Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jogos anyukám felháborodása?

Jogos anyukám felháborodása?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Utóbbi időben elkezdett érdekelni a politika, azon belül is a szélsőjobboldal.Néha szoktam beszélgetni apuval erről,esetleg kérdezek tőlle néhány dolgot amivel nem vagyok tisztába.Az egyik legutóbbi ilyen beszélgetésünknél ottvolt anya és kicsikét felkapta a vizet hogy lány létemre én miért foglalkozok ilyenekkel,meg hogy mostanába csak cigányozok meg zsidózok.Elismerem néha vannak ilyen elszólásaim,de azért nem napi szinten,meg engem tényleg érdekel a téma.Ez tényleg olyan nagy probléma lenne?

Megjegyzem nincs Szálasi poszter a szobámban és Nagy-magyarországos kitűzőm sincs...


2010. febr. 27. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
27%
igen, jogos!!!
2010. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Jogos.A szélsőjobb oldali politika káros.és meghamisítja a történelmet.Olvass inkább történelmi témájúő írásokat, ( de ne a Jobbikét,vagy a Kurucz-infót ),Kérdezz meg idősebb embereket,hogy milyen is volt régen az élet,pl. a Horthy-korszakban stb.Akkor képes leszel normális politikai álláspontot kialakítani.
2010. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
a szélsőjobboldal nem vezet sehova. Ezt már a történelem bizonyította. Legyél hazaszerető, de gondolkodj is! Utálom azokat akik zsidóznak, és cigányoznak ok nélkül.
2010. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem jogos.

Nagyon is jó dolog, hogy érdekel a politika. Mire szavazhatsz majd, jó rálátásod lesz a dolgokra és képes leszel majd saját véleményt formálni.


[Fogadjunk, hogyha "szélsőjobboldal" helyett "baloldal" és "cigányozok meg zsidózok" helyett "fasisztázok" lenne, akkor az első válaszoló véleménye más lenne.]

2010. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem jogos a felháborodás már csak azért sem mert elvileg szabad országban élünk, szabad akarattal, mindenki saját maga dönti el hogy esetleg melyik pártra szavaz majd, vagy hogy mi érdekli, legyél akár 16 éves vagy 65...
2010. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
XD mi köze anyádnak hozzá?! másrészt magyarországon nincs is szélső jobboldali politika....
2010. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

sztem nem a politika iránti érdeklődéssel van a baja.hanem a szemellenzős,kizárólagosságot jelentő szemléáetmóddal,amit a szélsőjobb képvisel..

légy érdeklődő,de nyitott is.ne ragadj le egy pártnál,irányzatnál.

2010. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem jogos. Én is szélső jobbos vagyok de nekem sincs semmi Hitleres vagy Szálasis poszterem vagy cuccom. Nagy-Magyarországos pólóim vannak. Az meg, hogy cigányozol és zsidózol.... Mind a 2 népcsoporttal vannak mostanában igen komoly problémák de amíg nem tudod miért mikor és kit zsidózol és cigányozol addig felesleges ilyenekkel jönni. Anyukáddal pedig próbáld megbeszélni hideg fejjel a dolgot. Remélem segítettem.
2010. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
*szemléletmóddal
2010. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Ijesztő, ha valaki -ráadásul ilyen fiatalon- szélsőjobboldali nézeteket vall. Hogy tudsz elítélni bárkit, akit még csak nem is ismersz????
2010. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!