Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik ilyeneket írnak a menekül...

Akik ilyeneket írnak a menekült téma kapcsán, azok mire gondolnak?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy a kérdésem nem provokáció vagy ilyesmi, csak kíváncsi vagyok! Facebook-on is sok-sok hozzászólást olvasok, meg egyéb netes oldalakon és itt GYK-n is a menekültekkel kapcsolatban. SOkan ilyesneket írnak: "itt nagy baj lesz" "ennek nem lesz jó vége" ebből hatalmas baj lesz" és ezek különbőző formái. Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen bajra gondolnak?

Háború? Kivel és miért? Vagy VH? Miért? Vagy el lep minket a sok "menekült" és nem lesz kaja? CSődbe megy Mo emiatt? Szóval mi az a "BAJ", ami ilyenkor eszükbe jut?


2015. szept. 18. 22:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
42%
Ha muszáj lesz, mert olyan tömeg érkezik, hogy sorfalat kell állni a kerítés mentén, akkor kimegyek. Most még semmi értelme odautazni.
2015. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
52%

ma 00:31

Nem uszítok senkit. Nem csak hőbörögni lehet kimenni. Sokan voltak kint a helyiek közül is. Csak ott voltak, álltak, és a jelenlét is elég volt,hogy a másik oldalról tudják, vannak akik még kiállnak a hazájukért. Senki nem balhézik, én pl: kávét vittem a katonáknak, rendőröknek. De legalább a rendőrök és katonák sem éreznék azt, hogy minden gond az ő vállunkon van, mert hatalmas teher van rajtuk, hogy megvédjenek minket. Ha betörnek több ezren a migránsok akkor majd mindenki sikoltva fog elbújni?? Nem kell sem hőbörögni sem uszítani senkit, csak egyszerűen ki kell állni, hogy igenis mi MAGYAROK nem adjuk könnyen a hazát.

2015. szept. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Latom,azert faj az igazsag,hogy lepontoztatok....:) a tobb ezer migranst segiteni kell haladni. Mosteleg sokan jonnek megint, igen..de terelikoket.


Azok,akik amigy estere.egerszegre ertek, mar elobb itt voltak, mar napkozben atmentek kanizsan. Volt 40 do. Szoval eltero mennyi jon be, 10 ezret varnak meg gyekenyesre.

2015. szept. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
42%
29: Én kimentem este a vasútállomásra biciklivel (vagyis próbáltam), hogy megnézzem mi a helyzet. Nem engedtek oda a rendőrök. Úgyhogy ennyit erről. Mindenkit eltereltek.
2015. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
jjajjjmááhaggyaddd, fotelból könnyű okosnak lenni :)
2015. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!