Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1861/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Know-how szamár.Figyelj egy picit félfejű!"

Ne kártékony kretén légy hanem hasznos. Vagyis ha Karvak, József, Kiitos, stb. feltesznek valami infót amiről úgy véled hogy nem elég jó, akkor egészítsd ki és tegyél fel olyan infót ami jobb annál.

Nem a MEG-et dicsőítettem hanem az induktivitás változtatós áramköröket, aminek egyik változata a MEG is.

2017. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1862/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%

Elég régen voltam már itt, belenézegettem egy-két hozzászólásba.

(Úgy látom, teljesen negatív a vélemény rólam, de tök mindegy, nem vagyok sértődős)

Valahol előrébb olvastam az Enzo-féle motorról.

Anno, az a vélemény alakult ki, hogy a mágneses remanencia működtette az egészet, egyben ez is volt a baja, túlmágneseződtek az acélgolyók és emiatt állt meg.

Ennek én utánajártam, és egy fizikus véleménye az volt, hogy a remanencia nem összegződik, tehát emiatt az Enzo motorja nem állhatott volna meg.

(Enzo halála után egy ismerősöm meg akarta venni a szétszedett motort, de az már sajnos nem volt meg.)

Én végül a Tiltott találmányok fórumon felraktam mindent, amit egy mágnesmotor működéséről tudni vélek.

Nagyon lehúzták az egészet...

Azzal az egyszerű magyarázattal. hogy ha nincs külső energia forrás, akkor nem működhet.

Egy darabig hajtogattam az igazamat, aztán meguntam, hogy mindenki hülyének néz és eljöttem.

Belegondolva abba, hogy a szabad energia kereséséről van szó (akár van, akár nincs) egy elméletet nem lehet azzal cáfolni, hogy az eredményét előre eldöntve, arra hivatkozzanak, hogy amit keresel az nem létezik.

Ha gondoljátok ide is felpakolhatom a dolgot, bár Idegen tisztában van vele, és le is fogja szólni :)

2017. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1863/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%
2017. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1864/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%

Egy korong alakú mágnes félig körbe van véve vassal és ez a vas tud a mágnes körül forogni.

Ezt a vasat egy racsis keréken lévő szíj hajtja csakis egy irányba.

A racsnis kereket pedig egy fogasléc mozgatja oda vissza amit a mágneshez közeledő külső vas hajt. Ha van kérdés válaszolok rá.

2017. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1865/1938 béláim2000 ***** válasza:

Na úgy látom Józsink a drága traktorosunk riasztotta az emlegetett neo barátját.Hátha értelmesebb mint Józsink.


-Melyik az a Tiltott találmányok fórum.

-Lehúzták az egészet... ok,de mit is?


"egy elméletet nem lehet azzal cáfolni, hogy az eredményét előre eldöntve, arra hivatkozzanak, hogy amit keresel az nem létezik"


Na kérlek alásan, legyél kedves előadni azt az elméletet miszerint mégis mi lehet a többlet energia alapja.Mármint szerinted.Úgy mégis,egy zárt rendszer (mert ugye mindegyik az) mitől lehet pl önfenntartó.

Mitől szűnnének meg a veszteségek és mi lehet az az icike-picike energiácska amitől a rendszer többet ad ki mint amennyit beletesznek.Legyen az elektromos vagy mechanikus.


"Ha gondoljátok ide is felpakolhatom a dolgot"


Igen gondoljuk.


Nagyon jó a rajzod,csak épp semmit nem ér.

Mi az a piros paca,mi az a forgó sárga sajt?Stb.

Szerinted ezt a gyakorlatban hogyan kellene megépíteni?

2017. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1866/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%
szkeptikus.hu oldalon van az emlitett forum.
2017. márc. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1867/1938 béláim2000 ***** válasza:
Ennyire futotta a kérdésekből?
2017. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1868/1938 anonim ***** válasza:
70%

Ez a kva önkörmányzat nem ad elég segélyt, hogy éljünk így meg tesó? És Neo, József, Karvak, ti sem raktok fel ide elég sok jó infót, hogy lesz ebből ingyen áramunk? Csak nem képzelitek hogy mi legyünk az alkotók, a feltalálók vagy mi tartsuk el magunkat? Mi maximum csak bírák leszünk és ha valamit nem jól csináltok akkor fikázunk.

[link]

Majd ha valami jó lesz akkor meg lefejezzük a feltalálót nehogy mást is jóhoz juttassatok:

[link]

2017. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1869/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Józsi,hiába nyomod a süket demotiváló dumádat.Értelmes kérdésre értelmes választ kell adni.És fordítva.Csak így lehetne haladnod (neked is) ha konzekvensen beszélnél.A kis kölök sértődöttségéhez hasonló hozzáállásból nem fog lenni semmi.Még egy értelmetlen mondat sem.Értelmes meg pláne.


Nem a képleteket kell ajnározni,nem mások példáját (és hiába tiltakozol meg nyomatod,hogy azért nem teszel ide semmit mert mások ellopják,lemásolják,szabadalmaztatják,stb) kell mutogatnod hanem a saját megvalósításodat.A saját MÉRÉSEDET.Érvelve azzal a módszerrel amit kitaláltál és persze bemutatva,hogy az a pici momentum amitől kibuggyan az az icike-picike többletecske.Utána majd lehetne a többi problémával is foglalkozni.


De TE KÉPTELEN vagy ezt felfogni.


Ezért beszélek veled így ahogy.És ez vonatkozik másra is.

2017. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1870/1938 anonim ***** válasza:
70%
"Józsi,hiába nyomod a süket demotiváló dumádat" mert nem fogunk balekok lenni, hanem azt várjuk hogy te légy az. Vagyis ne a mi szellemi termékünket lopja el valaki hanem a tiédet.
2017. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!