Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti szerettek Magyarországon...

Ti szerettek Magyarországon élni? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Én nem, semmi jót és szépet nem látok benne, azért kérdezem meg hátha valaki mond valami olyat amit én nem látok
2014. márc. 4. 18:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%

Én igen.

Mert itt születtem, magyar az anyanyelvem, kötődöm ehhez az országhoz.

Egyik szülőm egy másik európai országból származik, de ő is nagyon szereti Magyarországot.

Magyarország különleges.


Egy országot nem csak akkor kell szeretni, hogyha 15 százalékos GDP növekedést produkál.

2014. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Én se különösképpen, főleg, hogy látom mi van pl az osztrákoknál... ahhoz képest sehol se vagyunk semmilyen téren.
2014. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%

Elöző: Különlegest fejtsd már ki.

Az a különleges, hogy nálunk a legnagyobbak szinte az adók, vagy hogy nálunk támogatják mindenféle módon a kissebséget?

2014. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Anyanyelv, arra nem vagyok büszke pláne a mai világban, angol szavakat használunk magyarosítva a mondatainkban amivel korcsosítjuk az "anyanyelvünket"
2014. márc. 4. 18:57
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

3.

Te csak azt hiszed.


Édesapám német, ott is agyon van támogatva a színes kisebbség,meg meg Nagy Britanniában, Franciaországban is.Főleg ez utóbbi egyre rosszabb.


Marseille az EU legveszélyesebb városa, 40 százaléka afrikai meg arab.

Szerinted?

Rosszabb lehet, mint Ózd.


Ez a kisebbségtutujgatás egy ostoba liberális szokás.

2014. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%

Én is szeretek itt élni.


Nincs különleges oka - itt születtem, szeretek itt lenni. Máshol egyszerűen nem éreztem jól magam. Küzdeni meg mindenhol kell...

2014. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

7.

Alapból máshogy állnak hozzád, ha nem tudják, honnan jöttél. :D Volt már olyan, hogy nyaraltunk Franciaországban, aztán egy másik párral beszélgettünk akik a szomszédos szobában laktak a szállodában, és mikor kérdezték, hogy honnan jövünk, mondtuk, és akkor erre az volt a válasz, hogy kellemesen csalódtak, mert alapvetően teljesen más elképzeléseik voltak a magyarokról.... jó hír az megvolt előre. :D

2014. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Hát az ország teljesítményével nem vagyok megelégedve, de azért jelenleg még nem utálok itt élni hanem úgy elvagyok. Jövőben tervezek elutazni, de szerintem akkor se hagynám el teljesen Mo-t csak nem ez lenne az elsődleges ország. Azért ha vki akar Magyarországon is tud találni szép dolgot. Nekem a legnagyobb bajom nem az országgal van hanem maga a magyarok gondolkodásával amire még rá tesz a mostanában nagyon megerősödő gyűlölködés+pesszimizmus és teljes közömbösség még felé. Magyarországon én most egy társadalmi válságot látok amiért a Fideszt tudom okolni ezzel az ellenségkép gyártásával.
2014. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

Én a negatívumokat leszámítva igen.


Ti meg megfogadhatjátok a hibbant főnökötök tanácsát! :)

A kutyának sem fogtok hiányozni.

2014. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%

Én Ausztriában élek (magyar vagyok) és nagyon szeretnék megint otthon élni még akkor is, ha csak 90.000 keresnék havonta. Ausztria tényleg egy szuper ország,de ha nem a gazdaságot nézzük, akkor sokkal jobbak mindenben (kivéve sielésben). Nézd:egy nemzet vagyunk és van egy saját országunk (ami gyönyörű és ezt a külföldiek is igazolják), van egy saját nyelvünk ami nem csak szép és különleges hanem a legnehezebb is, ételeink úgyszíntén különlegesek és finomak(az alkoholos italainkról ne is beszéljünk mint pl. házi páli ka), országunk több mint ezer éves és a történelmünk és szép (mindig a szabadságunkért harcoltunk és nem terjeszkedés miatt), a magyar lányok a legszebbek és a legjobb fejek, országunk tele van világszínvonalú (gyógy)fürdőkkel, természetkatasztrófa nem fenyeget minket max. árvíz, sportolóink kitünőek (lásd nyári olimpia), saját zenénk is van és még sorolhatnám...

Ha még nem hiszel nekem,akkor hallgasd meg a Belga-De szar itt élni című számot, neked való :)

Én azt tervezem,hogy pár év múlva haza költözök Pestre :)


Sziasztok 18F

2014. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!