Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan védekezzünk a CHEMTRAIL...

1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
0%
Jaja :D Nincsennek légifolyosók :D :D :D :D :D ha te mondod..... nyilván ez a magyarázat arra, hogy keresztbe kosba minden irányba négyzetrácsos az ég. És biztos szaggatott 500 m-enként a nedves levegő még ám úgy, hogy átmenet sincs közte. Ez egy kamu.. vedd észre. És a felvételek is hazudnak mikor látszik, hogy permeteznek és még a kimutatható nehézfémek is hazudnak (Y) Vicces amúgy hogy leállok valakivel vitázni ezen aki még mindig csak belinkel valamit... ami azoknak a szerzeménye akik csinálják ezt az egészet és eddig nem látsz el.... vagy benne vagy (Y) Még vizsgálódj kicsit tovább... és ha lehet ne az ilyen nevetséges kamu oldalakról tájékozódj és az igazságot próbáld bizonyítani ne a félrevezetést. (Y)
2015. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

[link]


Bumm, ezt is megcáfoltam. Nem volt nehéz, lévén ugyanazokat az ostoba sablonszövegeket hajtogatjátok, amit a vallásotok előír. Le akarsz még égni valamivel, vagy belátod hogy lövésed sincs a repüléshez és szorgalmas hülyeként próbálsz okoskodni?

2015. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
42%

1. Nem te cáfolod meg, hanem akik csinálják a chemtrail.hu oldalt félrevezetésből... sztem... maguk az üzemeltetők.

2.És szted milyen sűrű a légiforgalmi hálózat MO-on? ennyire sűrű? Én nem veszem be ezt a kockásfüzet elméletet.... Kérlek.. Inkább hiszek olyan pilóták beszámolóinak akik rejtélyes körülmények között eltüntek... de mostmár érdekel...

3. Hogy kerül a csapadékba akkor többfajta nehézfém részecske?... Ott van...

4. Miért magasabb a hőmérséklet és miért égető a napsugárzás permetezés esetén?

5. Miért nőtt drasztikusan a légzési probélémában szenvedő emberek száma? A kocsikon katalizátor van... CO2 + H2O jön ki erre előre mondom ne fogd...

6. Hogy kerül nehézfém a fatörzsekre, miért száradnak ki azok a fák, amik nincsennek fólia alatt?

7. Miért ugrott 4X-esére az Alcheimer betegek száma?

8. Miért száradt ki fél afrika... és így miért van népvándorlás?


Én úgy érzem, mindegyikre 1 a válasz: Chemtrail... kajak mérhető ha fújnak nő a hőmérséklet.. mindegy akkor is válaszolja kkor!

2015. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
30%
2016. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
FIM-92A Stinger
2018. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!