Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szándékos lehet a magyar...

Szándékos lehet a magyar átlagemberek polgári jogainak sárbatiprása? Tarsadalmi szeggregacio elosegitese?

Figyelt kérdés

Beszélek pl a magántulajdon szentségéről, ami itt nem létezik, becsületről, hatósági, hivatali korrektségről.


Vagy ezek a jelenségek azért vannak mert túl kicsi az ország kevés jelentos varossal (trianon...) ezert alacsony a GBP es magas a bunozes, ezert vissza, elfojtjak az anarchiat? 22 eves egyetemista vagyok es eletemben igyekeztem mindent szabalyosan, jol csinalni ahogy a tarsadalom elvarna, de folyton belemkotnek. Bkv ellenorok, hogy hamis a berletem, multkor egy hamisnak velt ideiglenes diakigazolvany miatt akart rendort hivni ram egy kalauz, szamtalan ilyen dolog van de eltussoljak. Csomo mindenert buntetnek, normalis fizetes amibol meg lehet elni nem letezik. (150-es atlag?) a kozmuvek ugy figyelik h bekotom-e a kutvizet pl a csatornaba mint valami titkosszolgalat! Ha orokolnek valami vagyont biztosan jonne a nav lefoglalni... Az egeszsegugy a beka feneke alatt.


Ellenmben egy szuk 20% nak akikbe kesobb remelem en is tartozni fogok, ( nem arrol az 1-2% rol beszelek) jo kepzettseggel, atgondolt eletvitellel normalis eletet tud elni, de ezzel a normalissaggal precizseggel erre odafigyelessel es az ebbol eredo amyagi es szellemi jolet miatt el fog kulonulni attol a maradek 80% tol de kifejezetten a bizonytalansagban es nyomorban vagy napi robotban tengodo 20-50% tol. Tehat beszukul szamara a vilag es neha rokoni korokben is idegennek erezheti magat..


Na mindegy. Tehat szeggregalodunk es latszolag mintha direkt csinalnak.... Nem emelik a bereket, hogy az a szerencsetlen birka is elhessen, aki betartotta a szabalyokat... Latvanyosan nincs politikai napirenden vagy 20 eve a bernovekedes... Az eu ota meg mintha meg csokkenne is??? Es szerintem nem a magyar kormany miatt...


Mindenki leirhatja reszletesen a velemenyet, erdekelne.


2014. máj. 3. 06:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10:09 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TfRxE..

http://www.youtube.com/watch?v=dsq7_epNKPo

Különbség.

Nekem attól az még krumpli hogy a neve burgonya.

2014. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem az még szemét, hogy a yutube-on van. Hogy valamit minek látunk, az a bennünk lévő értékeken dől el. Sőt az is, hogy mit minek értékelünk, mire figyelünk és mire nem. Azt hiszem, e témának több mondanivalót nem érnemes szentelni ezen a szinten.
2014. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10:31 Igaz. Hagyjuk a csúnya valóságot hallgassunk inkább közmédiát, vagy kereskedelmit ami persze független. Igazad van. Kit érdekel a csúnya valóság inkább dugjuk a fejünket a homokba.
2014. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!