Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Áruló vagyok ha az "egység"-be...

Áruló vagyok ha az "egység"-ben hiszek?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a nemzetszocializmusban.Ugyanakkor szerintem Magyarország egyik (ha nem a legnagyobb) hibájának tartom hogy belépett a Varsói szerződésbe. Tehát a kommunizmusban sem hiszek. Zsidó sem vagyok és tudtommal nincsenek izraelita őseim sem.Hiszek viszont abban hogyha a világ egy nyelven beszélne,talán nem lenne ennyi konfliktus. Ez a folyamat talán el is kezdődött... Hiszen már az angol nyelv dominál szinte mindenhol. Lehet hogy ez az a közös nyelv. Ez a jövő. Orbán Viktorban is hiszek de a Fideszben már nem. Az idealistákban hiszek mint ő de az elnyomást megvetem.Ha nem lennének határok akkor eggyel kevesebb ok lenne a gyűlölködésre. Most biztos sok gyalázó választ kapok de nem számít.

2013. szept. 24. 10:49
1 2
 11/11 Komplikato ***** válasza:
54%

[link]


Van erre épülő vallás konkrétan. :D

Ha jól emlékszem ők is világnyelvet akartak és nem hivatalosan, de ezért támogatták az Eszperantót ...


Na jó, talán ők nem hisznek Orbán Viktorban.

2013. szept. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!