agyam. Egész gyerekkoromban kérdezősködtem róla, szinte mindent elolvastam,és hát az igazat megvallva apukám is szélsőjobbos,de ez nem azt jelenti,hogy ő mosta ki a fejem, mert én is teljes mértékben egyetértek vele. Most komolyan,szerintem szenté kéne avatni Hitlert. Az ember bőrszíne fehér, éljen a Jobbik és Magyarország. Nincs több kérdésem. :D
2012. júl. 27. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
55%

Látom megint megy a folyamatos lepontozás. Szánalmas. Mellesleg aki magyar létére dicsőíti hitlert, annak elmegyógyintézetben lenne a helye. Aki németként, hát az sem teljesen normális, de az még egy kicsit érthető.

Én személy szerint egy komplexusokkal küszködő pszichopatának tartom hitlert, aki elmehet a búsba a fajelméletével, mert a magyar nem alsóbbrendűbb a germánhoz képest!!!!

2012. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Fu basszus,jött egy pár válasz. Részemről téma lezárva. :D
2012. júl. 27. 21:05
 43/64 anonim ***** válasza:
32%

Értem, kaptál néhány baromi egyszerű kérdést, nem nagyon van mit válaszolni, ezért inkább részedről lezárva. :)

Jellemző.

2012. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Nincs is kedvem válaszolgatni liberális f*szoknak :D
2012. júl. 28. 15:07
 45/64 anonim ***** válasza:
65%
Szeretnék gratulálni a kifinomult modorodhoz meg a túliskolázottságodhoz is. :) Nyilván mindenki liberális f*sz, aki nem imádja Hitlert. Látom, nem tudod, hogy mit miért kérdeztem és miről beszéltem egyáltalán, mert fogalmad sincs a korszakról és Hitler egyéb intézkedéseiről, csak a gyűlölködés része megtetszett. :)
2012. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
Igen fogalmam sincs,hülye vagyok,antiszemita,neonáci,fasiszta... stb :D Kössz a gratulációt.
2012. júl. 28. 16:52
 47/64 anonim ***** válasza:
58%

:DD Ezt úgy mondod, mintha mondtam volna ilyet, illetve mintha kicsit is sértő lenne bármelyik kifejezés valakire, akinek Hitler a példaképe.

Mostmár írtál annyit, hogy akár válaszolhattál is volna arra a pár kérdésre, ehelyett hülyeségeket magyarázol, ennél több bizonyíték nem is kell rá, hogy tényleg nem sok fogalmad van a dolgokról.

Pedig azt hiszem, hogy én normális hangnemben szólítottalak meg. ;)

(De ezzel a viselkedéssel is csak alátámasztod azokat a csúnya, gonosz sztereotípiákat, hogy akik kedvelik Hitlert, azok egyben buta, bornírt barmok is.)

2012. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
Oké. Örülök hogy írtál. :D Heló.
2012. júl. 28. 19:52
 49/64 anonim válasza:
80%
Normális, a hülye amerikaik meg zsidók egy csomó sz@r propagandát csináltak a birodalom leégetésére. A 6 millió az egyenesen röhej, meg hogy a nácivadászok 90 éves alig élő emberekre vadásznak. RÖHEJ!
2012. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
6%
Nem.
2012. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!