Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ízléstelen az...

Szerintetek nem ízléstelen az index alábbi cikke?

Figyelt kérdés

[link]


Adott egy nem túlságosan komoly showműsor, melynél a hivatalos szervezők úgy döntöttek, hogy 2 külön díjat osztanak ki eltérő szabályrendszer alapján. Mindkét díj hivatalos. Erre kitalálták, hogy a mi díjunk nem is igazi ( [link] Valaki ezt vitatni merte, jogosan (mivel közben a szervezők is megerősítették, hogy mindkét díj hivatalos). Erre megjelenik egy gyűlölködő cikk, amely többek közt a mohácsi csatából és a trianoni békediktátumból is viccet csinál. Szerintem ez ízléstelen. Meg felsorol pár fájó sporttörténeti emléket (amelyek egy részének jogossága szintén vitatható, természetesen ez nem kerül szóba), ami még elmenne, bár a gúny, ahogyan ír róluk, szintén megérne egy misét. Gondolom, ugyanezen cikk írója mélységesen fel lenne háborodva, ha valami számára érzékeny témából merne valaki hasonló módon gúnyt űzni. És mindez egy showműsor vitatott eredménye kapcsán kerül elő. Értem én, hogy szólásszabadság van, de vannak témák, amelyekből szerintem nem illendő viccet csinálni. Szerintetek én vagyok régimódi, vagy tényleg ízléstelen a cikk?



2015. jan. 28. 00:06
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
55%

# 7/9 Időpont ma 08:13


Az egész magyarellenesség csak bele van vetítve, mert valamiért ez rohadtul kényelmes a nép egy részének. Ez kb. az a szint, mintha Berki Krisztián (a tornász) megsértődne egy viccen, ami a herevasalós Berki Kriszitánról szól ami egyértelműen nem ő. Csak épp előbbi van olyan értelmes, hogy nem teszi...

2015. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
A nép egy részébe valóban az van beépítve, hogy szenzitív a magyarellenességre (szerintem ennek elég sok oka van, és teljesen érthetőnek tartom). A nép egy másik része (a cikk írójával az élen) meg valóban magyarellenes (ezt viszont nem értem, hogy nekik miért jó ez, de egyszer talán majd ezt is elmagyarázza valaki). Nem tudom, melyik a rosszabb. De a nép nem csak 2 részből áll, szerencsére.
2015. jan. 28. 08:39
 13/38 anonim ***** válasza:
18%

# 12/12 Időpont ma 08:39


Drága barátom, sem a cikk, sem a szerzője nem magyarellenes, nem tudom miért olyan nehéz legalább megpróbálni változtatni az álláspontodon. De igazából innentől akkor nincs mit neked mondanom, te elkönyvelted, hogy ez a teljes magyar nép elleni támadás, és fel is akasztanád a teljes index cikkírógárdát szó nélkül, én meg röhögök a cikken is, meg rajtad is...

2015. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Én nem akasztanék fel senkit. Ha meggyőznél észérvekkel, akkor változtatnék az álláspontomon. De az, hogy szerinted nincs igazam, és talán Berki Krisztián szerint sincs igazam, azok nem észérvek. De látatlanban képet alkotsz rólam, személyeskedsz, de nyilván velem van a baj.
2015. jan. 28. 08:53
 15/38 anonim ***** válasza:
91%

# 14/14 Időpont ma 08:53


# 4/14 Időpont ma 01:03-ban észérvekkel kifejtettem a véleményem, erre te annyit reagáltál, hogy a cikkírő magyarellenes, és gyűlölködő, és pont. Mert te érted az iróniát és a szarkazmust, és ez nem az. Mert te kijelentetted. Mellesleg de facto te is látatlanban - és rosszul (mivel pl. hivatalos helyről nem lett egyszerre két díj említve!) - ítéled meg a cikk szerzőjét, és személyeskedsz vele kapcsolatban, akkor miről beszélünk?


Az meg nem is tudom honnan jött, hogy Berki Krisztián szerint nincs igazad, róla nem ebben a kontextusban volt szó.


Reagálj a 4-es írásomra érdemben valamit, és akkor tudunk tovább beszélgetni minden további nélkül. Annak semmi értelme, hogy ugyanazt leírjam újra amit ott.


Emellett kíváncsi lennék a cikken kívüli Játék Határok Nélkül / The Race / Intervilles International / etc. körüli furcsaságokkal kapcsolatban a véleményedre. Mert nem minden 100%-ban tiszta ott. Tisztaság alatt pedig nem csalást értek.

2015. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
28%
Kerdezo, javaslom, hogy nezz angol vigjatekokat. Szinte mindegyik a leggatlastalanabb modon viccelodik a nemzeti ertekeken, tortenelmi esemenyeken, megsem sertodik meg senki es nem neveznek senkit angolellenesnek. A hazafiassagot sokfelekeppen lehet megelni es attol, hogy valaki nem gondolja, hogy kozarolag konnyekkel a szemunkben lehet emlegetni a mohacsi csatat, meg nem feltetlenul hazaarulo.
2015. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
51%
Es meg valami: nagyon unom mar a magyar jobboldal egy reszenek azt a meggyozodeset, hogy aki nem veluk van, az ellenuk es mindenki, aki nem ert veluk egyet, az hazaarulo, magyarellenes.
2015. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként tudnátok olyan cikket is linkelni, ami a zsidókat boncolgatja hasonló, jópofa módon?

Mert én egyet nem láttam még:)

2015. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
43%
Hogy jonnek ide a zsidok? Egy teljesen jelentektelen kosebbsegrol beszelunk, a cikkhez nem is kapcsolodnak.
2015. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
41%
Ha írok ki külön kérdést linkelsz, vagy majd ott is a kifogásokat keresed?
2015. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!