Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1911/1938 anonim ***** válasza:
72%

Ne foglalkozz ám Ruslan Kulabuhov telítődő vasmagos megoldásaival.

[link]

Mert ha két olyan frekit üttetsz (a kitöltést is figyelembe véve) hogy egyik bemenő freki sem okoz ferrorezonanciát, de a kettő freki kölönbségi frekije igen, akkor a sok eddigi kudarc után teljes sikert érnél el. Mert a különbségi freki nem tudna visszahatni egyik bemenő frekire sem, hisz nem egyenlő velük. Akula 3 kW-os változata sem így működik ám, sőt nem is működik hisz megmondtad hogy minden feltaláló csaló.

2017. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1912/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Miért is foglalkoznék ám ilyen ostobaságokkal?

Pont ugyanolyan fafejű vagy mint az általad bírált Egely.

Attól hogy a homokba dugod a fejed,és nem látod a fától az erdőt a valóság az létezik...működik is!

Ellentétben az agyament elméleteiddel.

...de sajnos a hit nagy úr!Azzal nem lehet ÁM értelmesen vitatkozni!

Véleményem:Nem miden többletenergia feltaláló csaló,csak egy részük...a többi vagy hülye vagy csak egyszerű hívő.

Az ostobákból lesznek a hívők,és azokból meg a csalók.

Ez ennyire egyszerű.

De térjünk a tárgyra.

"""

Mert ha két olyan frekit üttetsz (a kitöltést is figyelembe véve) hogy egyik bemenő freki sem okoz ferrorezonanciát, de a kettő freki kölönbségi frekije igen, akkor a sok eddigi kudarc után teljes sikert érnél el. Mert a különbségi freki nem tudna visszahatni egyik bemenő frekire sem, hisz nem egyenlő velük. """"


Szerinted a "frekinek"mi köze a kimenő és a felvett teljesítményhez?Szerintem semmi...esetleg a méretbeli/tömeg,térfogat/különbség lehet.

Ha két különböző frekvenciát használsz akkor külön-külön,de mindenképp lesz "visszahatás".(mindenféle ferrorezonanciás mellébeszélés és mismásolás nélkül).

Nem kel tudni számolni sem ahhoz,hogy két frekvencia különbsége(bármekkora lehet),de pont ugyanott fognak találkozni.Magyarul:Ugyanannyi pozitív csúcs lesz ahol erősítik egymást mint negatív,ahol szintén erősítik egymást...de kétszerennyi olyan pont lesz ez idő alatt amikor kioltják(semlegesítik)egymást.

Summa:Ahol erősítik egymást az bizony terheli a "forrást".

Ahol kioltják egymást az meg nulla.

Végeredmény=O-veszteségek(mert vannak)

Érted?Vagy inkább a homokba dugod a fejedet?

Vagy ez valami "vakhit"???

2017. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1913/1938 anonim ***** válasza:
70%

Ez az áramkör tényleg a feltöltött kondiról működik néhány órát:

[link]

Amiben nincs semmi meglepő, mert néhány fehér LED nagyon kevés áramfelvétellel képes nagy fényt adni.

Akár ez is működhet a kondiról:

https://www.youtube.com/watch?v=HMNHiCn46dc

De mi a helyzet a 3 kW-os változatával? Legalább 500 W terhelés van rajt égők formájában amik nem elhalványuló fénnyel világítanak. Azok is kondiról üzemelnek?

---

Miért véded a parazita energetikát? Részesedést kapsz belőle? Akkor miért szabadenergia oldalakon fórumozol ha nem a jó oldalon állsz? Már régóta ismerlek de mégsem ismerlek. Vagyis nem jöttem rá szabadenergia ellenességed okára.

Ahogy a rezsicsökkentés ellenes agyamenteket sem értettem meg a mai napig. Egyiket megkérdeztem hogy miért nem tetszik neki a rezsicsökkentés. Azt mondta azért nem mert a gazdagnak is csökken a rezsije, aki úszómedencét enged tele meleg vízzel. Szerintem az illető meg egy szamár, mert tegyük fel hogy nem lenne rezsicsökkentés és az említett gazdagnak sem csökkenne a rezsije. Igen ám de az említett szamáré sem. Jobban járna a szamár?

Azt még megértem hogy a legtöbb ember agyába az energiatétel sérthetetlenségének tévhite van belevésődve, hisz azt tanulta. És ezért legyint a szabadenergiára. De a rezsicsökkentés ellen miért van néhány agyament? Pedig azt nem tanulta hogy az sem lehetséges.

Egy másik, hogy a mai napig sem dőlt el hogy ki a gazember:

1. Az aki pénzért adja azt ami ingyen is lehetne mindenkinek vagyis a vizet és energiát.

2. Vagy az aki igyekszik tisztességesebbé tenni a világot például rezsicsökkentéssel vagy szabadenergiával.

Akárhogy is nézzük de a 2. csoportba tartoznak a jófiúk. Míg az 1-be azok akiknek a nyakukról hiányzik a kötél.

2017. máj. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1914/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Hagyd a kondikat másra...engem vigyél fel a padlásra!

3kW-os változat?Hol élsz Te?Ez a mesevilág Józsikám!

Hol láttad?A minimaxon?

Te nem érted még mindig,hogy ezek trükkök.Többféle módon lehet táplálni egy fogyasztót,úgy hogy te azt nem látod.

A bűvészek is így dolgoznak és Te tapsolsz mint közönség...Ja és fizetsz:))

Azt hiszem jócskán félreértettél:Nem védek semmiféle parazitákat,sőt ha fizetnének sem tennék ilyet.

Egyszerűen fogalmazok:Tisztában vagyok azzal,hogy mi lehetséges és mi NEM.Ennek fényében írom amit írok.


Miféle "rezsicsökkentésről"beszélsz???Szerintem a "valódi" rezsicsökkentés az élősködő paraziták eltávolítása.

Ingyenenergia nincsen Józsi!Mindent a Természet ad INGYEN!

DE:A paraziták mindenre ráteszik a kezüket...és eladják jópénzért.Itt az alapvető probléma!

Amit írtál hogy jófiúk a kettes csoportban az nem igaz!

Ott van a rengeteg csaló,főleg ilyen kétes "szabadenergia"ügyekben.Az egyes csoportba tartozóknak soha senki nem mondta:Nem vesszük meg mert a Természet ingyen adja!

Akárhonnan is nézem az egyes csoporton lehet változtatni lassan,de a kettes az nagyon gázos.Itt nincsenek sem tények sem bizonyítékok,csak a vakhit és homályos elméletek...stb.

A hit nagy úr!Nem érdemes vele vitatkozni.

2017. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1915/1938 anonim ***** válasza:
70%
Végig sem olvasom hülyeségeidet. Kártékony és haszontalan kretén helyett hasznos ember légy és akkor elolvasom. Na, sikerült úgy fogalmaznom hogy a moderátorok nem törlik. Ha négyszemközt mondtam volna akkor a ruha is meggyulladt volna rajtad mert nem tűröm a nem haladást szolgáló hanem azt akadályozó embereket. Egy másik, az én eredményeim innentől nem lesznek a tiéd. Csak azoké akik azzal egyenértéket tesznek le az asztalra.
2017. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1916/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Idióta!

Engem nem érdekelnek a fals eredményeid.Csak az érdekel hogy NE hülyíts másokat NEM létező dolgokkal.

Ennyi.

Győződj meg a valóságról és azt közölheted tényként.

...ne félj hogy ellopják!Az igazság közös-kincs.

A mellébeszélés kincs-ami NINCS.

2017. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1917/1938 anonim ***** válasza:
70%

Már lassan a 2000. hozzászólás születik meg de eddig még hasznosat nem írtál. Az előző hozzászólásod is lefordítva így szól: Fejlessz ki egy biztosan működő készüléket és azt rakd fel ide. Mert például az idegen félék csak a mások által kikapart gesztenyét szeretik, miközben önmaguk nem tesznek bele ebbe a nagy közös információs kosárba semmit.

Az utolsó hozzászólásodnak csak a felét fogadom meg. Vagyis el fog készülni a működő készülék méghozzá napok kérdése, hacsak nem a fejemre esik egy műhold, mint nem várt rendkívüli esemény. Csak azt nem fogom közzé tenni. Miért tenném, nem vagyok én a képen látható Pista:

[link]

2017. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1918/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Te szerencsétlen,nem érted hogy nem tudsz kifejleszteni semmilyen többletenergiát előállító készüléket?

Itt nincsenek trükkök,sem csalafinta húzások.A természetet nem tudod átverni.

Te tényleg ilyen sötét vagy?Ha ilyesmi létezne az nem tudna titokban maradni több száz...vagy talán már ezer év alatt.

Ami működik azt az ember használja is,ami meg nem az eltemettetik.

2017. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1919/1938 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudna titokban maradni akár a végtelenségig? Amit az emberiség nem érdemel meg, azt senki sem teszi közzé, még én sem.

A leírások szerint Hanyi Istókot miután kifogták a mocsárvilágból, megmosdatták, felöltöztették, emberhez méltó körülményeket biztosítottak neki. Erre hogy hálálta meg Istók? A kastély népének összefogott egy halom kígyót, siklót meg békát, csótányokhoz hasonló vizi bogarakkal fűszerezve. Amire persze mindenki sikítozva futott el és nem tudták hogy Istók primitív agyától félnek vagy a csúszómászóktól.

Ha bármelyik feltaláló jót tenne a primitívo-szauruszokkal meg a bunko-szauruszokkal és ilyen készülékekhez juttatná őket, ők hogy "hálálnák" meg? Talán cserébe valami hasonlóan értékeset alkotnának? A kátyús utakat nem képesek lelkiismeretesen megcsinálni, nem hogy értékeset alkotni. Persze kimagasló aktivitásba lépnek akkor ha lophatnak, mutyizhatnak.

2017. máj. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1920/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Nem érted?

Semmi sem maradhat titokban amiről már két ember tud!

Előbb-utóbb történik valami,mert ilyen az ember.

Az igazság mindig kiderül,mert mindíg lesz egy pont amikor már nem lehet tovább takargatni/hazudozni/mellébeszélni...stb.

Világos?

Mit foglalkozol Te Hanyi Istókkal?Ki a lószar az?


"""Ha bármelyik feltaláló jót tenne a primitívo-szauruszokkal meg a bunko-szauruszokkal és ilyen készülékekhez juttatná őket, ők hogy "hálálnák" meg? Talán cserébe valami hasonlóan értékeset alkotnának?"""


Nem értem ezekután,hogy miért csinálod?Hálát nem várhatsz,értéket a bunkoszauruszok nem tudnak nyújtani.

Pénzük van csak de sok.

Azzal a sok pénzzel meg tudnának hálálni Téged!

...Csak ne felejts el egy apróságot:Olyan készülékért vársz valami hálát vagy nemtudommit,ami sohasem lesz kész!

Lehetetlen és bármennyi időt,pénzt és fáradtságot fordítasz rá,mindig már csak egy icipici fog hiányozni a "többletthez".

Ígérgetsz de nem tudsz teljesíteni...A bunkoszaurusznak EREDMÉNY kell!Haszon!

Ha átvered felfal!

2017. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!