Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek maximum hany...

2002329 kérdése:

Szerintetek maximum hany konyvet kel ki olvasni egy 5 osztalyos gyereknek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány oldalasra gondoltál és mekkora betűvel vannak írva az oldalak?
2013. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Maximum határ nincs, inkább minimum....

Évi 4-5 regény vagy ifjúsági könyv nem olyan megterhelő szerintem, ez alap...


Amíg ilyen a helyesírása, addig jóóóóó sokat... ;-)

2013. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Maximum 120-at. Minimum négyet-ötöt, inkább ifijusági irodalmat.
2013. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kényszer, ha nem akarsz, ne olvass. De akkor nagy valószínűséggel a későbbiékben sem lesz jobb a helyesírásod, valamint nagy esély van rá, hogy túlságosan gazdag szókinccsel sem fogsz rendelkezni...
2013. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az iskolák sajnos nem adnak sok kötelezőt. Bár kinek mi a sok. De olvasni jó, és ha magadtól legalább havi egy - két könyvet elolvasol csak nyerhetsz vele.
2013. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11 évesen szerintem kötelezőket olvastam meg tudományos könyveket földrajz,asztológia,mi micsoda sorozat stb, ki mit tud, 12 évesen Asimov meg HP, aztán 13-4 Rejtő ilyenek, most 18 évese Musil,Mann,Hrabal ilyesmik, majd alakul, ahogy alakul, de olvasni kell.
2013. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben te vagy a szóban forgó ötödikes, akkor igen sokat, a helyesírásodat elnézve. Más esetben szintén, mert olvasni jó. Csak magadnak ártasz, ha utálatos dologként fogod fel.
2013. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Életemben egy kötelező olvasmányt sem olvastam el, mert csak a műszaki irodalom érdekel. Az ilyen baromságokról szóló olvasónaplókat meg elkértem valakitől, és lemásoltam.
2013. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 konyvet kell kiolvassak es azert irok helytelenul mert nem magyarra van allitva a bilentyum hanem angolra
2013. szept. 5. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, életemben egy darab könyvet nem olvastam ki, mégis tudok szépen olvasni és helyesen írni. Szerintem amennyit akarsz. Legalábbis magamból kiindulva :D
2013. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!