Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már menekülte...

Ti találkoztatok már menekültekkel az országban? És ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés

A politika erről szól, kiváncsi vagyok ti tapasztalataitokra.

Főleg olyan városból ahol nincs menekültszálló.



2015. jún. 5. 11:32
1 2
 11/18 Andizsuzsi ***** válasza:
36%
Én, akinek a dédnagyszülei 1922-ben szöktek át Romániából, annak számítok? (mert ha igen, akkor most nagyon szégyellem magam, hogy elveszem egy echte magyartól a munkát)
2015. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Pesten az Eiffel tér és a Corvin áruház mögötti rész tele van velük. Utóbbi inkább nigériai utcakép, mint magyar.

Mivel nincs pénzünk - a segély, amit kapnak kevés, többet várnak - és vesztenivalójuk sincs, ezért rabolnak, lopnak.

2015. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Vannak itt vélemények:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Majd ő és a rokonai mondja meg neked a sötét utcasarkon, hogy adjá pézt mert megszúllak.. Sok más lehetőség úgysem lesz, hiszen nekünk sem mindig jut munkahely.


[link]

2015. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:

Én, akinek a dédnagyszülei 1922-ben szöktek át Romániából, annak számítok?"


Ne beszélj butaságot, természetesen nem az ilyen tisztességes emberekről van szó. Akik most ide jönnek azok között is biztosan van sok tisztességes ember is, de ők olyan környetzetben szocializálódtak ahol a gyilkosság és az, hogy elveszem a másikét, az egy természetes dolog. Ez nem az a réteg, aki befektetni jön közénk, legfeljebb a fiait a lányaink ágyába. Másuk nincs, különben nem jönnének ide menekültként ha otthon is mindent meg tudnának fizetni. Van nekünk épp elég gondunk az elmaradott borsodi és hasonló környéken lakókkal is, nem hogy még ide vegyóünk hasonló környezetben felnőtt és ilyen dolgokhoz szokott embereket. Tőlünk is ugyanazt várhatjuk, ami a saját régi lakhelyükön a szokásukká vált, amit ott tanultak és tapasztaltak.


Ha ide jönnek, akkor lesz elég gondunk velük. Ha eddig még viszonylag jó volt a közbiztonság, akkor el lehetünk készülve a legrosszabbra ha tényleg tömegesen jönnek.

2015. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Rengeteggel. A Keleti pályaudvaron voltam diákmunkán, úgyhogy láttam párat:) Bajom nem volt velük, maximum annyi, hogy a legtöbbjük semmilyen nyelvet nem beszélt. Kissé nehézkessé tette a dolgot.

Rengeteg volt, akiknek ott volt a Bevándorlási és Állampolgársági Hivataltól kapott papír a kezében, hogy "Budapest Bicske/Vámosszabadi vonalon egyszer 100% kedvezménnyel utazhatnak", mégis ment a Nemzetközi Jegypénztárban a "München,München".

Nem tudom ez kérdés e, de főrészt Koszovóiak voltak (legalábbis szerintem).

2015. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Kb Nagykálló közelében láttam anno már nem tudom mikor. Az út szélén állt egy fehér teherautó a bokorból meg jött ki néhány. Mikor hazaérkeztem Nyíregyházára csak akkor döbbentem rá, hogy azok migránsok lehettek.Ugyanis nem meglepő, hogy cigánynak hittem őket. Ha akkor rájövök hívtam volna a rendőtöket ;)
2016. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
*rendőröket* xD
2016. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Itt az a svájci úriember, aki a vonaton öldökölt és gyújtogatott. Ő nem terrorista és nem migráns, ő svájci ember, ezt megerősítették a hatóságok is!

Nem is úgy néz ki mint egy migráns vagy egy menekült.

Barátságos kinézetű ember.


Csak futnának össze vele a baloldal pártolói éjszaka.

megerősítenék, igyen, ilyen embereket akarunk ide magunk köré. Sőt a családunkba is befogadjuk őket, legalább osztozzunk az asszonyon.


[link]

2016. aug. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!