Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A zsidók a világ legokosabb...

A zsidók a világ legokosabb emberei? Ezért irányítják ők a földet?

Figyelt kérdés
nekem van félzsidó barátom és ő tényleg nagyon okos. meg másoktól is hallottam már.
2009. dec. 11. 13:05
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
55%
A zsidoknak hatalmas nagy vagyonuk van , sok bank a ő tulajdonukban van és sok üzlet lánc , és multi cégek is, de kétlem hogy ők írányítanák a földet, csak nagy anyagi vagyonnal rendelkeznek. És más részről meg közelítve a dolgokat a bildberger csoport irányítja a földet tudomásom szerint.
2010. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
10%
A világot a gyilkos furfangos delfinrákkaméleonok irányítják, akik megeszik a nőket és a gyerekeket, és a férfiakat rabszolga sorba taszítják.
2010. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
47%
Azt hittem az Illuminátusok irányítják a földet :D
2010. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
61%
Mi az a zsidó?
2010. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

A kérdés hibás, a válaszok között is sok a hibás. Minden feltevés eleve hibás ami konkretizálni kívánja azt, hogy a Földet ki vagy kik irányítja/irányítják. Zsidók, arab mágnások, elnökök, bankok, szervezetek, szövetségek.. ugyanmár. (Közel)7 milliárd embert nem irányíthat semmiféle ember vagy nép. Ha (kérdésnél maradva) zsidók irányítják a Földet, akkor ők irányítanak Téged és engem, és mindent? Vagy esetleg bárki azt hiszi, hogy amit lát -mert látni engedik- a világ "irányítóinak" hatalmáról, az valódi Föld feletti uralom? Menyi rálátása lehet különben erre bárkinek is?

A 7 milliárd embert 7 milliárd tudat és egyéni érdek irányítja, különböző korlátok közé szorítva.

A Földet ettől függetlenül még nem az emberek irányítják. [Az hogy kiírtja az állatokat és a növényeket, beszennyezi a vizeket és a levegőt, feltúrja energiáért a föld mélyét... attól még nem irányítja, talán csak elpusztítja.]

A zsidóknak a társadalomban/gazdaságban/világban elfoglalt pozíciói biztos roppant érdekesek, de a kérdés feltevése(hogy bármilyen népcsoport irányíthatja a Földet kis f-fel) ettől még alapvetően... marhaság.

2011. jan. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Nem olyan marhaság az. A pénz tényleg nagyúr. Ezt ugye nem kell ragozni. És 'fontosabb' pozíciókat betöltő emberek(ennek a helyére kerülne a zsidó szó ha az lenne az igazság), tudják befolyásolni a pénz értékét, stb...

Egyszerűbben: A pénz nagyúr. Függünk tőle. A pénznek vannak urai. Tőlük függ a gazdaság. Amit ők akarnak(és azt megtehetik) ránk is hatással van. Ha úgy tetszik irányítanak, de mint látom nem így tetszik: befolyással vannak :)

2011. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

A pénz nagy úr. Igen. Sok embert motivál és irányít? Igen. Akinek sok pénze van valószínűleg sok embert tud irányítani egy bizonyos mértékig? Igen. Akinek nagyon sok pénzük van, az nagyon sok embert képes talán irányítani? Igen. Akiknél a világ minden pénze van azok minden más embert- akiknél 0 vagy elenyésző pénz van- képesek irányítani? Ezek szerint igen. A pénz tehát irányítja az emberi világot és a mások fölötti hatalom kulcsa? E szerint a gondolatsor szerint igen. Az ember irányítja a Földet? Nem. Az embereket irányító ember(ek) - akiknek a legtöbb pénzük van, sokak szerint itt: zsidók- irányítják a Földet? Nem. A 2. hülye kérdés megválaszolva. Az 1. kérdésre a válasz is : nem.

Amit leírtam gondolatmenetet, aszerint az egyetlen befolyásoló tényező és a hatalom megtestesítője a pénz. Én ezzel egyáltalán nem is értek egyet, de aki egyetért, még az is láthatja, hogy ez a gondolatmenet is oda vezet, hogy a Földet nem uralja senki és semmi. Pláne nem a zsidók.

2011. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!