Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A felsőoktatással kapcsolatban...

A felsőoktatással kapcsolatban miért mindenki csak az adójával tud jönni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Aki most egyetemista, annak kb 60-70 %-a költségtérítésesen van.


Mindenki az adójával jön, és támadja az egyetemistákat, de az senkit nem érdekel, hogy a kormány az adót reklámkampányokra, lejáratókampányokra, vagy h*lyeségekre költi, vagy olyanokra amik az ő zsebüket tölti tele.


Miért kell gyűlölni az egyetemistákat? Jómagam is az vagyok, de nem értem, hogy ez miért jó az embereknek.



2013. febr. 16. 15:26
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
És a szakmunkásképző vagy a technikusi nem állami pénzből volt?
2013. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 tetro ***** válasza:
100%
Minőségibb emberek? Légyszi mond el, mitől minőségi egy ember :)
2013. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

Az se volt mindenkinek, még érettségije se.

A minőségről meg annyit, h 100* nehezebb volt bekerülni, ez elmond mindent.

2013. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 tetro ***** válasza:
100%
Az elte bölcsészszakokra majdnem maximális pont kell jelenleg. Neked hány pontod lenne az érettségid alapján? Ha már olyan könnyű ez...
2013. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a mostani 30-60.-as korosztályban szinte csak 8. általános végzettségű emberek vannak?

Nem tudom te kiket ismersz de én egy emberről tudok akinek csak 8. általánosa van.

2013. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de nincs annyi diplomás, mint most.
2013. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 tetro ***** válasza:
És az jó nekünk ugye? Az jó volt ami akkor volt?
2013. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 tetro ***** válasza:
te valami neokommunista vagy?
2013. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
23%
Nem, de ez miért jó, h munkanélkülieket képezünk?
2013. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
46%

Nem munkanélkülieket képzünk, hanem munkanélküliek lesznek.

Amúgy teljesen felesleges ezen vitázni. A Fidesznek az a célja, hogy megragadja azt a réteget (korosztályt) amelyik túlnyomótöbbségben van jelenleg. Ahogy látszik ez sikerült is nekik. Pont lesz@rják, hogy mi van a felsőoktatással és a hőbörgő diáktömeget is. Néha bedobnak egy falat csontot a kutyák közé, hogy legyen miről vitázni a sok hülyének (ahogy látszik ez is sikerült, legjobb példa rá ez a kérdés). Addig ők jól ellébecolnak és szövögetik a terveiket. Minden héten csinálnak valami apró változtatást az oktatásban amiről aztán lehet ódákat zengeni az adott héten (az folyik ilyenkor a csapból is, a hírek ezekkel vannak tele). Majd mit a hősök később vissza vonják a saját döntésüket és a csürhe mell veregetve büszke magára, hogy hű valamit elértünk. Komolyan emberek....

2013. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!