Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mivel jellemeznétek egy olyan...

Mivel jellemeznétek egy olyan államot, ahol vallása, származása alapján megkülönböztetnek embereket, és közfelháborodást, tiltakozást vált ki, ha az adott ország vallását gyakorló ember egy másik vallású emberrel jár együtt?

Figyelt kérdés
Volt egy hasonló kérésem nem olyan régen, de sajnos kitörölték, pedig minden szabályt figyelembe vettem a kiírás során. Természetesen választ nem kaptam, hogy miért lett törölve. Na de a szabályzatban az is áll, hogy nem lehet felülbírálni a moderátorok döntését, úgyhogy én ezt most nem is teszem meg, mert a végén még akár jogosan is törölhetik a kérdésemet.

2014. jan. 28. 20:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"És mit szólsz ahhoz, hogy a miniszter fiának a nője ügye is mekkora visszhangot váltott ki ott?"


Az ortodox zsidóságban váltott ki nagy ellenszenvet az pedig megérthető, de azért az annyira nem fanatikus zsidók lesz*rják az egészet.


Esetleg ha mondta vmi nagyon befolyásos ember ilyet akkor vmi forrást is adj már.

2014. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
8%

[link]


Tessék!


De úgy is tudom, hogy valami indokkal félremagyarázod. :)

2014. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%
Örülök h nem vmi kuruc.info-s linkel szolgáltál. Elhiszem h mondott ilyet ez a rabbi, de te komolyan egy vén ortodox rabbi nézetével azonosítod az egész zsidóságot? Ez egy ember, nem egész Izrael. Utóbbi időkben kiderült h az ortodox zsidók nézetei nem nagyon egyeznek meg a világi zsidók nézeteivel.
2014. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

"de te komolyan egy vén ortodox rabbi nézetével azonosítod az egész zsidóságot? Ez egy ember, nem egész Izrael. Utóbbi időkben kiderült h az ortodox zsidók nézetei nem nagyon egyeznek meg a világi zsidók nézeteivel."


Én egy szóval sem említettem, hogy ezt ráhúznám mindre!


Ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy bizony fordulhatnak elő ott is szélsőséges megnyilvánulások (bár igaz 1 oldallal visszább azt állította valaki, hogy á nem), és pl. az előbb említett dolgot is nem egy kispista mondta a sarki kocsmából, hanem egy befolyásos, nagy tekintélyű személy.


Ennyi!

2014. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!