Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melegek! Mit gondoltok TI a...

Melegek! Mit gondoltok TI a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
Majomparádé, vagy van valami értelme is?:S:S:S
2010. márc. 16. 22:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%

ez az itt a civilizáció alja


rendezzünk még meleg felvonulást jó lesz turista látványosságnak

és ha nézzük a felvonulókat adjunk hálát hogy mi nem vagyunk köztük

ez még nem diszkriminatív talán...

bár lassan már ha rosszul nézel valakire akkor beperel

2010. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Azonban egy meleg nem tehet arról, hogy meleg. Ez genetika, ő így született."


Megint ez a valódi szélsőséges (nem jobbikos) felfogás...


Szóval valaki vagy annak születik vagy nem, vagy az vagy nem, kész!:)) Tehát van a fekete meg a fehér, több szín nincs, de főleg nincsenek átmenetek!:)


A nem meleg férfiak pedig mind baromira férfiasak, a nem meleg nők pedig mind baromira nőiesek, ugye?


"Milyen szép lenne" ha minden ilyen egyszerű lenne.


Különben már bebizonyították, hogy nem 100%-ban a genetika dönt, sőt, meglepően nagy a környezet (apához való viszony, stb stb stb...) befolyása, csak utána kell nézni, de pl. az origón is volt egy jó cikk ezzel kapcs.


Mondjuk a kutatók nélkül is nagyon jól lehet tudni, hogy vannak akiknek csak hajlamuk van rá, ami talán sosem jön elő ("normális" környezeti hatások) és vannak akik "reménytelenek":)


És ezek között még van rengeteg átmenet, mint ahogy vannak férfiasabb férfiak és nőiesebb nők és nőiesebb férfiak és férfiasabb nők is. Szóval, hogy ki miért lett meleg az sokkal komplexebb, mint hogy "genetika!!! mer' ezt olvastam valahol, meg mutatta a tévé is!!!" Csakhogy bármit is olvasol, általában csak azt írják le, amit akkor éppen tudnak (ha tegyük fel nem hazudnak), a tévét meg hagyjuk...

2010. márc. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, attól függetlenül amiket írtam természetesen senkit nem lehet hibáztatni csupán azért mert meleg! Mivel a minket érő környezeti hatásokra épp úgy nincs befolyásunk, mint a genetikánkra.
2010. márc. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, attól függetlenül amiket írtam természetesen senkit nem lehet hibáztatni csupán azért mert meleg! Mivel a minket érő környezeti hatásokra épp úgy nincs befolyásunk, mint a genetikánkra. Az már más kérdés, ha valaki nem tud emberhez méltón viselkedni...
2010. márc. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

200 millió forintot kidobni arra, hogy egy rakat b*zi majomkodjon az utcán felesleges. Rohadt sok pénz. Vagy mit akartok még? Legyen olyan mint San Franciscoban? Nyilvános meleg orgia? Fúj, kössz ebből szerintem senki sem kér... Itt meg lehet nézni képekkel...nem ajánlott


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__387..

2010. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, ha már háborúellenesség van elvileg, valahogy szabályozni kell a túlnépesedést a Földön. :D

Sőt ezt szoktam mondani az ész nélkül ittasan vezetőknek is. Csak az ártatlanokat sajnálom. :(

2010. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Direkt nagy betűvel írtam a 'TI'-t..

ehhez képest egy meleg sem válaszolt...

csak a tahó duma, az megy...

eddig egyetlen egy a KÉRDÉSRE VÁLASZOLÓ válasz sem érkezett...

2010. márc. 17. 22:29
 18/24 anonim ***** válasza:

Hé, 22:51-kor [első lap] írtam neked egy hosszú véleményt - hat bekezdést -, a melegfelvonulásról. És meleg vagyok, női kiadásban.

18/L

2010. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

én skinhead vik és nem meleg am ha 1et meglátok ak vagy beszolok neki vagy sz.rrá verem a fejét


és a meleg felvonulásra dobálni megyek ti korcsok

2010. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát igaz hogy nem vagyok meleg,de azért rühellem ezt a felvonulást,mert nem vagyok kíváncsi a ferde hajlamot gyakorlókra,ráadásul,miért kell ezt reklámozni!?!?
2010. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!