Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zsidó származású magyarországo...

Zsidó származású magyarországon élő ember kérhet menedékjogot, hogy az USA-bak öltözhessen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 17:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Oh igen. Random <moderálva>.

1.- Csak akkor vagy zsidó, ha az édesanyád az. Ez anyai ágon öröklődik.

2.- A provokációnak itt is meg lett az eredménye. Még senkit nem láttam, akit azért vertek volna még, mert zsidó.

3.- Biztos, hogy nem vagy az, lévén mert ők nem viselkednek ilyen vadparaszt módján. Inkább cigánynak (jajj istenem, néven neveztem egy etnikai kisebbséget, most kitiltanak innen wat) vagy románnak tippellek, nekik vannak ilyen húzásaik, pedig az aktuális narancskormány az etnikumok színpompás fenekét nyaldossa bő nyállal.

4.- Nincs menedékjog, pláne nem a tengerentúlra, nem kell az amerikai népnek még több ingyenélő. Van nekik elég bajuk így is. Talán próbálj meg abban az országban talpon maradni, ahová születtél bakker, van egy csomó más, akinek valamiért sikerült eddig is. Vagy talán büdös a munka? Tudod, ebben az országban csak az nem dolgozik évekig, aki nem is akar.

2014. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te nem vagy zsidó! Egy zsidó az művelt és tanult, ami rólad a hozzászólásaid alapján nem mondható el. Én zsidó vagyok, zsidó felmenőkkel, zsidó névvel, mégis, soha nem akartak megverni, kirabolni, nem köpködtek le, nem illettek bántó szavakkal sem mással. Szóval ha ilyenen töröd a fejed, akkor felejtős a dolog. Egyébként egy zsidó nem hivatkozik ilyen dolgokra.
2015. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!