Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Normális, hogy Hitler a...

Normális, hogy Hitler a példaképem?

Figyelt kérdés
Hitler a példaképem már elég régóta,és nem nincs kimosva az agyam. Egész gyerekkoromban kérdezősködtem róla, szinte mindent elolvastam,és hát az igazat megvallva apukám is szélsőjobbos,de ez nem azt jelenti,hogy ő mosta ki a fejem, mert én is teljes mértékben egyetértek vele. Most komolyan,szerintem szenté kéne avatni Hitlert. Az ember bőrszíne fehér, éljen a Jobbik és Magyarország. Nincs több kérdésem. :D
2012. júl. 27. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim válasza:
32%
Szívből remélem pokolra jutsz. Ja és nem, nem normális.
2012. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
0%

Én MSZP-s és FIDESZ-es is vagyok egyszerre!

Nekem SZTÁLIN a példaképem, mert sokkal több embert tett el láb alól mint bárki eddig a világtörténelemben.

LENIN-t imádom amiért annyi marhát be tudott hülyíteni a zsidó komcsi dumájával.Egyszerűen utánozhatatlan.

HITLER-re csak azért vagyok kicsit morci, mert végül is a Rotschild család sarja, de üsse kő végül is csak romba vágta egész európát, amit szintén nem sokan tudnak utána csinálni. Bár az amcsik meg ezen gazdultak meg, szóval Hitlert így mégsem annyira komálom. Meg Magyarország végül is miatta veszítette el területe kétharmadát. Jah, hát ha nyert volna az más lett volna, de hát vesztett.

2012. aug. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is Ő a példaképem
2012. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim válasza:
59%

NEM! Gyorsan felejtsd el ezt. Apukád hatása feltételezhető, ez természetes, bár sokkal sokkal szebb dolgok vannak a világon, minthogy ilyen butaságokkal foglalkozz!


Üdv

2012. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
8%

Gondolom az neked nem tényező, hogy simán a Dunába lőtték a zsidókat, ezért ezzel nem is érvelnék.

Nade nézz már utána kicsit a Don-kanyarnak... 140 ezer fiatal MAGYAR (!) katona esett el, a németek (!) homokzsáknak használták a magyarokat...

2012. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
73%

55-nek:"a németek (!) homokzsáknak használták a magyarokat..."

Nem hinném hogy Hitler személyes utasítására. Ma sem sokkal többre használták a magyarokat pl Afganisztánban.

2012. szept. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 Bountty ***** válasza:
6%

Nem más, mint egy egyszerű vesztes.

Hitler céljaiban teljes kudarcot vallott. A minden németet egyesítő nagynémet birodalom helyett országa elveszítette keleti területeit, a Kelet-Európában elszórtan évszázadok óta élő német népcsoportokat a háború után elűzték lakóhelyükről. A marxizmus és a kommunizmus felszámolása helyett vesztes háborújával hozzájárult ahhoz, hogy a Szovjetunió és a kommunizmus negyven évre befolyása alá vonta Kelet-Közép-Európát. Meg akarta semmisíteni a zsidóságot, de létrejött és megerősödött Izrael állama. A német világuralom, a világpolitikai vezető szerep helyett a két részre szakadt Németország fél évszázadon át alárendelt szerepet játszott a nemzetközi politikában.

2012. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim válasza:
22%
Már az nem normális, hogy ilyen baromságot kérdezel!
2013. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
92%

Helyes:) tisztítani kéne magyarországot a cigányoktól mert mindegyik ugyanolyan mivel cigány vér folyik bennük.

ha beszól egy cigány örömmel veszem hogy megverhetem:D

2014. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim válasza:
0%
Édes Istenem mennyi rasszista, buta, műveletlen ember van itt. A válaszok elején láttam egy ehhez hasonlót: "az afrikaiak alsóbbrendűek. Maximum putrit építettek. Nézzük meg hogy a fehér ember mit tett." Na nézzük csak meg: Elhurcolta, kínozta, dolgoztatta őket. Ők nem városokban élnek, (többségben, Afrikában) hanem törzsekben. Elzárt kultúra a dzsungelben, nem úgy mint a fehérek...Ezért nem lehet utálni őket. Ezért nem lehet alsóbbrendűnek nézni őket. Ők is érző, lélegző emberek. Mi az hogy csak bőrszín alapján elítélik őket az emberek??!! A zsidók meg ki a fa*znak ártottak igazán, valójában, annyira, hogy gázkamrában, tarkón lőve végezzék, sokan arra várva, hogy szappanok legyenek. Senki sem érdemel ilyen halált. Neked ilyen ember a példaképed? Aki emberek millióit ölette le csak a pénz és a rassz miatt? Mindenkinek egyenlő joga van mindenhez. A ázsiaiakkal van bajod? A cigányok más tészta... Őközöttük is van normális. Ők csak egy elkényelmesedett vándornép, akiknek elég nagy része sajnálatos módon Magyarországon kötött ki. Azon az állásponton vagyok, hogy valami rezervátumhoz hasonló dolgot kéne létrehozni nekik. Cigányokat utálni nem rasszizmus, az biztos. És: jó párt. Olyan nincs. Mindegyik lop, csal, hazudik. Mégis mit hiszel. Az egyik jobbikos még a holokausztot is letagadta. Ha neked ez kell.
2014. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!