Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elszegényedünk. Mit tehetnénk?

Elszegényedünk. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Szerintem a kérdés politikai és nem csak gazdasági. Húsz éve több gyermekem után fizetem gyerektartást, mégis egész jól megéltünk. Ma is van munkánk, a feleségem és én is keresünk, évről évre egyre több dologról mondunk le, már nem járok az autóval, csak nagyon ritkán, már nem dohányzom, már nem veszek újságot stb. és hónap közepén elfogy a pénzünk, nem, hogy megtakaríthatnánk bármit is. Már nyaralásra sem marad. Meddig lehet ezt így folytatni? Büntetlen előéletű emberek vagyunk, nem tettünk semmi rosszat, nem akarunk külföldre menni élni, szerintetek mi vár ránk?

2012. okt. 23. 10:29
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre nincs egyszerű válasz, ha lenne, nem léteznének szegények. Ilyen öteleteim vannak:

többet dolgozol (másodállás stb),

olyasmit csinálsz amiben különleges képességed van és ezért mások hajlandóak fizetni.

irány külföld

lottó

spórólni, spórolni, spórolni

irány a tanya és önfenntartás

utánanézni minden létező segély / támogatás lehetőségnek,


Esetleg valamilyen életjáradék szerű megoldás, ingatlan, és ingóságok fejébe élethosszig tartó ellátás.


Ja, hitelt azt ne vegyél fel.

2012. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat mindenkinek!
2012. okt. 23. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!