Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb gázpisztoly...

Melyik a legjobb gázpisztoly szerintetek? Önvédelemre kéne, tehát kizárólag revolvert keresek. (forgótárast)

Figyelt kérdés

Nem akarok ilyen olcsójánosokat, mint pl. Röhm RG89N meg társai, egy jó pisztolyt szeretnék, jó anyagból legyen, megbízható legyen.


Melyik a legjobb gyártó amúgy?



2014. szept. 23. 02:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na köszönöm szépen! Amúgy az irányzékáról írták, hogy nagyon gyengepontja, baromi könnyen letörik. Neked arról mi a tapasztalatod? Vagy szereltél rá másik, erősebb irányzékot?
2014. szept. 23. 17:24
 12/14 Csiß ***** válasza:
Már javították a hibát.Rendesen felfekszik a tokra.Viszont vásárlás után érdemes picit meghúzni rajta a csavarokat (de minimum érdemes ellenőrizni a lazaságát) mert nekem majdnem elveszett egy csavar 3-4 dob lövés után xD
2014. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Na köszönöm szépen a segítségedet! Ilyet fogok venni, tökéletes.


Másik válaszolónak még annyit, hogy alap esetben egy normál civil embernek elég kell legyen egy ilyen gáz-gumi lövedékes pisztoly. Olvastam róla, lehet kapni olyan töltényt amivel 70 joule az ereje. Tökéletesen elég önvédelemre. Akinek pedig élesre van szüksége, annak baj van a füle mögött és az már úgyis bszhatja, ha ilyesmire szorul.

2014. szept. 23. 23:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező. A Keserű Műveknél vedd meg, mert ott a legolcsóbb. 42 ezer forint! Ők importálják külföldről közvetlenül, ezért náluk megvenni a legolcsóbb helyben.

[link]

Tudom hogy csak sima R1-nek van írva az oldalon, de ez valójában a gumis R1 GG, ami 42 ezer.


Gumival töltve is hordhatod közterületen!

Itt egy néhány napos fórumbeszélgetés, ami ezt bizonyítja:

[link]


Itt ez a fórum, olvasgasd, itt találsz információkat a gumis fegyverekről, mint a Zoraki R1 GG. Viselheted gumira töltve utcán! Nekem is Zoraki R1 GG van és viselem már lassan másfél éve minden nap gumira töltve.

[link]

2014. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!