Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mivel jellemeznétek egy olyan...

Mivel jellemeznétek egy olyan államot, ahol vallása, származása alapján megkülönböztetnek embereket, és közfelháborodást, tiltakozást vált ki, ha az adott ország vallását gyakorló ember egy másik vallású emberrel jár együtt?

Figyelt kérdés
Volt egy hasonló kérésem nem olyan régen, de sajnos kitörölték, pedig minden szabályt figyelembe vettem a kiírás során. Természetesen választ nem kaptam, hogy miért lett törölve. Na de a szabályzatban az is áll, hogy nem lehet felülbírálni a moderátorok döntését, úgyhogy én ezt most nem is teszem meg, mert a végén még akár jogosan is törölhetik a kérdésemet.

2014. jan. 28. 20:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlennek és undorítónak tartom, mint a vallásosság minden formáját. E mellett még nevetséges is.
2014. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%
A Jehovák is kizárják maguk közül azt, aki nem Jehovával jön össze!
2014. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező azért látom h te mindenképp utálni akarsz vkit így fölösleges bárkinek is válaszolni a kérdésedre na de azért tisztáznák egy két dolgot.


"Szóval szerinted a fanatikus ortodox zsidók nem hülyék, csak a fanatikus keresztények."


Na most elsőnek is bemásolnám előző válaszomból ezt a mondatot.

"csak a vallási fanatikusok hőbörögnek, de a keresztény fanatikusok között is van bőven sok hülye"

Szeretném kiemelni az IS szót ami arra utál h a keresztények között IS vannak hülyék, tehát a zsidó fanatikusok között IS. Érted most már? Elsőnek értelmezd a mondatot.


"És mi van, ha én azért nem jövök össze, mert keresztény vagyok, és nem tudnám elviselni a vallási különbségeket?"


Ebben az esetben nem lennél antiszemita mert akkor semmilyen más vallású emberrel nem jönnél össze, de nem azért mert utálod a fajtáját hanem mert úgy gondolod h vallásosságod miatt nem tudnál egészséges kapcsolatban élni vele.


"Valamint az előbb linkelt riportból az is világossá válik, hogy ez nem csak az általad kisebbségnek titulált zsidók között okoz közfelháborodást, hanem a többség részénél. És ezt az mtv csinálta, ami eléggé filoszemita.... "


M1 filoszemita ??? na ne röhögtess..

Egyébként ahogy néztem a videót voltak ott bőven olyan emberek akik nem látták ezt olyan nagy bűnnek. Ebből pedig sok "okos" egyből azt veszi le h jajj de rasszisták. Ők is emberek nekik is különbözik a nézeteik mint ahogy mindenki másnak csak azokat nem bélyegzik meg egyből.

2014. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
50%
"Ha sokáig nézel egy szakadékba, a szakadék egyszer visszanéz beléd!" ( Nietzsche)
2014. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
10%
Annyira undorító, hogy ha ez Magyarországon történt volna, akkor kapnánk a nemzetközi gyűlöletkórust, hogy mi milyen rasszista-antiszemita-náci nép vagyunk, meg itt is írogatná a sok ballib agymosott, hogy milyen nácik vagyunk... De persze ha a kiválasztottaknál történik ilyen, azt megmagyarázzák annyival, hogy "ilyen a vallásuk"... A gyomrom felfordul!
2014. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%

En turista csoportokat vezetek, tobbek kozt Izraelben is. Most epp itt vagyok. Csak a GYIK-on lattam ezt a kerdest, erre megkerdeztem nehany embert, hogy mi a velemenye Natanyahu fiarol az ugybeen.

EGYET SE TALALTAM, AKI TUDOTT VOLNA ROLA EGYALTALAN, ES NEM IS ERDEKELT SENKIT.

Es ez sajat tapasztalat, nem "politika".

2014. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
92%
Magyarországot se szoktál le nácizni sose ne beszélj már marhaságot. Az meg h növekszik az antiszemitizmus itt az tény.
2014. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
16-os elnézést, ha állítólag neked néhány, ki tudja honnan szalajtott ember azt mondta, amit állítasz, akkor most egyből megváltozott mindenkinek a véleménye, és nem úgy tekintünk Izraelre, mint a legjobban kiközösítő terrorállamra, hanem mint a multikulti fővárosára.
2014. jan. 29. 11:38
 19/34 anonim ***** válasza:
84%
Jaa mert ha ő ott él és nap mint nap találkozik zsidókkal ő nem olyan hiteles mint amit te meg egy-két náci hírportál állít.
2014. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Az olyan államot megvetik. Lehet másokat nem szeretni,de üldözni nem.
2014. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!