Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1871/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%
Szellemi termék?Neked? Ne viccelj már Józsi! Ugye nem gondolod komolyan,hogy rólad elhiszi bárki is?
2017. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1872/1938 béláim2000 ***** válasza:
Józsi! Megvan a megoldás! Már neki is állok és ezzel fogok fűteni.Itt az elmélet: https://www.youtube.com/watch?v=cTowOHDeB5Y
2017. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1873/1938 anonim ***** válasza:
70%
Hűű, és hol hangzik el benne az elmélet? Mert én csak süket dumát hallok.
2017. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1874/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Kedves József!

Azt írtad:""" Egyetlen esetre emlékszek amikor véletlenül olyan áramkört közöltél itt ami a kísérlet és az elméleti boncolgatás szerint is többletenergiás volt."""

...NEM!Ez nem igaz!Lehet hogy talán azt hittem(vagy talán Te hitted azt),de ma már biztosan tudom,hogy ez lehetetlen.

Innen nézve ez egy nagyon egyszerű a dolog.Némi tapasztalattal könnyedén átlátható.

Vannak ennél sokkal bonyolultabb dolgok az emberkedésben.

Analóg lesz a példa,mert a (vak)hit erős befolyással bír.

Van isten?Mindegy ki hogy nevezi az istenét...a lényeg az hogy vakon hisz benne.

Szerintem NINCS!Persze nehéz lenne bizonyítani bármit arról ami nincs.Amit bizonyítani lehetne az az,hogy VAN.

Hol van?Titkos?

Ez ugyanolyan baromság mint a szabadenergia,csak sokkal kártékonyabb.


Milyen Tesla-generátorról beszélsz Te félnótás?

Ami működőképes ötlete volt Teslának azt megcsinálta és működik(használjuk).A többi csak elképzelés,a fantázia műve.Nem beszélve arról,hogy az idő múlásával a legendák vastagon elferdítették a valós tényeket.


""" Ne kártékony kretén légy hanem hasznos. Vagyis ha Karvak, József, Kiitos, stb. feltesznek valami infót amiről úgy véled hogy nem elég jó, akkor egészítsd ki és tegyél fel olyan infót ami jobb annál."""

...Hidd el sokkal jobb az igazság és a szürke valóság annál,mint hamis ábrándokat kergetni.


""" Vagyis ne a mi szellemi termékünket lopja el valaki hanem a tiédet."""

...hmm.

Alig várom hogy ellopja valaki a "szellemi termékeimet" a valóságról!Sőt ezt ingyen adom!

Sütykürü Józsi Neked milyen terméked van?

idióta

2017. márc. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1875/1938 anonim ***** válasza:
100%

Idegen, felesleges a szabadenergiáról beszélni. Mert az emberiséget a hamis úton szerzett kenyér érdekli. Például az olajban egymás átverése és kizsákmányolása van. Vagy az atomenergiában jó mutyi is van, meg a nukleáris hulladék atomfegyvernek is eladható a szent életű politikusok által. Ha a szabadenergiában nem lát az ember lehetőséget a mások kárára való érvényesülésre akkor vagy nem érdekli, vagy létrehozza a mások kárára történő érvényesülést és akkor máris érdekli.

Te is azt csinálhatod amit én is, önmagadnak dolgozol és ami generátort létrehozol, azzal magadnak termeled az áramot. A know-how-ot láthattad, felraktam majd le is szedettem. Mammutmail-lel videót is raktam fel róla. És ha a tömeg előtt azt jelented ki róla hogy tévedés volt, a te dolgod. Én meg nem is erősködöm igazamért mert így békén hagynak és nem nyaggatnak hogy meg akarnak belőlem gazdagodni. Hanem neked hisznek miszerint idióta sült ökör vagyok. Hát én meg boldog vagyok sült ökörként. Számomra ez annyit jelent mint Monte Cristo grófjának a sok tonna megtalált arany. Kiröhöghetem ellenségeim, azokat a jómadarakat akik a káromra érvényesültek (nem szabadenergia téren) vagy akarnak érvényesülni. Mivel annyi áramom van hogy nem tudok mit kezdeni vele, míg ők meg a számláikkal bajlódnak mivel különleges hitük szerint tisztességes úton nem lehet élni, ahogy szerintük tisztességes úton energiához sem lehet jutni. Illetve csak nem akarnak, mert tisztességesen élni nem ízletes nekik.

2017. márc. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1876/1938 béláim2000 ***** válasza:

Rendben van,van ingyen energia.Nem tudom hogyan kell megcsinálni.Nem mondják el RENDESEN nehogy megcsinálja más is.Így nincs ingyen energia.No bakker.


Neo.Megkukultál?

2017. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1877/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%
Nem, csak tegnap orvosnál voltam.
2017. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1878/1938 anonim ***** válasza:
100%

Béláim, miért írod azt hogy nem mondta el senki hogyan lehet energiát nyerni? Láttad a hullámok összegzéséről szóló képet, nem?

[link]

Minden energiaképletre érvényes, hogy ha a négyzeten lévő részét két vagy több tagból összegzed, akkor többletenergiát nyerhetsz. Mechanikai energiánál (szög)sebességeket kell összegezni. Ki is használják ezt a gerelyhajítók, amikor futás közben hajítják el a gerelyt és nem pedig akkor amikor már megálltak. Vagy amit a radarmérnök Vajda János is előszeretettel említett, a faltörő kos és annak modern változata a páncéltörő lövedék.

[link]

A képen látható hogy két sebesség összegével csapódik a páncélba a kicsi kövedék. Mivel a nagy lövedék mozgása közben lövi ki magából a kicsit. Vagy a focista ösztönösen tudja hogy a labdába nekifutásból kell belerúgnia és nem álló helyzetből. Vagy ki ne hagyjam Idegen barátunk kedvencét "Csak Norrist", aki nem csak lerúgja a rosszfiúk fejét hanem pörgés közben rúg. Az általa alkalmazott harcművészetben ezt ki is emelik.

Elektromos esetben meg áramokat kell összegezni. Fel is raktam a legegyszerűbb ilyen áramkört, Mammutmail-lel még videót is hogy a gyakorlatban is látható legyen:

[link]

Milyen recept kell még, talán készre kifejlesztett 20 kW-os generátor?

Vagy ha már visszatérünk a mágnesmotorokhoz, Enzo mágnesmotorjánál több egység van a kerület mentén (ferde vaslemez és mágnes). Egy darab egység ω szögsebességgel tolja odébb a forgórészt. De ezzel egyidőben mindig egy másik egység is odébb tolja egy Δω szögsebességgel. Így a mechanikai energia képletébe W = ½Θ(ω+Δω)² szögsebesség összeg kerül.

2017. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1879/1938 béláim2000 ***** válasza:

"Milyen recept kell még"


Bemegy UxI (X voltamper) és kijön UxI (Yvoltamper) tehát az előzőtől több voltamper.


Itt is a receptet keresték,és hová jutottak? Látnak valahol valami mérést?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ingyenenergia

2017. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1880/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Ez egy tévedés:"""Te is azt csinálhatod amit én is, önmagadnak dolgozol és ami generátort létrehozol, azzal magadnak termeled az áramot."""

Én másoknak dolgozok...többnyire ingyen,mert szegények.

Generátor pedig nem termel "ingyen áramot".

A szolgáltatótól vásárolom az áramot,ahogy Te is.(jut eszembe:elfelejtetted belinkelni a villanyszámládat!)


Hasznos infó:NAPELEM/bár most épp jól megadóztatják/.

A lítium akksik szintén nagyon jól használhatóak,illetve ezek felhasználásával érdemes lenne egy sokkal hatékonyabb járműmotort fejleszteni mint ami Elon Musk tesláiban van.

Ne ijedj meg,ez nem többletenergia csak nagyon jó a hatásfoka.

2017. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!