Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak olyan népcsoportok...

Vannak olyan népcsoportok akiket gyűlöltök? Vagy elítéltek mindenféle faji alapú gyűlöltet?

Figyelt kérdés

tehát vannak e olyan népcsoportok akiket legszívesebben eltüntetnétek a földről, mert nélkülük szebb lenne az élet

vagy harcoltok az emberi jogokért és a szemetekbe mindenki egyenlő?


szerintem a fajgyűlölet, rasszizmus, antiszemitizmussal a média elég sokat foglalkozik és kampányol

szeretném tudni hogy az átlag Magyar mit gondol erről a témáról....


2009. dec. 10. 01:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
Van. Kiirtani részemről nem kell őket, csak tüntessék el a környékről is, mert nem véletlen, hogy a középkor óta csak a baj van velük, nem tudnak/akarnak integrálódni. Na kik ezek? Hát a cigányok.
2009. dec. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%

Spec én ha cigányt látok, akkor rossz érzés fog el. De nem írtanám őket a cigányságuk miatt és mást sem. Azzal viszont egyetértek, hogy vannak bajosabb népcsoportok, kultúrák, de írtás helyett inkább valahogy jobb belátásra kell őket bírni, a lehető legkevesebb erőszakkal.


És most lehet nácizni és fasisztázni meg széljobberezni, mert nyáron a Jobbikra voksoltam..

2009. dec. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
63%

Sosem lehet ráhúzni egy egész népcsoportra egy rossz tulajdonságot. Ha mégis választani kéne, egyértelműen a pénzért élő, másokat tönkretevő, háborúkat elindító zsidókat választanám. A pénz miatt teljesen kiveszett az emberekből a szeretet, minden a pénz körül forog, egyre kapzsibbak az emberek, átverjük egymást, és ez az emberiség legnagyobb tragédiája.

Sajnos azt kell mondjam, néha elgondolkodok, és bár nem vagyok erőszakos ember, értem Hitler indítékait, amiért elkezdte módszeresen irtani őket. Egyre kevesebb az esély hogy az ilyet békés úton rendezni lehetne.

2009. dec. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
61%
Karinthy, Radnóti, Szerb Antal, Heltai Jenő, Neumann János, Lakner László, Kabos László, Alfonzó, Markos György, Galla Miklós. Csak néhány név. Nyilván ők is világuralmi tervekre törnek/törtek, mint pénzéhes zsidók. Szerb Antalt, és Radnótit spec agyonverték, a hitleri elgondolás jegyében. A "zsidók" kábé olyan pontos kifejezés, mint a "magyarok". Hiszen mi is tök egyformák vagyunk, mindenben. Még véletlenül sincs köztünk, aki akár egy kicsit is másképp gondolkodna, más lenne az értékrendje, a mentalitása, mint akár a szomszédnak. Ugye? :)
2009. dec. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%
Nem agyonverték, hanem agyonlőtték.
2009. dec. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, a felsoroltak közül valóban "csak" Szerb Antalt verték agyon.

A 05.59-es)

2009. dec. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
19%
úgy általában elítélem a gyűlöletet. de a magyarok elég nagy gyökerek tudnak lenni. :)
2009. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%

A bűnöző,lopós cigányokat utálom.

A normális romákat nem.

2009. dec. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
86%
Ha népcsoportnak tekinhető a primitív bunkók csoportja akkor igen, őket rühellem.
2009. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
94%
Olyan népcsoport nincs amit gyűlölök, de olyan van, amit nem kedvelek, ezek pedig az ukránok. Nem vicc, olyan bunkó népséget még nem láttam.
2009. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!