Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik ilyeneket írnak a menekül...

Akik ilyeneket írnak a menekült téma kapcsán, azok mire gondolnak?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy a kérdésem nem provokáció vagy ilyesmi, csak kíváncsi vagyok! Facebook-on is sok-sok hozzászólást olvasok, meg egyéb netes oldalakon és itt GYK-n is a menekültekkel kapcsolatban. SOkan ilyesneket írnak: "itt nagy baj lesz" "ennek nem lesz jó vége" ebből hatalmas baj lesz" és ezek különbőző formái. Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen bajra gondolnak?

Háború? Kivel és miért? Vagy VH? Miért? Vagy el lep minket a sok "menekült" és nem lesz kaja? CSődbe megy Mo emiatt? Szóval mi az a "BAJ", ami ilyenkor eszükbe jut?


2015. szept. 18. 22:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
43%

#1 vagyok.


A lepontozásom ugye azt jelenti, hogy nincs igazuk??

Gyakorit olvasva meg ilyeneket...hosszú percekig, néha már kezdek összezavarodni és félni. :)

2015. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%

"A lepontozásom ugye azt jelenti, hogy nincs igazuk??"


Szerintem azért pontozott le valaki, mert úgy gondolta, hogy rémhírekkel riogatsz.

Nem tudom, kitől hallottad ezt, meg ki kezdett gyűjtögetni, de ha ez megnyugtat, a párom megboldogult nagymamája a második világháború vége óta zsákszámra gyűjtötte a lisztet a kamrában.

2015. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
81%
Európát megtámadták, csak mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti és igyekszik erről nem tudomást venni!
2015. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
23%

Valahogy elkezdődött a 2. VH-is. Fegyverkezés, ami teljesen ellentmond a Németországgal kötött békediktátummal, teljes mértékben megszegték, anschluss.


48-49 szabadságharc: "A horvát támadás".

Ezzel inkább tudom szemléltetni azt, ha a tömegek dühösek lesznek.


MO igenis csődbe mehet, ha télre itt lesz elszállásolva az összes migráns! 100 000 emberre fűtsétek már, ami a Magyar lakosság 1,2%-át teszi ki, szóval vannak a szegény magyarok, de emellé jön az +1,2%, akinek se munkahelye(nem is akar magyar fizetésért dolgozni, milyen már ez), se háza, se semmije.

2015. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
76%

Hát, nem tudom. Nem nagyon olvastam végig a hozzászólásokat, de itt lakom Nagykanizsán és elég nagy a mozgolódás. Kicsit kezdek beszarni.


Közben egyik ismerősöm mesélte, hogy mit műveltek ezek Röszkén, mert szolgálatban volt... Hát frankó lesz, ha nem sikerül időben lezárni a határt.

2015. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
14%

"Közben egyik ismerősöm mesélte, hogy mit műveltek ezek Röszkén, mert szolgálatban volt"


Megosztanád velünk, ha publikus? Szerintem többet kíváncsiak vagyunk rá.

2015. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem olcsóbb és egyszerűbb lenne fogni őket és átvinni mindet a nuygati határra, onnan emg úgy is nyugat felé akarnak majd indulni, aztán foglalkoznak velük a nyugati országok.
2015. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
29%
#15, mitol xarsz? Szallnak fel a vonatokra,korulottok rendor, tv. Imadkozzyunk h nem koszalnak el.. nem szivesen megyek most a varosba kornyezo kozsegbol...
2015. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
88%
Roszke: dobaltak betonnal,palackkal,bottal. Mivel szerbek felbujtottak oket,h torjek at a hatart. Komolyan. Transzparenseket vittek nekik. Persze, igaz, inkabb menjenek el toluk...
2015. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ez az, nekünk is ezt kéne tenni, segíteni, hogy minél előbb elemenjenek, nem feltartani őket, hogy szépen felgyűljön a tömeg,a ztán ha egyben tör át az összes akkor tényleg álljon a bál.
2015. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!