Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi bizonyitja hogy a 2001....

Mi bizonyitja hogy a 2001. szeptember 11-i terrortámadás átverés volt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 14:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
28%

Rengeteg tartooszlop eltort a becsapodaskor pusztan a repulogep utkozese miatt.


Ekkor a maradek oszlopokra jelentos tulterheles jutott, gondolom ez idaig logikus. Mivel nem tort el annyi oszlop az utkozes miatt hogy egybol tulterhelodjon a szerkezet, ezert a torony akkor meg allva maradt.


Ezutan jott a tuz, a kerozin es a gep roncsai, valamint az epulet belso burkolata es butorzata egett, nehany helyen akar tobb ezer fokos homersekletet generalva. Ez fokozatosan kezdte meggyengiteni a maradek oszlopokat, mert azok a ho hatasara rohamosan vesztettek a mechanikai szilardsagukbol. A hovedo burkolat nem akadalyozza meg a felmelegedest, csak lassitja, de ezen burkolatok nagy resze is megserult a becsapodaskor.


Ahogy telt az ido es egett a tuz, egyre tobb oszlop lagyult ki, a maradekokban nott a tulterheles, aztan egy adott ponton egyszer csak magaba roskad a szerkezet, mert a maradek ep oszlopok nem tudjak mar felvenni a terhelest, es robbanasszeru gyorsasaggal adjak meg magukat.


Kidoles egyertelmuen lehetetlen egy ekkora toronynal, meg ha egy pillanatra meg is dol a teteje (mert egy oldalt elveszti az alatamasztast) nagyon hamar fuggolegesbe megy at az osszeroskadas, mert a kidoleshez egy fix forgasi pont kellene, ahol az egesz kidolo reszt ala tudod tamasztani, ez meg terhelesi szempontbol ilyen epuletnel nonszensz. ezzel azt feltetelezned hogy egy tartooszlopon ala tudod tamasztani a teljes kidolo reszt.


Egyebkent meg honapokig takaritottak a romokat, nem tudom honnan veszed hogy barmilyen betondarabok eltuntek volna.


Es nyugodtan el is kezdheted a szalmabab-ervelest ("Amerika meg a jó,a védelmező.") ertelme nulla.

2015. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
58%

Hogy élvezi a kis 60%os, hogy ha már pofára esett a kamerás témánál, akkor legalább már itt legyen valami:)

Elmondanám, hogy amit írtál szép és jó, csak épp fura, hogy nem dőlt egyik oldalára se az épület, hanem magába roskadt.

2015. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
58%
Sehol nem estem pofara eddig, kulonosen nem a kameranal.
2015. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
58%

60%,légyszíves likelj be olyan képet nekem,ahol bazi nagy betondarabok vannak....Nem acél!!!és nem 2x3 cm-es darabok!!!

És azt is linkeld be,hogy hol írtam olyat,hogy eltűntek a betondarabok!!!Mert nagyon nem ezt írtam!!!

2015. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
58%
nem ertem mit tugozol a betondarabokon. amugy meg a szerkezetben szerintem nem sok beton volt.
2015. márc. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
72%

Azért rugózok rajta,mert nem veszed észre,hogy amiben hiszel,az a beetetés...Több ezer fotó készült az épületek maradványaiból,több,mint 500 m volt a magassága,gondolom egy 100-120 kg-os betondarab csak megmaradt valahol....

Továbbra is várom a linket!!Ja,és a videót is....Meg a választ,hogy a Pentagondól a kiürítés miért sétatempóba haladt??Ezt a CNN felvételei bizonyítják!!!Senki nem rohan,nem jajveszékelnek,szépen lassan sétálnak...

2015. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
0%

Igen, biztos megmaradt. de tovabbra sem ertem hogy miert keresel betondarabokat?


A Pentagon nagy. Amikor ment a kiurites, az emberek tobbsegenek fogalma sem volt mi tortent, mert messze voltak. Maximum a robbanast hallottak, es a fustot lattak, de az sem biztos.

2015. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
80%

Csak azért keresek nagy betondarabokat,mert ha egy épület összeomlik,maradnak utána kisebb-nagyobb darabok,nem csak kisebbek,és rengeteg por.Robbantásnál viszont inkább a kicsi beton a jellemző.


Valamint még egy érdekesség...A 4 gép utasai 64 fő,92 fő,65 fő,45 fő,plusz a személyzet.Ezek gépek nagy hatótávú gépek voltak,B757 és B767-es típusok,ami transzatlanti járatokat is tudnak teljesíteni.Az AA és a UA hogy engedheti meg magának,hogy a több,mint 200 férőhelyes gépek alig 1/4-ig vannak utasokkal,és mégis felszálljanak?Ilyenkor a járatot törölni szokták,mert gazdaságtalan!!Az utasokat megpróbálják más járatokkal eljuttatni a célig,akár átszállással is.


Valamint ami most jutott eszembe.Az időpontokat a netről szedtem,bárki leellenőrizheti.

Az első gép 08:45-kor csapódott be,a második 09:03 kor.A NORAD a második gép becsapódását nem tudta megakadályozni,fogadjuk el!Ilyenkor a NORAD mit csinál,védi a még menthetőt,a Fehér Házat,A Pentagont,ahova 09:47-kor csapódott egy repülő.Mit is csinált a NORAD valójában?1 óra eltelt az első bacsapódástól!!!!Ébresztő!!!A Pentagonnak saját radar és rakétarendszere van,benne van a világ max 10 legjobban védett objektumai között!És mégis pár géprabló műanyag késekkel (hogy a fémkereső a reptéren ne jelezzen) képes belerepülni?Pont akkor hibásodott meg a Pentagon védelmi rendszere?És a repülő is,ahogy közelít a Pentagonhoz,hirtelen leír egy 270°-os kerülőt??Miért?

Hogyhogy nincs egy épkézláb videó a becsapódásról,amikor a Pentagon tetején 10-20 méterenként kamerák vannak,a környező épületek és közterek is tele vannak térfigyelő kamerákkal.Hol van akár csak 1 felvétel,amelyiken a repülő közelít a Pentagon felé?Hogy tud egy kezdő pilóta egy utasszállítóval 10-20 méter magasan repülni több száz km/h sebességgel,270°-os kerülőmanővert tenni,olyan alacsonyan lévő épületeket kikerülni?

Bush reakciója is elég érdekes....

2015. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
0%

Kisebb épületnél lehet hogy maradnak, de ez egy 100 emeletes felhőkarcoló volt. Tudod te milyen óriási kinetikus energia éri a szinteket, amikor már 10-20-50 szint összes törmeléke zuhan rá az alatta levőre? Nem volt ott semmiféle robbantás, pusztán a gravitáció elintézte.


A 767-es pl. 158 férőhelyes és 81-en voltak rajta. Továbbá nem mindenki mondta le, több mint egy tucat egyszerűen nem ment el. 2001-ben egyébként is a gazdasági válság előtt voltunk, simán megérhette így is.


A Pentagon rakétavédelme idegen katonai gépek ellen van felépítve. Fegyvertelen utasszállítóra, amiből rengeteg van az alig 1 km távolságra levő Reagan repülőtéren, miért lövöldöznének? Nem tudták előre hogy pont a Pentagont fogja eltalálni.


Már megint semmi érved nincsen, csak a személyes kételyed ismételgeted.

2015. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
80%

Mi az a sablon szöveg,hogy miért lövöldöznének egy utasszállítóra,amikor az országot terrortámadás érte,és nem vonatrobbantás.Ott egy gép,aminek ki van kapcsolva a transzpondere...Ott van a NORAD,amelynek gépei tüzelési engedéllyel rendelkeztek minden olyan gépre,amelyik nem azonosítja magát,és nem száll le e legközelebbi repülőtéren,mert az egész országba repülési tilalom volt kb fél 10 környékén.A légtérbe csak a katonai gépek, az azonosított utasszállítók,amelyek közelítettek a legközelebbi reptérhez,és az Air Force One tartózkodhatott,amelyik Texasban volt.Szóval ne gyere nekem olyan rizsa szöveggel,hogy miért tüzelnének egy nem azonosított utasszállítóra,amelyik már 1 órája letért a kijelölt útvonalról,és a Pentagon felé tart 2001.szeptember 11-én fél 10 után!!!!

Másrészt a UA és az AA profitorientált cég,az volt megalakulása óta!!Ne keverd ide a 2008ban kezdődött válságot,nem tudom,hogy jön ide!A Lufthansa,az Emirates,az Air France,a British Airways,és még sorolhatnám,nézd meg a gépeik telítettségét visszamenőleg!!Elvétve van olyan gép,amelyik nincs 85-90%on!!Az AA és a UA is hasonlóan komoly légitársaság,sok évi tapasztalattal,a piaci tortából komoly szelettel!

Másrészt honnan veszed,hogy a B767-es 158 személyes volt?A 767-200-as,a legkisebb változat a legjellemzőbb székezéssel is 181 utas befogadására alkalmas.Wikipédia,nézz utána!!Nem tudom,a 158-as székezést honnan szedted!!De tegyük fel,hogy 158!!Akkor is a gép fele üres,ez hogy éri meg????????

De gondolom ezek e légitársaságok akkoriban csupán szórakozásból repültek!És tegyük fel,néha napján el kell menni fél géppel.De egy nap 4 db ilyen gép volt...ugyan már....ne nevettess!!!Azért rendelik sorba a vadiúj gépeket sok millió dollárért,mert megéri fél géppel repülni,60 ember kedvéért elégetne 45 tonna üzemanyagot...aha,hülyék a túloldalon!!

2015. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!