Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi bizonyitja hogy a 2001....

Mi bizonyitja hogy a 2001. szeptember 11-i terrortámadás átverés volt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 14:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
25%
na az utolso 2 commenthez varjal gombot te szekptikus koma....;-) oh micsinalok en itt?ja megyek nezem a CNN-t es elhiszem minden szavat amit mond.es elmegyek szavazni mert szavazni kell hisz a partok elhozzak a kanaant.sot mar 1989ota kanaan van es Magyarorszag jobban teljesit es itt mindenki a legnagyobb prosperitasban el.
2015. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
0%
Ez minden amit fel tudtok hozni? Ez nem lehet mert csak, bezzeg máshol más van, meg gyerekes picsogás? És még csodálkoztok hogy senki nem veszi komolyan a gyerekes konteótokat? Szánalmas....
2015. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
64%

Itt te vagy a gyerekes, aki nem is jártas az adott területen és ennek ellenére osztod az észt, az előbb szépen rámutattam, hogy az előző hozzászólásod is komplett baromság volt.

A legjobb, hogy én konkrét, hivatalos videóval is bizonyítottam az igazam.

Ennek ellenére fújod, hogy egy hightech objektumban egy ezer éves kamerát alkalmaztak.

Mivel az előbb már írtam, hogy infós vagyok, ez kb akkora vicc, mint ha azt mondanák, hogy 2001-ben a Pentagonban P1-es gépeket használtak volna, holott otthon már javában ment a P2/P3.

2015. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
0%

Infós létedre komolyan azt hiszed hogy kormányzati objektumban azonnal rohannak megvenni a legújabb technikát? Van ahol még floppykat is használnak. Ebből is kitűnően látszik hogy fingod nincs az egészről.


Milyen videóval te szerencsétlen? Belinkelsz egy felvételt aminek köze nincs 9/11-hez és azt hiszed ezzel bármit is bizonyítottál? Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak trollkodsz?

2015. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
0%
Az se zavarjon, hogy a kérdéses oldalon nincsen sem bejárat sem kijárat, semmi amit figyelni kellene. Minek oda kamera?
2015. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
23%

"én konkrét, hivatalos videóval is bizonyítottam az igazam. "


Semmit nem bizonyitottal az egvilagon. Erolkodsz hogy SZERINTED sokkal tobb kameranak kellett volna lenni es azoknak SZERINTED igenis venni kellett volna a repulot.


Es SZERINTED ez cafolja a rengeteg kepet, a letezo felveteleket, amin latszik a gep, a roncsokrol es a romokrol keszult kepeket, valamint a tobb ezer ember sajat szemevele osszegyujtott tapasztalatait amit a helyszinen a mentes es helyreallitas kozben szerzett.


Es akkor meg csodalkoztok hogy full idiotanak tartjak a konteosokat.

2015. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
72%

Ezt a véleményt úgy írom,hogy nem olvastam el minden hsz-t,mert egyszerűen túl sok...De pár késdéssel megtoldanám az elmélkedést!!

1,


Ha egy kezdő pilóta valahol eltérít egy repülőt,honnan tudja,hogy hol van New York,és Washington??A szgépbe nem azok a koordináták voltak betáplálva,mert a gépek nem oda tartottak!!Földi irányítás nem volt,a transzpondert is kikapcsolták,amennyire tudom.Szóval ha téged kitesznek akárhol az országba,hogy találsz haza,ha nincs navigációd,nem kérdezhetsz meg senkit,és nincs semmilyen tábla sehol,valamint azt se tudod,hol vagy??


2,


Az épületek hogy omlottak önmagukba,amikor a repülő csak a tornyok 1,max 2 oldalát sértették meg drasztikusan?Ilyenkor nem oldalra kéne dőlni?


3,


Miért volt tulajdonosváltás nemsokkal a támadások előtt,és az új tulajdonos miért kötött új biztosítást az épületekre,amibe belevették,hogy a biztosító fizessen egy esetleges repülőgép becsapódásra?


4,


Hol voltak a nagy fejesek??8-9 körül már a főnököknek is bent kéne lenni az irodába,mert az üzletek nem várnak délig.Miért csak a takarítók,alkalmazottak voltak ott,és viszonylag kevés főnök?


5,


Miért vitték el a robbanószer kereső kutyákat a támadás előtt pár héttel?És miért volt sok emeleten valamilyen falbontásra utaló nyom egyik-másik reggel,amikor a dolgozók bementek az irodákba?


Várom a válaszokat,köszönöm!!


Valaki írta,hogy nem kellett volna ilyen megoldás,mert Korea és Vietnam megtámadásakor se volt ilyesmi.Kennedy halála?Tényleg azt hiszed,hogy szemből lőtt a Osvald,miközbe a golyók 3 irányból jöttek?Tényleg azt hiszed,hogy egy magányos merénylő lőtte le a háborúellenes Kennedyt,aki ki akart vonulni Vietnamból?És tényleg azt hiszed,hogy a fegyvergyárak főnökeinek pont kapóra jött,hogy L.B.Jhonson további katonákat küldött Vietnamba,ezzel hatalmas megrendelésekhez juttatva a fegyvergyárakat?Itt is leomlottak a tornyok,utána jött az afgán és a 2. iraki háború,szóval ezek csak véletlenek??Ugyan már,lássatok a sorok között!!

Pénz,pénz,pénz mindenek felett!!!!

2015. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
0%

1. Tudtak hasznalni a muholdas navigaciot. Annyira kezdo pilotak azert nem voltak.

2. Nem, ez nem egy fa, hanem egy epulet.

3. Forras?

4. Forras?

5. Forras?


Nagy valoszinuseg szerint a 3-4-5 egyszeru kitalacio, amit nem tudsz megbizhato forrasokkal alatamasztani.

2015. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
0%
És már megint jön a kennedys baromság a három különböző irányból érkező golyókról szóló hallucinációval. Egy irányból lőtt háromszor. Ennyire egyszerű.
2015. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted egy akárki meg tudna ölni egy elnököt,nem is akármilyen elnököt??Ne nevettess már!!!A felvételek,a lövés iránya,Kennedy fejének a csuklása is mutatja,hogy nagyon nem a tankönyvraktárból jött a lövés...

Valamint tanúk mondták,hogy ők pont láttak egy puskacsövet az ablakból kilógni.Miért nem ordítottak akkor??Meg ha ott van a világ egyik legbefolyásosabb embere,majd pont az ablakot fogja bámulni,amit minden nap 100szor nézhet meg,azért ment oda,aha...hülyék a túloldalon!!


A robbanószerkereső kutyák elvitelét,valamint a fúrás-faragás nyomait az ott dolgozók mondták ezekkel foglalkozó műsorokba,nem én találtam ki!!

A biztosításos témát egy magyar vitaműsorba hallottam,amikor felmerült a gyanú,hogy turpisság van az egész mögött...

Az épületek veszteségesek is voltak,ez nyílt titok volt.

Valamit kellett velük kezdeni,vagy kitalálni valamit,hogy nyereségessé tegyék.

Még 2 dolog!!


Annak a cégnek a főmérnökei,amelyik a tornyokat építette,valamint a WTC akkori tervezői is nem tudták mire vélni a tornyok összeomlását,mert elmondásuk szerint a tervezéskor mindent figyelembe vettek,egy 9-10-es tornádó se tudott volna komolyabb kárt tenni a tornyokba.Ahhoz képest egy repülőgépbecsapódás kisebb dolog,és mindkettő összeomlik,ráadásul pontosan úgy,mint egy irányított robbantásnál szoktak dőlni az épületek!!A tűzoltók és a szemtanúk az omláskor szabályos időközönkénti robbanásról számoltak be...Hová lett az épületbe öntött több ezer tonna beton?Hogy tud elporladni az összes csak azért,mert osszeomlik?Linkelj be egy olyan képet is,ahol nagy betontömbök vannak,nem acél,,hanem beton!!


A másik dolog,mit csinált a NORAD az első repülő becsapódása után?Hol voltak?Tudom,hogy volt aznap reggel gyakorlat valahol a tengeren,de az nem úgy zajlik,hogy a környékről az összes vadászgépet kivisszük gyakorlatozni,védtelenül hagyva a városokat,minek a védelmére az egészet létrehozták!!

Elég sok itt a véletlen,és a józan paraszt ésszel felfoghatatlan dolog,hogy igaz legyen.

Meg megtalálták az egyik gépeltérítő útlevelét,vagy igazolványát,már nem tudom.Minden elégett a repülőből,egy deka emberi maradványt,bőröndöt,semmit nem találtak,mert minden elégett a robbanásba.Csak pont az egyik gépeltérítő igazolványa/útlevele...aha,persze...

2015. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!