Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan védekezzünk a CHEMTRAIL...

1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
47%

1.

- „Hülye vagy még mindig a fizikához és nulla bizonyítékod van a hülyeségeidre.”


- Én meg úgy érzem, hogy nem vagyok hülye hozzá, sőt.. ellenkezőleg… de te viszont egyértelműen az vagy… nem csak ehhez hanem általánosságba véve mindenhez. A bizonyítékaim mérési eredményeken nyugszanak, melyeket te nem végeztél el…. Én viszont igen. Tényleg nem végezted el… mit nézel? Igen TE! Hűűűű tényleg nem végezted el……… bizony…. Nem baj… még megteheted. :D :D :D XD De alkalmatlan vagy rá… Neked meg amúgy 0 bizonyítékod van megcáfolni engem… még mindig :D :D :DDDD De nem baj!


2.

-„ Írhatod tovább az ökörségeidet, ez nekem 10 mp volt :)”


- Ki sem tudod magad fejezni igazából... ezt abból is le lehet szűrni, hogy 10 mp alatt tudsz csak odakörmölni valahova valamit, és ez a max, amire fel tudsz vágni :D Ezt felénk, szegénységi bizonyítványnak hívják… na ezt tényleg meglehet venni a piacon…. Pont ezért élvezem, hogy én a szókincsemmel bravúrozok ellened, míg te egy értelmes választ nem adnál bármire is. Ahogy nézem, alkalmatlan vagy mindenre…….. Most kitalálom! Koncentrálok! Ismét egy alsóbbrendű 10 mp-es esetleg…. 15 mp-es válasz fog érkezni…. ( Mert egy kis méretű agy kajak, csak ennyire képes…. ) Amiben a következő kulcsszavak egyike biztosan benne lesz, mint eddig :D Figyeljétek meg! ( „ökör, nevetséges, elmélet, baromság, troll, hit kérdése, hülyeség, elmebetegség, .. stb…) Lássuk Mr. Hóemberagyú uraság újabb kiemelkedően fantasztikus észérveit!

2015. nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
87%
Az égen kizárólag kondenzcsíkok találhatóak, a chemtrail egy ostoba hoax.
2015. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
0%

1.

- Na mit mondtam, hogy megint 10 mp-ezni fog :D Imádom ha igazam van!


2.

- "Az égen kizárólag kondenzcsíkok találhatóak, a chemtrail egy ostoba hoax."


- Ha te mondod (Y) 3. oldal 24. válasz pont neked szól!

2015. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
83%

www.chemtrail.hu


I win.

2015. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
37%

::)


A tagadásért és félrevezetésért nyilván ha titokba tesz valaki akkor legegyszerűbb csinálni egy chemtrail.hu-t (Y) Ha nem lenne valós a probléma, nem lenne chemtrail.de sem pl. :) Akik csainálják, azok tagadják.... és minden módon tagadni fogják.. vésd ezt az eszedbe (Y) Akik csinálják nem egy kishatalmú emberek. Még nem is említettem nézz utána MO. légiforgalmi zónáinak pl a lakhelyed felett... ha netán más irányból chemtrail gépek fogják a zónát keresztezve permetezni igyál egy kis kólát.


[link]

2015. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyítékkal alátámasztott cáfolatok vannak ott, egyiket sem tudod megcáfolni. Tagadni a valóságot és makacsul ragaszkodni az ostoba hoaxodhoz te szoktál.
2015. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%
Csak annyi.. hogy én ezt az oldalt ismerem.... és pl mikor a kondenzcsík vagy vegypermet kategóriába megmagyarázza hogy milyen magasan repül egy gép attól függ... nagyot szoktam hahotázni, mert nem a netnek kell hinni.. hanem menj ki a szobádból és nézz fel az égre, pl. mikor nem felhős az ég, és vess össze egy kondenzcsíkot ami "5cm-enként" tűnik el a gép után, a vegypermet meg az ég egyik horizontjától a másikig tart ehhez képest. És ezt még vesd össze azzal, hogy a repülőgép formája mennyire vehető ki. És minél jobban kivehető a repcsi formája annál alacsonyabban repül. Így meg fogod látni, hogy a chemtrail gépek igazából többségében még alacsonyabban is repülnek mint a sima normál repülők. És ez is csak megfigyelés kérdése.... valamint még mindig nem tudod megmagyarázni, hogy hogy lehet hogy a repülő a permetezést ki-be kapcsolja a videon pl, de élőbe is láttam már kb 500X... ne nézzen engem senki madárnak... Vesd össze még1X mondom, a légifolyosókkal a feletted repülő repcsiket... :) Tedd meg másképp hinni fogsz nekik! ( Őszintén remélem, hogy csak egy félrevezetett ember vagy nem egy lefizetett ügynök aki ír ide )
2015. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
83%
Már ott elb,sztad hogy azt képzeled vannak légifolyosók. Tanulj egy kicsit repülésből, mielőtt baromságokat írkálsz, hmmm? :)
2015. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Hoppá, kapásból megmagyaráztam. Oh snap, már megint nem tudtad megvédeni az ostobaságodat.

2015. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!