Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak olyan népcsoportok...

Vannak olyan népcsoportok akiket gyűlöltök? Vagy elítéltek mindenféle faji alapú gyűlöltet?

Figyelt kérdés

tehát vannak e olyan népcsoportok akiket legszívesebben eltüntetnétek a földről, mert nélkülük szebb lenne az élet

vagy harcoltok az emberi jogokért és a szemetekbe mindenki egyenlő?


szerintem a fajgyűlölet, rasszizmus, antiszemitizmussal a média elég sokat foglalkozik és kampányol

szeretném tudni hogy az átlag Magyar mit gondol erről a témáról....


2009. dec. 10. 01:23
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Ha én most kinézek az utcára csapatosan vonuló, ordítozó, mobiltelefonon zenét hallgató cigány csapatot látok, igénytelen ruhákban. Ám, ha egymagam szeretnék átmenni a boltba sötétedés után, az már necces, mert múlt héten is majdnem megvertek, mert nem akartam adni egy szál cigit. Vajon miért is félek az utcára menni, én rasszista vadállat?
2009. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Én csak azt a "fajt", vagy nemzetet utálom, aki utálja a magyarokat, és Magyarországot, illetve árt nekünk. De nem azért amilyen, hanem azért, amit tesz. Kiirtani nem akarom őket, de elszeparálnám magunkat tőlük. Kivéve a szomszédos országokat, amiknek egyes részei hozzánk tartoznak. Őket elfoglalnám, és az más nemzetiségűeknek szabad eltávozást, vagy kötelező asszimilációt írnék elő.


[link]

2010. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!