Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan védekezzünk a CHEMTRAIL...

1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjatok, ne probaljatok gyozkodni, aki olyan hulye, hogy fel sem ismeri a sajat ostobasagat, azzal nem lehet mit tenni. (Vagy ha meg csak trollkodik, ugyan ez a helyzet.) :)


Jol van, hidd csak, hogy mergeznek, hogy meg akar mindenki olni/befolyasolni/elpusztitatni vagy akarmi, ha ettol neked jobb.

2015. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
0%

1.

- "Hagyjatok, ne probaljatok gyozkodni, aki olyan hulye, hogy fel sem ismeri a sajat ostobasagat, azzal nem lehet mit tenni. (Vagy ha meg csak trollkodik, ugyan ez a helyzet.) :)"


- Röviden.. a nyelvezetedre fordítva: Aki olyan "hülye", hogy hagyja magát befolyásolni azoknak akik nem kutatták egy percig sem a témát... az trollkodjon ahol akar, de ne trollozzon mást... valamint ne olyan témába üsse az orrát amihez lövése sincs, hiszen soha nem foglalkozott vele és ehhez még csukott szemmel is jár kel a világban.


2.

- "Jol van, hidd csak, hogy mergeznek, hogy meg akar mindenki olni/befolyasolni/elpusztitatni vagy akarmi, ha ettol neked jobb."


- Ez nem hit kérédse.. ebbe nem hinni kell, mert bizonyított tényről van szó... De... Röviden, a nyelvezetedre fordítva: jól van hidd csak hogy nincs semmi baj, tartsd sötétségben az embereket.... ha azt hiszed hogy képes vagy rá, tévedsz. Hagyd, hogy a butaságba taszított tömegek minden ellenérv nélkül "beszophassák" az eltitkolt igazságot.. holott minden kőkeményen bizonyított.... nekik, azaz az embereknek, ez egyáltalán nem jó... ez csak azoknak jó akik ezt csinálják... és nem véletlen, hogy ez alkalommal is, megint beírt valaki valamit... ami minden volt csak nem egy tényeken alapuló ellenvélemény. Még egyetlen tényszerű ellenérvet sem láttam, csak hogy "hülyeség" ez "elmebeteg" ez nem érv... :Đ ez egy fröcskölő sarokba szorított vadállat reakciójával egyenértékű. Sok szerencsét kívánok.... A bizonyított dolgokra nem lehet akkor sem, rávarrni semmit sem, akárhogy is próbálják.... :)


Ui.: Ne féljetek, csak tegyetek ellene, védjétek a földeteket fóliaházakkal! Ne fogyasszátok a műanyag ételeket..... termeljetek ti magatok, ha képesek vagytok rá.. Ez az egyetlen kiút. Kérdezősködjetek nagyszüleitektől, hogyan csinálták ők... ismerjétek meg az érem másik oldalát is, ahol nem vagytok rabszolgák többé!

2015. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
83%
40-es, buta vagy a fizikához. Írhatod az újabb fél oldalas hozzászólást, belefektetett energia 1:100 neked :)
2015. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
88%

Mit kutatnak a chemtrail-hívők 8 általánossal? (4 első, és 4 második osztály - nagy részük még írni sem tud helyesen, biztosan majd komoly kutatásokat fognak végrehajtani és olyan eredményeket érnek el, amelyeket náluk jóval képzettebb és felkészültebb szakemberek sem képesek komoly mérőműszerekkel és több évtizedes kutatói tapasztalattal)


Miért nem komoly, független tudósok és szaktekintélyek terjesztik a chemtrail-elméletet? Helyettük miért olyan emberek állnak ki a dolog mellett, akiknek minimális természettudományos ismereteik sincsenek, de okosnak és felsőbbrendűnek hiszik magukat, mert láttak két Youtube-videót és ettől végre fontosnak érezhetik magukat?

2015. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
11%

:) Jól szórakozok! Gondolom az igazság tagadói nem :) Akkor menjünk sorba! Nem tudok elfáradni... Egyszerűen, fűt az igazság ismerete!


1.

- "40-es, buta vagy a fizikához. Írhatod az újabb fél oldalas hozzászólást, belefektetett energia 1:100 neked :)"


- Gépészmérnöki diplomával rendelkezem... 2004 óta neked milyen végzettséged van? (csak nézz magadba ennyi… ) Több éve foglalkozom a kérdéssel... számtalan vizsgálati eredményt bogarásztam már át... én magam is végeztem kísérleteket, megfigyeléseket. Tényleg buta vagyok? Te biztosan tudod…. csak rosszul :) Csak mert... gondolom mondanom sem kell, hogy a befektetett energia ebbe speciel egyáltalán nem felesleges részemről. Legalább jót mazsolázom rajta, hogyan próbálnak "lehülyézni" olyanok, akik tényleg nem néztek utána a dolgoknak :D Kedves hozzászóló, köszönjük, hogy nem osztottál meg EGYETLEN EGY tényeken alapuló érvet SEM a bizonyított dolgok ellen.... „lásd idézet” de kaphattunk helyette egy "buta vagyok" jelzőt mint már részleteztem, teljesen alaptalanul. Mellette meg nyilván nem fogsz kiállni mert 1. nem tudsz 2. e miatt- magad sem akarod meglátni az igazságot, mondjuk "butaságból" vagy akár félelemből... 3. vagy ha magát a hazugságot pártolod... ezen sem lepődnék meg, nagyon aktívan írtok ide érdekes :D eddig csend volt… felbolydítottam az állóvizet ez is csak egy tény! Én a tények embere vagyok veled szemben. Írni fogok ide sztem……. hónapokig vagy évekig…... meg se lehet unni, mert az utolsó szó akkor is az enyém lesz.... mert végül mindig az igazság győz! :) Nem lehet belefáradni. Ez egy életstílus (Y) ami mellett szabadon én döntöttem. Még csak meg se erőltetem magam (Y) Velem van az igazság (Y) ennyire egyszerű.


2.

- " Mit kutatnak a chemtrail-hívők 8 általánossal? (4 első, és 4 második osztály - nagy részük még írni sem tud helyesen, biztosan majd komoly kutatásokat fognak végrehajtani és olyan eredményeket érnek el, amelyeket náluk jóval képzettebb és felkészültebb szakemberek sem képesek komoly mérőműszerekkel és több évtizedes kutatói tapasztalattal)"


- Attól hogy valakinek kevés osztálya van, még láthatja mi a különbség a kondenzcsík és a permetezési csík között... ez nem a helyesírással függ össze…. Nagyon okos összemosási kísérlet volt de ez bebukott… //menjen vissza az olvasó a 3. oldalra ott leírtam a lényeget, ez már nem a kérdésről szól ez a fejezet! Bár ez nem az én hibám, hanem az agymosó bandának aki még mindig csak „hülyéz” érvelések helyett. // Visszatérve: speciel nekem magas iskolai végzettségem van jelessel... tehát ez még mindig nem... "chemtrail-hívők" kategória... hanem egy gyakorlati chemtrail probléma. És mint látod én képes voltam kísérleteket végezni… a növényzet reakciójából sikerült következtetéseket levonnom… bár, gondolom ez úgy sem érdekel speciel téged….. nem koptatom olyan emberekre a számat akik benne vannak a Chemtrailben…, vagy éppen vakok… inkább felhívom a figyelmet, hogy jellemző, mikor a chemtrail probléma eltusolói megpróbálják beállítani a kérdéskört úgy, hogy ez csak egy "elmélet" még egyszer mondom a következő kulcsszavaitok hatástalanok, velem és sokakkal szembe: "elmélet, hit kérdése, hülyeség, elmebetegség, nevetséges stb.." Ez attól, kőkemény GYAKORLAT marad hiába is próbáljátok eltusolni :) !


3.

- "Miért nem komoly, független tudósok és szaktekintélyek terjesztik a chemtrail-elméletet? Helyettük miért olyan emberek állnak ki a dolog mellett, akiknek minimális természettudományos ismereteik sincsenek, de okosnak és felsőbbrendűnek hiszik magukat, mert láttak két Youtube-videót és ettől végre fontosnak érezhetik magukat?"


- Azért nem komoly szaktekintélyek végzik, mert a komoly szaktekintélyek ugyanúgy benne vannak a történetben. Vagy le lettek fizetve, de az is lehet hogy egyszerűen csak félnek… vannak neves professzorok akiket pl. megkérdeztek hogy ismeri e a problémát és mondta hogy igen ismeri, de nem akar belenyúlni mert túl veszélyesnek tartja, szóval inkább nem foglalkozik vele hogy ettől lett pl. az óceánok plankton szintjének csökkenése. Nyilván egy világméretű gyakorlati probléma titkos szervezetével senki nem akar ujjat húzni. Főleg ha ismert ember…. Bármire rá lehet fogni miért ütötte el egy autó…. aztán a bulvárlapok majd kiteszik, lecseng de 1 problémaforrással kevesebb... nos nem irigylem őket. Hogy kik állnak ki… ezen emberek helyett? Azt már láthattuk… olyanok akik felismerik a problémát, nyilván nem a youtube alapján írom amiket írtam.. hanem ha kimegyek jelenleg is fátyollá van permetezve az ég…. Felsőbbrendűnek pedig azok hiszik magukat, akik ezt képesek az emberekkel megtenni…. És e mellet, mindent megtesznek, hogy ne az igazságé legyen az utolsó szó! Az EGO helyett, mikor alaptalanul „hülyéznek” valakit aki kb 1000X jobban ismeri a kérdéskört, minden ember tartsa fontosnak a saját és embertársa egészségét!!! Ez által, egy nemesebb értékrend megvalósulását hívja be az életébe. Ne hallgasson senki a hazug propagandára! Most SEM írtak egyetlen egy cáfoló tényt sem, és azért nem, mert sötétségben akarnak tartani titeket, hogy ne lássátok mit lélegeztek be nap mint nap!!!

Fogadjunk hogy megint egy észérvek nélküli komment fog érkezni, amibe mondjuk benne lesz a „hülyeség, hit kérdése, nem bizonyított, elmélet, elmebetegség, nevetséges stb” kulcsszavak. Majd kimazsolázgatom azt is már alig várom! Attól még a CHEMTRAIL LÉTEZŐ ÉS VALÓSÁGOS GYAKORLAT MARAD AMI TÖMEGEK KIÍRTÁSÁRA SZOLGÁL!!!!!!!

2015. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
85%

Valahogy mégsem látok tömegesen kiirtott embereket.


Ha a népességet akarnák csökkenteni, akkor csak Afrikában és Ázsiában permeteznének, nem a nyugati országokban, ahol amúgy is elöregedik a társadalom.

2015. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
55%

Na! Végre írt valaki valami megfogható érvet!


1. Azért nem látsz tömegesen kiírtott embereket, mert a mérgezésnek két típusa van... az egyik típus az ismertebb amikor egy erős méreg pl. cián szinte azonnal végez az emberekkel vagy élőlényekkel... a Chemtrail technológia, nem ilyen mérget szór, mert ha így lenne akkor már nem beszélgetnénk...


2. A mérgezés másik típusa amikor úgynevezett "lassan ható mérget" juttatnak a bioszférába. A lassan ható mérgek listáját az előzőekben már nagyjából részleteztem. Ezek olyan mérgezések, melyek egy-egy naponta végbemenő permetezés során nem mutatnak ki tüneteket, de hosszú időn át pedig felhalmozódva a szervezetben pl. léguti megbetegedéseket, de daganatos megbetegedéseket is eredményez. Remélem így érthető volt. Tömegesen kiírtott emberek helyett tömegesen megbetegített embereket keress és célegyenesben vagy.


3. Az, hogy hol akarják kiírtani a népességet, azt ők döntötték el... mint látható, úgy döntöttek, hogy mindenhol szórják... európában amerikában afrikában ázsiában mindenhol folyik ez.. Óceáni szigetvilágok felett... És ez tény... Népesség nem csak Afrikában van... hanem mindenhol... totál tönkreteszik az embereket ezzel és még azt nem is említettem, hogy pl. az immunrendszert is rommá verik a nehézfémek. Tehát ne azt feltételezd, hogy hol csinálnák, hanem lásd meg azt hogy valójában hol csinálják. A válasz: Mindenhol!

2015. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
72%
Gépészmérnökként vagy ennyire hülye a fizikához? Az szép teljesítmény, melyik piacon vetted a diplomádat? Bár nem nagyon kell értenie a szakmádnak a légkörfizikához, de a józan ész ekkora hiánya riasztó és elszomorító. Vagy egy büdös troll vagy.
2015. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
11%

/ 0. Kedves olvasó, a következő válasz már egy személyes üggyé fajult! A 3. oldalon található, a felvilágosító válasz az eredeti kérdés feltevése kapcsán! /


1.

-"Gépészmérnökként vagy ennyire „hülye” a fizikához? "


- Nos kedves 43%-os! Mint eddig, így most sem voltál képes arra, hogy leírd, milyen fizikai természeti törvény az, melyet én állítottam és nem valós! Nyilván, ezt azért nem tudtad megtenni, mert a rám használt jelző melyet az idézeten belül még egy idézettel jelöltem, valójában rád igaz. Ez az eddigi megnyilvánulásaidból, teljes mértékben látszik. Már-már megkérdőjelezhetetlen szintet ütött számomra, hogy az egyén, kinek valójában semmilyen létjogosultsága és szakmai háttere nincs, csak arra képes, hogy az intellektuálisabb egyént jól beprogramozott módon szisztematikusan nevetségessé próbálja tenni. Ez a kísérlet óriási kudarcba fulladt már rég, és ezek után is kudarcba fog fulladni, mert mint már az előzőekben említettem az igazság akkor is mellettem áll. Ezt az igazságot, senki nem képes elvenni az emberiségtől… Kár próbálkoznod…. De nem gond, én ezt élvezem legalább kifejthetem, hogy mindenki lássa, hogy egy idézőjel az idézőjelben ember, hogyan képes CSAK megnyilvánulni. Az ilyenek mint te, vagy a hozzád hasonlóak nekem apró falatnak számítanak…. Reggelire eszek ilyeneket… ez van! Szeresd ezt! Jahh és a fizika nekem mindennapi rutinnak számít…. Neked meg a mocskolódás :DDDDDD Nem baj imádom, mikor… nem csak reggelire, de vacsorára is ehetek ilyet mint te!


2.

- „Az szép teljesítmény, melyik piacon vetted a diplomádat? „


- A teljesítményt W-ban adjuk meg, általánosan P=W/t ahol a P a teljesítmény, a W a munka és a t pedig az idő. Szakmámban hidraulikával foglalkozom elsősorban, ezért a hidraulikai teljesítmény képletével találkozom a legtöbbet Ph= Q / p ahol a Ph a hidraulikai teljesítmény, a Q a folyadékáram a p pedig a nyomás. Ennyit a teljesítményről… Neked szerintem a teljesítményed, akárhogy is számolok kőkeményen 0. Nem hogy a fizika, de a világban zajló események kapcsán is. Ezt elkönyvelhetjük tényként. A piacon vásárlós diplomásoknak annyi esze van kb csak mint neked……. Nyilván te erre alkalmatlan vagy, ezért ha a diploma szót előhozod elméleti síkon magadban, legfeljebb a piaccal tudod asszociálni. Ez egy rejtett pszichológiai tartalomra utal, melyben önmagadat tartod valójában alkalmatlannak arra, hogy hasonló végzettséged legyen. Azt hiszem ez a kérdéskör ennyi!


3.

-„Bár nem nagyon kell értenie a szakmádnak a légkörfizikához, de a józan ész ekkora hiánya riasztó és elszomorító.”


- Nos igen, szakmai szempontból nem a légkörfizikával foglalkoztam, de attól függetlenül a tudományok legtöbbjének utánanéztem és vizsgálódtam. Pll: nincs villamosmérnöki diplomám, de elektronikailag odaverek sok esetben egy villamosmérnököt, pusztán azért, mert érdekel nagyon a dolog, és autodidakta módon fejlesztem magam amennyire csak tudom! Amiket pedig mondtam ezzel kapcsolatban oda is írtam, hogy nem vagyok biztos pl. a 3. oldalon található 4.5. HAARP dologban. Ennyit erről, de az üvegházhatás jelenségét azt biztosan tudom állítani kb 500X lemértem már… mennyi a hő ha fújnak ha nem… milyen a fényerősség… lux mond valamit? Amiben biztos vagyok azt én részletes tanulmányozásnak köszönhetően következtettem ki mint bizonyított tényt.


4.

- „ Vagy egy büdös troll vagy.”


- Alig várom hogy Újra írj!!!!!! Ez lesz a hobbim sztem pár évig, hogy ezen az oldalon fogom védeni az igazságot és ezzel együtt az álláspontomat! Már alig várom, hogy ismét megegyelek reggelire téged vagy a hozzád hasonlókat!


/ 0. Kedves olvasó, az előző válasz már egy személyes üggyé fajult! A 3. oldalon található, a felvilágosító válasz az eredeti kérdés feltevése kapcsán! /

2015. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
83%
Hülye vagy még mindig a fizikához és nulla bizonyítékod van a hülyeségeidre. Írhatod tovább az ökörségeidet, ez nekem 10 mp volt :)
2015. nov. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!