Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak olyan népcsoportok...

Vannak olyan népcsoportok akiket gyűlöltök? Vagy elítéltek mindenféle faji alapú gyűlöltet?

Figyelt kérdés

tehát vannak e olyan népcsoportok akiket legszívesebben eltüntetnétek a földről, mert nélkülük szebb lenne az élet

vagy harcoltok az emberi jogokért és a szemetekbe mindenki egyenlő?


szerintem a fajgyűlölet, rasszizmus, antiszemitizmussal a média elég sokat foglalkozik és kampányol

szeretném tudni hogy az átlag Magyar mit gondol erről a témáról....


2009. dec. 10. 01:23
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
67%
14:44: Nem kapálhat mindenki a földeken, ezt fel kell fogni. Szórakoztatóipar, ez is egy biznisz, amire az emberek többségének szüksége van.
2009. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
A szlovákokat nem szeretem.Ha magyarokról van szó egyszerüen megőrülnek.Van köztük egy normális 10% is akikkel ki lehet jönni.De a 90% frusztrált ,és a magyarokat okolják minden rosszért,nem képesek a történelmen felülemelkedni.
2009. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok és nem azért nem szeretem a szlovákokat mert más nemzetiség ,hanem a viselkedésük miatt....
2009. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
33%

"nem képesek a történelmen felülemelkedni"

mi magyarok képesek vagyunk? :)

2009. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
90%
Szükség van a szórakoztatóiparra, nem kapálhat mindenki a földeken, ezzel incs is probléma, de fordítsuk meg a dolgot: nem is vonhatná ki magát a zsidók 80%-a a kétkezi munka alól! Tényleg, ne dolgozzon minden zsidó a földeken, csak olyan jó lenne végre mutatóba 1-2-t látni ott is.....mert olyan nincs
2009. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Valóban mi sem tudunk teljesen felülemelkedni,de ha ismernéd őket(a szlovákokat) te is lehet ,hogy azt mondanád,amit én.

Például mi is többszáz évi osztrák megszállás alatt voltunk,itt mégsem utálják őket.A szlovákok a magyarokat..Hát enyhén fogalmazok azzal ,ha azt mondom nem kedvelik a magyarokat.És igen ,még az átlag emberek többsége is magyarellenes.Tapasztalat...

2009. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
26%

Szép kis kommentárok születtek itt is.

Az ostoba buta félművelt fajankókat tüntetném el a Földről.

Azokat akik gyűlölik embertársaikat származásuk miatt. Irigylik a jólétet másoktól de ők maguk nem tesznek a magukéért semmit. Népbutító tanoknak hisznek, fogalmuk sincs miről beszélnek.

Remélem tisztában van vele mindenki hogy a zsidó és az arab társadalom azért kezdett a pénzzel foglalkozni mert a keresztény egyház megtiltotta hogy a jó keresztény pénzzel foglalkozzon. Szóval azért mert egy zsidó gazdag vagy értelmiségi csak az egyházat okolhatod. Mellesleg őket is kilőném az űrbe a tanmeséikkel együtt.

2009. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Te utolsó, akkor te igazán rasszista vagy. :D

Ülj le egyes.

2009. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
70%
A franciákat. Undorító népség, a történelmük csak a gerinctelenségre épül.
2009. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
0%
Azt olvastam, hogy: " a többivel nincs gond". Tehát e szerint az ember szerint vannak a sokfajta mások, a maga fajtáján kívül, akik ilyenek vagy olyanok, de soha nem leszenk olyanok mint ő. "A többivel nincs gond". Hát ez nem semmi. Látjátok milyen ironikus, fölelmeli magát a "többi" fölé, mert neki a bőrszíne a természetes színű, és egy ilyen kis elszólással bebizonyítja, hogy a föld legprimitívebb embere...
2009. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!