Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi bizonyitja hogy a 2001....

Mi bizonyitja hogy a 2001. szeptember 11-i terrortámadás átverés volt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 14:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
19%

", mint amit itt be akartak adni az amcsik. "


Nem akartak beadni semmit. A repulot erdemleges modon egy kamera vette amelyik a parkoloban volt es a belepeseket figyelte.


Senki sem mondta hogy nem volt tobb kamera, amelyik esetleg jobb kepet keszitett volna, de egyik sem az adott teruletet vette.


Amugy ezen a szar felvetelen is latszik a repulo orra.

2015. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 electroman75 ***** válasza:
0%
Kicsit azért szánalmas,hogy 16 éve gyakorló gépészmérnökként nem tudsz ékezettel írni.
2015. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen, arról meg már ne is beszéljünk, h mérnök létére(szerintem kb 8 általános van) még mindig nem adott választ arra, h mit is keresett egy Tesco kamera a Pentagonnál:D

Egyszerűen nem bírja megérteni, nem fér össze a kettő :D

2015. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
0%

Persze hiszen mint tudjuk a Pentagont több száz, UltraHD felbontású kamera figyeli 24/7, és ezt a hatalmas napi adatmennyiséget tíz évre visszamenőleg el is tárolják.


Ja nem, ezt csak ti hallucináljátok.

2015. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
25%
utolso: ezt senki nem mondta mar megint magadat hitegeted..-.-" amugy utananeztem amerikai oldalakon,es elvileg ott 80kamera volt a Pentagon korul.na most akkor a tobbi felvetelt miert rejtegetik??:)ohh talan mert van boven mit takargatni??
2015. márc. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
28%

Kisfiam en akkor tanultam gyorsan gepelni, amikor te meg a csattogos lepket toltad a homokozoban. Ekezet nelkul nagysagrenddel gyorsabban gepelek. Valamint nem magyar a billenytuzetem.


Amúgy meg ékezettel is le bírom írni hogy hülye vagy.

2015. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
41%

"ég mindig nem adott választ arra, h mit is keresett egy Tesco kamera a Pentagonnál:D "


Te meg azt nem birod megerteni, hogy 2001-ben az marhara nem szamitott tescos kameranak.


Meg az sem jut el az agyadig, hogy maga a kamara siman lehetett akar 3-4 eves is, tehat 96-97-es muszaki szinvonalat is kepviselhetett minden tovabbi nelkul.

2015. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
0%
Nem rejtegetik, csupán nem arra nézett a többi. Mint mondottam, a kamerák nem az eget szokták lesni hogy mikor jön egy repülő. Látom nehéz felfogni.
2015. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
56%

Akkor nézzük a tényeket:


"A Columbine középiskolai mészárlás 1999. április 20-án, kedden, az Amerikai Egyesült Államokban történt a Columbine Gimnáziumban, Columbine városában Colorado államban, Denver és Littleton közelében."


Magyarul majdnem 2,5 évvel korábban történt, mint a Pentagon megtámadása.

Másik fontos tényező, hogy ez egy szaros középiskola, nem pedig a Pentagon, amit a világ egyik legjobban őrzött épületeként tartanak számon.

Youtube-on az alábbi videó látható a gimnáziumi mészárlásról:



https://www.youtube.com/watch?v=Tl1VsuMOe5s



Tessék, lehet magyarázkodni meg marhaságokat állítani, hogy az a kamera ott milyen korszerű volt:D

2015. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
27%

"Persze hiszen mint tudjuk a Pentagont több száz"


Igen, teljesen hihető, hogy több száz kamera,sőt, inkább ezer, mivel ha rákeresel a neten láthatod, hogy az 5 oldalának hosszúsága közel 30 kilométer.

100 kamera esetén ez azt jelenti, hogy durván 330 méterenként van egy kamera és akkor ez még csak a külső fal.

Külső-belső felügyelet esetén teljesen reális.



"UltraHD felbontású kamera"


Ma már ez se kizárt, de régen is alap volt a magas minőség.

Legalábbis a középiskolában az volt.


"figyeli 24/7"


Igen, ez is így van, vagy szerinted annak mi értelme, hogy éjszakára, hétvégére, délben, x alkalomkor kikapcsolják?



"és ezt a hatalmas napi adatmennyiséget"


Nem hatalmas, mivel a biztonság technikus kollégától tudom, hogy egy napi felvételt akár fél percre is le lehet rövidíteni, ha jól van beállítva a rendszer(és jól szokták beállítani, mivel rendkívül költséghatékony).

Nem is értem már megint, ha nem értesz hozzá, minek szólsz bele?



"tíz évre visszamenőleg el is tárolják."


Nem tárolják el 10 évre visszamenőleg, mivel nem szükséges, ilyet nem is állított senki:)

2015. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!