Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zsidó származású magyarországo...

Zsidó származású magyarországon élő ember kérhet menedékjogot, hogy az USA-bak öltözhessen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 17:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Pedig mindannyiunknak jobb volna, ha megválnánk egymástól, Neked is, meg a maradék 10milliónak is.
2014. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
állandó rettegésben élnek a hozzád hasonló visszamaradottak miatt a normális emberek mindenhol.
2014. ápr. 22. 11:54
 13/22 anonim ***** válasza:
Asszem ennél lejjebb nincs amúgy.... remélem kevés van idehaza belőled, szégyen volna ha kiderülne, hogy minden második ember idióta.
2014. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

"de kiderülhet hogy visszavezetve pár rokonomra az vagyok, itt pedig hátrányosan különböztetnek meg az utcán megvernek meg csúnyán néznek rám, munkát azért nem kapok"


Még ki se derült, de már megvernek, és nem kapsz munkát?! Miről beszélsz? Én kipában járok zsinagógába, eddig (lekopogom) senki még csak le sem sz@rt. Áruld már el nekem, h ha te magad sem tudod, h zsidó származású vagy-e, akkor más honnan tudná?


Ez egy kamu kérdés, kamu kérdezővel, néphergelésre megy ki az egész.

2014. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
molesztált-e apád mostanában?
2014. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Ez egy kamu kérdés, kamu kérdezővel, néphergelésre megy ki az egész."


Minden valószínűség szerint. Ha nektek is ír privátot, tiltsátok le a fenébe.

2014. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint az utóbbi pár évben a legdurvább antiszemita támadás Magyarországon az volt, h páran beszóltak az utcán egy rabbinak. Emiatt valóban érdemes rettegni és külföldre menekülni :) (Persze aki menni akar, menjen nyugodtan, nem fog hiányozni!)
2014. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szüleid véletlen nem testvérek?
2014. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nem neked viszont úgy tudom frakk az apukád
2014. ápr. 23. 19:31
 20/22 A kérdező kommentje:
lehet azért ugatsz ennyit hopsz :)
2014. ápr. 23. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!