Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valaha befog következni az...

Valaha befog következni az hogy a magyar nép lesz az úr egész Európában?

Figyelt kérdés

Én így képzeltem el a dolgot


[link]


2014. febr. 2. 13:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Be, hiszen ami meg van írva az elkerülhetetlen.
2014. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehetne csinálni.

Ha hirtelen a magyar nép tökéletessé válna, akkor 200 év alatt össze lehetne hozni.

2014. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%

#9-es:

Itt egyedül te vagy a korcs. Az előbb az írásomban felvázolt egoista nézetet tökéletesen bizonyítod. Igaz, ha valaki nem szereti a hazáját, akkor értelmetlen ott élnie, de azért, mert valaki nem vágyik világuralomra, még lehet hazaszerető. A magyar nép jó nép, csak sajnos a mai világ miatt it is exponenciálisan nő az idióták száma. Az ellen pedig, hogy ne legyünk széthúzó nép(hiszen ahogy a mondás is kimondja: "Concordia parve res crescunt, discordia maximae dilabuntur"), a legértelmesebb nem a népirtás vagy a népüldözés lenne a jó, hanem a közösség összekovácsolása érvekkel, tényekkel és öteletekkel. Ha mondjuk x patrióta, Trianon-utáló, stb., y pedig közömbös ezzel kapcsolatban, x szempontjából a legjobb megoldás nem a gyalázás vagy a fizikai erőszak a legjobb megoldás, hanem y-nak felvázolni azt, hogy miért volt rossz Trianon, és hogy miért kell visszakapnunk az elvesztett részeket. Ha y nem egy ostoba ember, akkor x meg tudja győzni a második esettel.

És hogy kifogjam a gyalázkodók vitorlájából a szelet: Nem vagyok hungarofób, és nem vagyok a "háttérhatalom" embere. A nézeteim szerint Trianon rosszat tett nekünk, de az okozott lelki károk miatt még nem dolgoztuk fel az egészet annyira, hogy visszakapjuk. De majd egy 10-20 év múlva, amikor már összetartóak leszünk, a politikusaink nem leszenk egytől-egyig hazug idióták, és nem fogunk más nemzeteket gyalázni, akkor remélhetőleg visszakapjuk az elcsatolt 2/3-ot, és jól fogunk élni. De ez egyenlőre csak utópia. :(

2014. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem köll ehhe 200 év. Öt év alatt bevehessük Európát ha akarjuk.
2014. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

ma 14:30:


Nemugatol korcsfajú mer agyhejen váglak!

2014. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Oh my god!!!
2014. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én úgy hiszem hogy Magyarország egy olyan hadi fegyvert fog föltalálni amivel akár egyszerre 5 Budapest Méretű város lakosságát kilehetne irtani . Illetve azt gondolom hogy a Paksi atomerőművet olyan nagyra fogják fejleszteni hogy ez lesz Európa meghatározó energia szolgáltató atomerőműve így lényegében Magyarország írányítja Európát . Szerintem ez nagyon valószínű .
2014. febr. 2. 15:47
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha szeretsz ostobaságokon mélázni, semmi baj, csak hagyd a többieket.

Tudod, az én fantáziám kicsit nagyobb. Én egész naprendszerben gondolkodom - egyelőre. A folytatásról majd később ejtek szót.

De ha akarom, sokkal értelmesebb dolgokkal is agyon tudom ütni az időt.

2014. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, bár egyenlőre saját bajunkon sem tudunk úrrá lenni,igaz most még ön-veszélyesek vagyunk, de majd holnap! Megmutatjuk a világnak!!
2014. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!