Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak olyan népcsoportok...

Vannak olyan népcsoportok akiket gyűlöltök? Vagy elítéltek mindenféle faji alapú gyűlöltet?

Figyelt kérdés

tehát vannak e olyan népcsoportok akiket legszívesebben eltüntetnétek a földről, mert nélkülük szebb lenne az élet

vagy harcoltok az emberi jogokért és a szemetekbe mindenki egyenlő?


szerintem a fajgyűlölet, rasszizmus, antiszemitizmussal a média elég sokat foglalkozik és kampányol

szeretném tudni hogy az átlag Magyar mit gondol erről a témáról....


2009. dec. 10. 01:23
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

12:48: Én írtam azt, hogy a többivel nincs gond. Nem arra gondoltam, amin te végigfuttattad a gondolatmenetedet.

Gondolok itt az arabokra, ázsiaiakra, latin-amerikaiakra, stb. Semmi bajom velük. Találkoztam már jó párral.

Romákat, feketéket bizony utálom. Ha a fehér ember nincs, még ma is valahol a fán csüngnének. Vagy törzsi háborúkban irtanák egymást botokkal.

Afrikában mikor volt utoljára rend? Mikor a fehér ember gyarmatai voltak.

2009. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
56%
Biztos igazad van.
2009. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha van, ha nincs, jogom van így látni. Aki meg szereti őket, szeresse, engem nem érdekel.
2009. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
75%
Jog.
2009. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

Az már látszik neked csak jogaid vannak, a kötelességeket meg másra hagyod. Valahol Európában szocializálódtál, de visszaélsz a "jogaiddal". Te egy igazi "fehér" ember vagy, tehát a "feketék" jogaival ne üzletelj.


Ha folytathatom:Körülötted is törzsi háború van, csak (gumi)botokkal! Neked ez is természetes, mert "jogod van" így látni! Ha meg "nem érdekel" más véleménye, ne vegzálj más rendes (gumibotozott) embereket.

És most írj valamit a kötelességeidről is!

2009. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Már 1 másik topicban írtam, de akkor ide is beírom.

Dolgozok, adózok, eljárok szavazni, még sosem szavaztam az MSZP-re. Látod mennyi mindent megteszek.

2009. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Én is dolgozom, adózom, eljárok szavazni és még sohasem szavaztam az MSZP-re. És mégsem úgy gondolkodom a dolgokról, mint jómagad. Hogy van ez? Itt válnak el a jogaink és kötelességeink!!? Értelmes ember létedre ne menj bele ilyen vitákba! Akár Jobbikos vagy akár nem.
2009. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Nem kell Jobbikosnak lenne, hogy ilyen legyen a véleményem és nem is vagyok az. Igen van bennem előítélet, de elég kinéznem az utcára és megerősítést nyer.

Ugyan feketéket tényleg nem sűrűn látok, de nem is baj. Ez is csak egy vélemény, mint a "minden ember egyenlő".

2009. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ha én most kinézek az utcára szépen gondozott fasort látok, takaros házakkal. Ám, ha többezer magammal szeretném megnézni az ország házát, ki akadályozhat meg ebben? Mi az amitől félsz, ha az utcára nézel?
2009. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Ez nem félelem kérdése, ha kinézek én is fákat, házakat látok, de tudom mik vannak másfele.

Olyan emberek, akik valahol lemaradtak a társadalmi szocializációban. Ha belegondolok, hogy mit fogunk velük kezdeni jó pár év múlva, hm tanácstalan vagyok. Ugyanis liberális módszerekkel fellépni ellenük nehéz.

A feketékkel ekkora bajom nincs, csak ahogy feljebb írtam, nem szívesen látnám őket pl. házasság útján a családomban. Nincs gyerekem, csak ismerek olyat akik járnak, én ellenzem.

2009. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!