Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » KÉT kérdés: Szerinted Budaházy...

KÉT kérdés: Szerinted Budaházy ártatlan, vagy bűnös? Ha bűnös, az miben változtatja meg a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Ez nem szereted/nem szereted-é Budaházyt kérdés, próbáljatok meg tényszerűek maradni.
2010. febr. 24. 20:24
1 2
 1/11 bumbi02 ***** válasza:
80%

Nézzük csak.. amenyire én tudom az ien balhés tüntetéseknél felbujtó emberként mindig ott van... megrongált egy szobrot elég jelentősen... innentől mi a kérdés?bünös...

ne hozakodjon itt senki se azzal elő hogy szovjet emlékmü volt, és azzal se h azér volt ott az mtv székháznál mer arra szedte a virágokat békésen mikor aztán a rendörök brutálisan megverték..

2010. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Én annyit fűznék hozzá,hogy a Jobbik kampányában szerepel a politikusok jogainak megnyírbálása ,főként a mentelmi jog megszüntetése.

Na most ennek ellenére gyűjtik a kopogtató cédulát Budaházynak (aki mellesleg még lehet h bűnös is),hogy indítsák képviselőként,és a mentelmi joga miatt így nem eshet bántódása.

Ez hatalmas pofátlanság, porhintés szembe...ennyit a jobbikról.

2010. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló.

Az tény, hogy amiket leírtál, azt megtette. De nem ezért vágták dutyiba 8 hónapra, hanem mert állítólag politikusok ellen tervezett merényleteket. Arra lettem volna kíváncsi, hogy erről mi az emberek véleménye.


Második válaszoló.

Láttál itt olyan feliratot, hogy bérelhető Jobbik-ellenes kampány felület. Én sem értek egyet azzal a mentelmi jogos visszaéléssel, de ennek semmi köze a kérdéshez.

2010. febr. 24. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Megrongált egy emlékművet, amin egy tiltott önkényuralmi jelkép van, amiről (ha jól tudom) azóta kimondta az ügyészség, hogy eltávolítandó. A tüntetésen is részt vett, ez is igaz.

A törvények szerint bűnös. Már csak az a kérdés, hogy MI egyet értünk-e azzal.


A tüntetéseket valamilyen szinten jogosnak tartom, bár az oka az előtt is nyilvánvaló volt, és mindkét fél részéről történtek negatív dolgok. Úgy érzem, nem ismerem annyira a témát, hogy ebben állást foglaljak.


A szoborrongálásról pedig az a véleményem, hogy tényleg nem kellene egy közterületen tiltott önkényuralmi jelképnek lennie. Szedjék le, és vigyék egy múzeumba, aztán legyen mindenki boldog. Tehát ez alól felmenteném.



20:35


A Jobbik nem indítja Budaházyt, a kuruc kampányol neki, és függetlenként indul.

2010. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyeld, kíváncsi vagyok erre az újabb bizonyítékra.

Részleteket hallottam belőle, és eléggé törik benne a magyart. Az bszna be, ha ez is egy olyan koholmány lenne, mint amit Draskovics elvtárs mutatott be.

http://www.youtube.com/watch?v=a3w0GHAn6zM

2010. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem sok értelmes válasz jött eddig össze az alapkérdésre, hogy Budaházy bűnös-e azért, amiért előzetesben van, vagyis terrorcselekmény és emberölés előkészítéséért. Én sem tudom egyébként. A magyar nyomozóhatóságok és az igazságszolgáltatás annyira lejáratták magukat az utóbbi időben, hogy simán el tudom képzelni, hogy alaptalanok a vádak és csak politikai megrendelést teljesítenek. Ugyanakkor én Budaházyból kinézem ezeket a dolgokat. Egy ennyire balhés figura, ha komolyan veszi magát és a nézeteit, szerintem elragadtathatja magát ilyen irányban is. Ennél több valós információt nem igen osztottak meg velünk az eljáró hatóságok. De kíváncsian várom, hogy van-e valakinek mégis információja, vagy akár csak erős meggyőződése erről.
2010. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bumbi02 ***** válasza:
67%

Megrongált egy emlékművet, amin egy tiltott önkényuralmi jelkép van, amiről (ha jól tudom) azóta kimondta az ügyészség, hogy eltávolítandó.. te felmented ez alól..


tehát.. ha van itt egy épület amiröl ugy dönt az önkormányzat hogy lekell bontani, én odamehetek és lebonthatom? nem hinném...


budaházy kereste magának a bajt , érdekes hogy én se tettem semmit de engme nem vittek be...vmien szálon biztos vezettek hozzá gyanuk..

2010. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Budaházyt én egy önjelölt, ripacs hülyegyereknek tartom, aki így éli ki exhibicionizmusát. Azonban erősen kétlem, hogy akár egyetlen egy olyan parlamenti képviselő is akad Magyarországon, aki nem okozott volna ezerszeresen több kárt, mint ő.
2010. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát a stílusát azt én sem csípem, de valós problémákra hívja fel a figyelmet.
2010. febr. 24. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére egy büntetőeljárás nem közvéleménykutatás alapján zajlik...
2010. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!