Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a "gender-ideo...

Mi a véleményed a "gender-ideológia" elképzelésről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed erről?
2012. aug. 1. 19:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Vannak benne értelmes dolgok, de szerintem vannak benne orbitális nagy baromságok is. De lehet, hogy majd a jövő embere fogja tudni értékelni ezt az ideológiát...
2012. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
röviden, tömören: beteg és számomra taszító
2012. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
egy fejlett demokratikus társadalomban nem lehetnek nemi sztereotípiák. képzeljétek el, hogy ezek mennyi gyereknek okoznak traumát. a nemi identitásról döntsön mindenki maga, ebben nem szabad az egyént korlátozni. én híve vagyok, csak sajnos magyarország nagyon elmaradott ilyen téren (is).
2012. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

Nekem volt ilyesfajta kurzusom az egyetemen, és ott kiderült, hogy a Ragadozó pofája valójában vaginát jelképezi, és amikor leveszi Ragadozó a maszkját (felvillantva így a "vagináját"), az valójában sztriptíz Schwarzenegger (vagyis a férfi) előtt.


Tudnék még példát mondani, de inkább nem akarom borzolni a kedélyeket. :-)

2012. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Hogy nem normális aki ezt kitalálta.
2012. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit takar ez a gender-ideológia? Hallottam már róla, de nem igazán maradt meg.
2012. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Röviden a két nem között szószerint MINDEN különbséget el kell törölni.
2012. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Olyan mint a kommunizmus papíron jónak nézhet ki, de a megvalósítás borzasztó lehet.
2012. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Tekintve, hogy én, a legtöbb emberrel ellentétben két félévig hallgattam anno a főiskolán gendert, tudom pontosan miről szól, így támogatni tudom.
2012. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

hmm... most akkor... nem értem. a yahoo answers szerint a gender ideológia pont hogy azt jelenti, hogy a két nemnek hogyan illik viselkedni, milyen szerepei, feladatai vannak.


ha én nem szeretném hogy összeolvadjon a férfi és a női nem, akkor én most támogatom vagy ellenzem a gender-ideológiát? :)

2012. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!